Nowe wieści od już nie Darii tylko Adeli .
Sunia po woli ale systematycznie od wczoraj robi małe kroczki ,dzisiaj powitała swoja pania merdajacą kitą i uśmiechnietą mordką .Wczoraj coś takiego było nie do pomyślenia :shake:
Dzisiaj tez została sam na sam z sunia Madzi (tak na imię ma Pani Adeli )Po powrocie Adela powitała swoją panią pokazując jak bardzo się cieszy :loveu:
Zaczyna sie też zwiedzanie mieszkania ,wchodzi do sypialni i patrzy na Magdę :crazyeye:
Uwielbia córkę Magdy ,chodzi za nia domaga sie jej uwagi
Dario vel Adelo jestem z Ciebie dumna !!!!
Tylko staruniu zacznij sama chodzić ,zeby Artur nie musiał Cię nosić !!!