-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
DZięki Bianeczko0:loveu:
-
piesku jest nadzieja ,tyle osób mysli o tobie:loveu:
-
Maleńka, czarna, sunia z ZAMOŚCIA - w domku w Warszawie! Hura!
funia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
O jejku jak super:multi: -
[SIZE=5]A teraz wiadomość z ostatniej chwili Saba na wielka prośbe pani Eli zostaje u[/SIZE] [SIZE=5]niej na stałe[/SIZE] .Zakochali sie w niej wszyscy domownicy i miłośc ta jest obustronna .Jutro zdjęcia :loveu:
-
Wizyta wypadła na 150 % super .Muszka mieszka w pałacu i ma swietnych włascicieli ,Zdjecia jutro:loveu:
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Atosik potrzebuje kaski ,:oops: -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dzieki Danusiu:loveu: -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']Atos jego koleżanka z Zamościa Majka i Tuptuś:cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4431b5e60bceb1f1.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/171/4431b5e60bceb1f1med.jpg[/IMG][/URL] w swoim apartamencie:cool1: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/aa82d2f1dd869ffb.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/171/aa82d2f1dd869ffbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b49a185d7162bc98.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/175/b49a185d7162bc98med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cb6e6bd87af94e89.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/171/cb6e6bd87af94e89med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5b69a88bd43d86d2.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/171/5b69a88bd43d86d2med.jpg[/IMG][/URL][/quote] zdjecia do ogłoszenia -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
tekst do ogłoszen Atos to około 5 letni pies zabrany z zamojskiego schroniska .Zauwazyła go wolontariuszka ,która postanowiła ze uratuje go z tego podłego miejsca .Atos mial depresje od dwóch lat nie opuszczał budy poza wyjściem za potrzeba i do marnego jedzenia jakie dostawał .Gasł w oczach ,zrezygnowany i smutny czekał w tej swojej budzie na psiego anioła który mógł go zabrac za Teczowy Most gdzie gdzie byłby wolny.Teraz Atos dzieki wspaniałym ludziom ,którzy opłacaja jego pobyt w hoteliku pod Warszawą dochodzi do siebie i pokazał jak wspaniałym i łagodnym jest psem /Po depresji nie ma śladu . Atos jest gotowy pokochac kogos na zawsze ,czy ty bedziesz ta osobą ? Atos dogaduje sie z innymi psami ,nigdy nawet nie zaczepia nawet sprowokowany .Jest duzym dumnym ,kochanym psiakiem Tel do ogłoszeń 601 071 963 -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Madzia wyslij lucy twoje konto proszę .Czy mozesz napisaĆ ILE BRAKUJE DO PEŁNEJ KWOTY HOTELOWANIA:oops: -
Jak wszystko sie ulozy to w sobote zawioze sunie do Murki ;)
-
Ja sie pisze jak ten cwel wroci z uzdrowiska na wizyte u niego :p
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Atos ide spac -
Mam nadzieję, że kazdy obecny tam na miejscu postara się coś dać od siebie, kazdy coś zrobi i Jogi ,czyje to są slowa moje ?Wynika z nich ,ze obecni wlaśnie nic nie robia i maja sie starac wiec nie wiem kto tu nie potrafi czytac :roll: Nie Martw sie o Atosa ,moze w koncu znajde kogos kto zrobi mi te ogloszenia i moze rusze jakos zeby biedak nie cierpial juz dluzej w hoteliku :shake:
-
[quote name='jogi']mało sie udzielam w tym wątku, ale staram się pomagać zamojskim psiakom jak tylko mogę. Zadro Ciesze się, że tak napisałaś, bo w Zamościu brakuje współpracy. Widze teraz jedno, wszystko spada na Tolę. Roszczeniowa postawa w stosunku do niej, zrób, jedź, załatw, a jak nie da rady, to pretensje. Mam nadzieję, że kazdy obecny tam na miejscu postara się coś dać od siebie, kazdy coś zrobi i wtedy współpraca będzie w końcu możliwa. Nie może to wszystko spadać na jedną osobę, bo to fizycznie niemożliwe, za duzo psów, za dużo problemów.[/quote] Milczalam ale dluzej nie bede . Jogi czy ty w ogole uwazasz,ze poza dogomania nie pomaga sie psom?? Ze tylko tylko dogo jest wyznacznikiem? mylisz sie .Uwierz sa jeszcze dzialania o ktorych nawet nie ma czasu pisac ,są akcje nie zaplanowane ,są przypadkowe sytuacje z ktorymi trzeba sobie radzic,a ktore mają zwiazek wlasnie ze zwierzetami . Mam nieodparte wrażenie ,ze wybralaś sobie osoby do ciąglego stawiania do kata i pouczania oraz oceniania . Czy ty zdajesz sobie sprawe ,ze nie bedac na watku lub nie wrzucajac zdjec ,mozna odbywac 2 godzinna rozmowe w sprawie losu psa ?Kiedy placze dziecko ,kiedy maz jest zly ze znowu nie mozna porozmawiac bo tylko telefony i telefony . Jestem zdegustowana tymi postami ,ja nieroba jestem po prostu nie godna zaglądać tutaj .Ale ,ze to moj watek to doprowadze go mam nadzieje do konca.
-
[quote name='robkowa']ja też jestem za:shake: nie może za prawie wszystkie działania oddziału odpowiadać jedna osoba, robić zdjęcia, przesyłać, wklejać, odbierać tel w sprawie adopcji kilkunastu psów, po adopcji, prowadzić stronę, robić sprawozdania comiesięczne itd...można by tu jeszcze sporo wymienić to jest czasowo niemożliwe na Dogo są wątki gdzie można znaleźć info jak wklejać zdjęcia, gdzie ogłaszać... to nie może być tak, "weźmy się i zróbcie":shake: także Tola wysyłamy Cię na razie na "przymusowy dłuuuuugi urlop":evil_lol: Ty się narobiłaś na ładnych kilka tygodni do przodu, przekaż innym pałeczkę:eviltong:[/quote] no to robkowa bierz tą paleczke i zaczynaj :roll:
-
Kasia i co z tymi wpłatami od moich ziomali ,wszyscy wpłacili .Tola mówiła ze nie masz wpływów od nich :roll: Jedna kwota 55 od mojej siostry z konta Marcina S. --wysłana 14 sierpnia Druga koleżanka 20zł z konta Krzysztofa K .----wysłana ok.połowy sierpnia Sprawdz bo to dziwne ,zeby nie wpłyneły
-
I jeszce raz zamojskie psiaki ,uda się nam tylko jeszce poczekajcie troszkę
-
Dobranoc Guciu ,myślę cały czas o tobie nawet nie wiesz jak bardzo .
-
Marta dajmy ogłoszenie płatne do tygodnika zamojskiego Ze zdjęciem Gucia i jakimś tkliwym tekstem jestem pewna ,ze będzie odzew . Proszę ty znasz się na tym wrzucaniu zdjęć . Mam przeczucie ze to wypali ,Sprawdzimy ewentualne domy .Trzeba do piątku zanieść dobre zdjęcie do TZ i na środę się ukaże :roll: Zobaczycie warto spróbować ,zdjęcie zrobi wrażenie i odzew będzie ,wierzę w to .
-
Guciu proszę ,zebyś jeszcze wytrzymał :roll: