Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [url=http://en.uniteddogs.com/stopkillingdogs/]Stop Killing Dogs - the petition to stop brutal dog torture and dog meat consumption in South Korea[/url] PROSZE PODPISZCIE PETYCJĘ !!!!!!!!!!
  2. ALE PRZECIEŻ MAMY ZA MAŁO DEKLARACJI MIESIECZNYCH WPŁAT ,CO Z RESZTA KWOTY PRZECIEZ BRAKUJE SPORO:shake:
  3. nIESTETY u MURKI DŁUGA KOLEJKA ,ALE ZAPISAŁAM ATOSA W NIA BO JAK SIE RUSZY TO MOZE WSKOCZY DO NIEJ
  4. Zdjęcie przedstawia Edena ze swoimi nowymi właścicielami przejechali po niego ponad 1000 km ,wielkie brawa!!!!!!!!!!!
  5. [URL=http://img36.imageshack.us/i/dsc01731640x480.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4351/dsc01731640x480.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://img339.imageshack.us/i/dsc01728640x480.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9198/dsc01728640x480.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://img36.imageshack.us/i/dsc01727640x480.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1772/dsc01727640x480.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://img44.imageshack.us/i/dsc01724640x480.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9043/dsc01724640x480.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://img406.imageshack.us/i/dsc01723640x480.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/4492/dsc01723640x480.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://img193.imageshack.us/i/dsc01721640x480.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3014/dsc01721640x480.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://img41.imageshack.us/i/dsc01719640x480.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3493/dsc01719640x480.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://img199.imageshack.us/i/dsc01717640x480.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8095/dsc01717640x480.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL="http://yfrog.com/13dsc01713640x480j"][URL=http://img524.imageshack.us/i/dsc01718640x480.jpg/][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/1978/dsc01718640x480.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
  14. Mam Fajne zdjęcia ,ale jutro dopiero wstawie .Ludzie super .lepiej eden nie mógł trafić :loveu::loveu:
  15. Stonka jak ja kocham te twoje posty:lol:
  16. Jutro bedę dopiero wiedziała jak z hotelem u Murki:oops:
  17. dziewczyny kilka dni nie mogłam wejśc na dogo ,tragedia:mad:
  18. mój kochany śliczny Manius .Jestes taki szczęśliwy nawet po zabiegu ,z jego oczu bije taki spokój i szczeście :loveu:
  19. Jutro wstawie zdjęcia małej ,sa piekne .Przepuklina według opiekunów zmniejszyła sie
  20. Fiona ,daj spokój weż no sie dziewczyno ucywilizuj:razz:
  21. Witaj red ,kilka dni nie mogłam sie zalogować:angryy:
  22. [quote name='Murka'][B]Doszły wpłaty: 55 zł p.Marcin z Zamościa 100 zł p.Joanna z Żor 10 zł REJA 20 zł p.Krzysztof z Zamościa[/B] (proszę potwierdźcie czy to wpłata na Reda, bo w tytule jest tylko "wpłata na psa. Handzia")[/quote] Tak wpłata od P.Krzysztofa to na Reda od mojej koleżanki Handzi, Kwotę 55zł od mojej siostry ,płaci z konta męza Marcina rozbijam na trzy ------------------------------------------------------------------- wpłaty 15 zł -siostra wpłata 10zł -moja ciocia wpłata 10zł- druga ciocia wpłata 20zł -Ania P. I tak będzie wpłacane co miesiąc, więc Murko mozesz w takim systemie wypisać jak Ci się zechce .Ja czuwam nad tymi wpłatami;)
  23. Fionka od szczeniaka jest w schronie ,wiec socjalizacja leci od początku .Ona żyła w sforze i całkowicie przejeła nawyki takiego psa ,Ale wierze ,ze to sie zmieni:roll:
×
×
  • Create New...