Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Nic nie dostała ,zadnych preparatów .:oops:
  2. Bianka chcesz allegro ,mogę napisać do jednej osoby :cool3:
  3. Jak przyjedziemy nastepnym razem to wyadoptujemy Józia i Biankę .:lol:
  4. kochana Darunia!!!
  5. I znowu:multi:
  6. hop Darunia :multi:
  7. dzwoniłam do DT Darii i osoba zajmująca sie nią mówi ,ze bardzo pragnie kontaktu z kobietami ,mężczyzn unika .Jeśli głaska sie ja i przestaje to wtedy bardzo prosi nawet szczekając o nową dawkę pieszczot . Tak na marginesie zjadła parę kurcząt tym ludziom ,nie zagryzła tylko je zjadła :oops: Powinna jak najszybciej trafić do domu ,zeby była w bliskim kontakcie z ze swioim człowiekiem .Tu w Dt ,ludzie pracują więc sporo czasu siedzi sama :roll:
  8. Dzień Dobry Daruniu ;)
  9. Bianeczko czy chodzi ci o tego pieska przy oborze uwiązanego ?Jeśli tak to w poniedziałek ma być ta interwencja z policją /Bo już dość tego obrzucania nas błotem przez wieśniaków
  10. Jesteś śliczny biedaku !!
  11. Dam jej na imie Daria ,mam nadzieje ze przyniesie jej szczescie . Daria z laciny oznacza Dar od Boga .Wiec niech jej sie poszczesci :thumbs:
  12. [URL=http://img291.imageshack.us/i/dsc01754640x480.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/6103/dsc01754640x480.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://img207.imageshack.us/i/dsc01759640x480w.jpg/][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6581/dsc01759640x480w.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://img34.imageshack.us/i/dsc01758640x480.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/7182/dsc01758640x480.jpg[/IMG][/URL]
  15. Ta sunia zostala przywieziona z interwencji .Ludzie ktorzy dokarmiali ja mowia,ze od pol roku koczowala na ulicy.Musiala zostac wyrzucona bo dlugo blakala sie zanim pogodzila sie z losem . Sunia jest bardzo stara ,musiala byc bita bo boi sie gwaltownych ruchow,podniesionego glosu.Widac ,ze bardzo pragnie czlowieka ale jest wylekniona .Jest lagodna ,zero agresji . Przebywa w DT ,w kojcu . W pierwsza noc po przywiezieniu ,oszczenila sie:crazyeye:.Porod byl bardzo ciezki ,bylo nie wesolo .Sunia bardzo cierpiala . Sunia jest weteranka ,weteranka ludzkiej bezdusznosci i obojetnosci. Prosze pomozmy jej aby ostatnie chwile zycia spedzila przy kims kto ja pokocha i gdy bedzie odchodzila za TM poglaszcze po tej biednej starej kochanej glowce......:-(
  16. [URL=http://img39.imageshack.us/i/dsc01745640x480.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9292/dsc01745640x480.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://img90.imageshack.us/i/dsc01734640x480.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7981/dsc01734640x480.jpg[/IMG][/URL] Gucio ,coraz z nim goorzej:-(
  18. Bianko uratowałaś sytuacje bo byłoby gorąco gdyby nie ten tymczas załatwiony przez Ciebie.
  19. saba będzie niedługo wysterylizowana ,bardzo prosimy o pomoc w ogłoszeniach . Bianeczko0 dzięki za wszystko :calus:
  20. [URL=http://img34.imageshack.us/i/dsc01958640x480.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/215/dsc01958640x480.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL="http://img187.imageshack.us/i/dsc01957640x480.jpg/"][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/4153/dsc01957640x480.jpg[/IMG][/URL]
  22. dzisiaj o 10 zabrałam sabę z Dt do drugiego Dt . Zaspawała mi cały samochód ,nieżle capiło... Saba juz w nowym Dt .Prosimy o domek Saba jest cudowna . Dziekujemy Pirani za dotychczsową pomoc i jej kuzynce za opieke nad Sabcią .
  23. Sunieczko wytrzymaj jeszcze troszeczkę :placz:
×
×
  • Create New...