Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Co u tych biedaczek ?:-(
  2. Ben Ani ,Fajnie ze jesteś .Dziewczyny bardzo sie cieszą ze mają swojego człowieka . Myśle ,ze niedługo się poznamy :cool3: Tola jak myślisz moze wysupłamy z fundacyjnych na sterylkę suni ? czy zmusimy typa zeby dał kasę co ?Jak to widzisz ? Moze w tym sanatorium wyleczyli mu ten zakuty prostacki łeb:eviltong:
  3. Cieszę się bardzo ,a z drugiej strony martwię się bardzo jak ona zniesie rozstanie z Marlena, przecież dla Fiony jest ona całym światem:roll:
  4. Matka naszych maluchów juz wyleguje sie na kanapach w Wawie :loveu: To kto te zdjęcia daje ? Ja mogę podjechać w przyszłym tyg. dopiero aby zrobić nowe:roll:
  5. W sobotę jadę do Muszki z wizytą ;)
  6. Ania prosiła mnie aby napisac ,ze padł jej komputer i nie moze zrobic teraz rozliczenia .Jak tylko będzie mogła wejdzie i to zrobi;)
  7. Pani Roxikowa deklaruje 10zł na Atosika :loveu:
  8. Nowe wieści od już nie Darii tylko Adeli . Sunia po woli ale systematycznie od wczoraj robi małe kroczki ,dzisiaj powitała swoja pania merdajacą kitą i uśmiechnietą mordką .Wczoraj coś takiego było nie do pomyślenia :shake: Dzisiaj tez została sam na sam z sunia Madzi (tak na imię ma Pani Adeli )Po powrocie Adela powitała swoją panią pokazując jak bardzo się cieszy :loveu: Zaczyna sie też zwiedzanie mieszkania ,wchodzi do sypialni i patrzy na Magdę :crazyeye: Uwielbia córkę Magdy ,chodzi za nia domaga sie jej uwagi Dario vel Adelo jestem z Ciebie dumna !!!! Tylko staruniu zacznij sama chodzić ,zeby Artur nie musiał Cię nosić !!!
  9. jestem z tabą maleńka
  10. Ekscesów z sunia rezydentka nie były ,raczej obojetnosć .....:roll: Ala123 opłaciła przejazd Darii do Wawy ,z czego państwo zwrócili nam połowe .Pieniądze te (60 zł )Ala 123 przekazuje na innego zamojskiego psiaka Atosa ,który jest w Hotelu u Jamora .DZiekujemy :loveu:
  11. Zawieżliśmy Darie na miejsce około 9 rano . Państwo ludzie cudowni ,wyrozumiali i troskliwi .Dzieci wychowane w takim duchu ,nasza nadzieja na przyszłość .Córka 10 letnia dziewczynka ,bardzo mądra i kochająca zwierzeta i mały 5 letni chłopczyk za którego musimy cały czas trzymać kciuki bo aby jego alergia odeszła i nie powróciła już nigdy. Niestety pierwsze spotkanie nie było różowe bo sunia była sparaliżowana strachem i tylko leżała .Po godzinie na parkingu postanowiłam ,ze trzeba ja brać na ręce i do auta .Daria ze strachu zrobiła kupkę w aucie ( w naszym też z resztą )W domu została wykąpana i była nęcona na kiełbaskę przez TZ pani .
  12. I znowu dobranoc ;)
  13. A jakieś zdjęcia Fionki ,proszę :razz:
  14. Daria Jedzie w niedzielę około 5 rano do Wawy . Przyszłe pańciostwo już wariuje ze szczęścia .
  15. Zupełnie nie znam zasad w tych ogłoszeniach więc nie wiem czy to na razie wystarczy czy trzeba robić jej nowe?:oops:
  16. Kto zrobi te bezpłatne ogłoszenia ? Podajcie namiary na kogoś kto robi :roll:
  17. Czy już pojechała ???!!!!
  18. Amiśku ,zmykaj do domku :razz:
  19. dobranoc sunieczko ,jestem myslami z toba
  20. bardzo mi serce pika na jej widok ,kochana sunia
  21. Lunka cudnosci po prostu :loveu: Ania kolejny raz ukłony dla Ciebie ,znowu lza sie leje na takie piękne widoki > Ania a dlaczego ty na Pw nie odpisujesz?:mad:
  22. jak tu smutno i cicho ,mama naszych malenstw jedzie do nowego domku w niedziele rano .
  23. Muszeczko odwiedze Cię już w nowym domku .:loveu:
×
×
  • Create New...