Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. tymczas jest bardzo potrzebny ,czy ktos sie zlituje nad ta sierotka ? Ona nie moze tak tkwic na tym łańcucchu i w stodole .
  2. na dniach pojade to zrobie .bo bede szczenikom od Darii zakładać watek
  3. lucy .dzieki ze jesteś:loveu: Rozpytuj czy ktos by jej nie chciał na stałe ;)
  4. Obiecaj Józiowi ,ze jak siadziemy do tego wina to dam mu sie wyadoptowć :cool3:
  5. Rozmawiałam dzisiaj z zainteresowaną Panią .Mieszka w Pruszkowie .Czyli koło wawy . Pani mieszka na 4 pietrze w bloku ,ma dwoje dzieci w wieku 10 i 5 lat ,Razem z mężem podjęli ta decyzję .Bardzo chcą adoptowac darie .Z rozmowy wyłonił mi sie bardzo pozytywny i odpowiedzialny obraz tej rodziny .Zgadzaja sie na umowę i wizyte . Jest jedno ale ........Synek Pani jest astmatykiem i bierze leki .Ale maja juz jedna sunie i Pani baredzo martwi sie o to czy jak będą dwa psy to moze astma sie odezwać .I tu mamy dylemat ,bo Pani nie chce absolutnie skrzywdzic Darii no i synka .Ale jest pozytywnej myśli i uważa ,ze nie miał ataków do tej pory więc moze i przy Darii tez ich nie bedzie :roll: I tu pytanie ,czy ryzykujemy dajemy darie i w razie tfu ,tfu wróci do dt .czy Daria siedzi i czeka dalej .Dodam ,ze kobieta jest naprawdę wspaniałą osobą i nawet jak lekarz kazała sie pozbyć obecnego psa bo synek ----to nie zrobiła tego . Pomóżcie
  6. To super, całuski dla Krakusów !!
  7. Jutro zadzwonię bo dzisiaj już za pózno .
  8. Oj prosim ,prosim pięknie . Jutro zadzwonię don weta w spr.szczepienia :oops:
  9. To fajnie . Ruszamy z ogłoszeniami Co ?
  10. aMISKU JESTES WARTA NAJLEPSZEGO Z DOMKÓW :loveu:
  11. rEDZIK TY ŚLICZNOTO ;)
  12. tO KIEDY STERYLKĘ ROBIMY ,JUŻ CZAS :roll:
  13. Dora to napisz jak tam u weta,co powiedział ?
  14. o JEZU LUNKA ZDROWIEJ SZYBKO I DAJ ODSAPNĄC ANI .ANIA CZY ONA ŚPI W NOCY W KOŁNIERZU ?
  15. no jak tam biedaczku u ciebie?
  16. Tel do kontaktu 601 071 963
  17. Dobra napisze teraz ogłoszenie .Mam dzisiaj doła ,ale moze coś urodzę :roll: Saba to niespełna roczna suczka .Została potraktowana jak śmiec i wyrzucona na ulicy ,przy drodze krajowej gdzie ruch jest wielki aż do wieczora .Z relacji sąsiadów dowiedziałam sie ta wychudzona ,sunia biegala w tą i z powrotem juz od rana .Miała szczęście ,ze ją zobaczyłam przez okno jak wołalam córke do domu .Widok był bardzo smutny ,psina przyklejająca sie do każdego przechodzącego .niestety nikt nie reagował ,byli i tacy którzy ja odganiali .Sunia wtedy uciekała prosto na ulice pod koła aut ,samochody hamowały z piskiem .Saba z podkulonym ogonem wbiegała z powrotem na chodnik i tak w koło .To cud,ze przy takiej ruchliwej ulicy przezyła do wieczora ,.Jesli nie jest Ci obojetny los Saby proszę zaadoptuj ją ,Saba będzie większą sunią .Jest wesoła ,pogodna i bardzo łagodna .Dogaduje sie z kotami i psami .Nie wykazuje cienia agresji .Ty mozesz sprawić ,ze drugim cudem dla Saby będzie właśnie twój wspaniały dom i serce jakie jej dasz .Saba niedługo będzie wysterylizowana .
  18. rozmawiałam już z Bianką ,wirusówki to priorytet bo jak złapie parwo lub nosówkę to tragedia .pchły i kleszcze tez bo od wiejskich tubylców będzie miała ich roje w krótkim czasie .Więc to konieczność ;)
  19. Dlaczego nikt więcej do Daruni nie zajrzał :-(
  20. Dzisiaj dostaam Pw od Siekowej ,ze ktoś do niej napisał w sprawie Darii bo umiesciła ja na NK.Pani jest ciekawa jak to by było gdyby ja wzięła ,Mieszka na 4 pietrze i ma syna alergika ale ma juz jedna suczkę i jakoś sobie radzą z alergia .Nie wie jak to by było przy dwóch psach ?:roll:
  21. Danko 1234 ,namiary mogą być do mnie .Podam moze jutro razem z tekstem .Muszę zmykać bo mała mnie wzywa
×
×
  • Create New...