Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. strasznie biedne maleństwa ,Idzie jesień nie mozemy dopuścić do urodzenia kolejnych szczeniąt :shake: Coś pomyśle z tą gminą ,
  2. Dora moze by ją do weta zabrać do Zawady ,jak ropieje to żle .Pogadać z Krystyną to moze jutro byś ją przywiozła .On nawet na kreskę przyjmie:roll:
  3. Leyla ty masz tam jakiegoś weta na podorędziu :cool3:,czy jakąś tam klinikę ?
  4. Czy można nieśmiało poprosić o zdjęcia Atosa:oops:,jak on tam biedaczek?
  5. Po niedzieli trzeba uderzyć do gminy i udowodnić im ,ze jednak to ich sprawa:roll:
  6. rozmawiałam z Piranią ,mówiła ze szczeniaki są tragicznie zarobaczone:shake:
  7. Czy wolontariuszki nie widziały tego psa i jego stanu ? nie czuły z daleka smrodu ? :flaming:
  8. Dnia 3.08.2009 roku ,bylismy w schronie z Tolą i Tz .Leyla tez była bo zabierała Atosa i Majke . W boksach ogólnych ,tam gdzie powinny przebywać psy zdrowe był piesek chory z zaawansowanymi zmianami w i na pysku .Pies cierpiał strasznie ,smród rozkładającego sie ciała roztaczał sie wokoło .On lezał biedny i mordke wspierał na kraweżniku . poinformowalismy o tym obsługę i asystenta schroniska ,pracownik sadząc po minie dopiero zobaczył ,ze z psem jest zle .:crazyeye: pies miał być zaraz przewieziony do weta . Jak dowiedzieliśmy sie na drugi dzień ,piesek został uspiony . To jest kolejny przypadek na znieczulicę w tym schronie .Jak można bylo nie zobaczyc ,ze ten piesek był od dawna chory i potrzebował pomocy .Chyba opatrzność kazała nam go zobaczyc ,zeby skrócić jego cierpienie :-( Ile jeszcze tego będzie ......ręce opadaja [URL="http://img195.imageshack.us/i/dsc01746640x480.jpg/"][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/3906/dsc01746640x480.jpg[/IMG][/URL] Zdjecie nie oddaje tego stanu ,ale to ten piesek:-(
  9. Muszka to sunia o wielkim temperamencie ,naprawdę ledwo za nia nadążam :oops:
  10. no to fajnie ,ze lepiej z nim.leyla ma z nim pojechac do weta/ l
  11. malagos ile jeszcze brakuje do kwoty sterylki i miesiecznego utrzymania?
  12. juz tu jestem ,zadzwonie do Dory i sie dowiem co tam sie wyklarowało:roll:
  13. jutro dzwonię do DT i umawiamy transport ,
  14. redzik jestem z toba piesku;)
  15. O jezu Lidka to na kiedy transport ,kiedy trzeba ja zabrać?
  16. Ania i Lunka .kocham was i ufam ze bedzie ok.
  17. Matka tyccch ostatnich to biedna starowina .Jutro wstawie jej zdjęcia
  18. jestem z wami benie
  19. My przeciez wiemy ,ze to pies ze schronu i to jakiego :angryy:,więc niestety moze cos tam miec na skórze .Więc ,trzeba go pokazac wetowi ,kasa jest więc nie wiem jak to sie u Jamora odbywa ,kto zawiezie i jak to zrobić ale trzeba go leczyć :roll:
  20. aMIŚKA WYPIEKNIAŁA ,ZE HEJ :loveu:
  21. moja Zosieńka kochana .Na pewno ma stawy zawalone przez beton w schronie ,na ponad 20 suk w dwóch przechodnich boksach 4 budy .wiec wiadomo ,ze słabsza reszta spała na betonie:placz:Zosieńka niestety była w tej grupie bo ona była bardzo biedna .MOJA KOCHANA SUNIA ;)ŁÓZECZKO TERAZ WSKAZANE ,PRZY KOCHANEJ PANI :loveu:
×
×
  • Create New...