Dobra napisze teraz ogłoszenie .Mam dzisiaj doła ,ale moze coś urodzę :roll:
Saba to niespełna roczna suczka .Została potraktowana jak śmiec i wyrzucona na ulicy ,przy drodze krajowej gdzie ruch jest wielki aż do wieczora
.Z relacji sąsiadów dowiedziałam sie ta wychudzona ,sunia biegala w tą i z powrotem juz od rana .Miała szczęście ,ze ją zobaczyłam przez okno jak wołalam córke do domu .Widok był bardzo smutny ,psina przyklejająca sie do każdego przechodzącego .niestety nikt nie reagował ,byli i tacy którzy ja odganiali .Sunia wtedy uciekała prosto na ulice pod koła aut ,samochody hamowały z piskiem .Saba z podkulonym ogonem wbiegała z powrotem na chodnik i tak w koło .To cud,ze przy takiej ruchliwej ulicy przezyła do wieczora ,.Jesli nie jest Ci obojetny los Saby proszę zaadoptuj ją ,Saba będzie większą sunią .Jest wesoła ,pogodna i bardzo łagodna .Dogaduje sie z kotami i psami .Nie wykazuje cienia agresji .Ty mozesz sprawić ,ze drugim cudem dla Saby będzie właśnie twój wspaniały dom i serce jakie jej dasz .Saba niedługo będzie wysterylizowana .