Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. .Niedługo pojadę ,jeśli uda sie go złapać wezmę go na noc do siebie .Ale moge tylko do jutra.Moja sunia będzie zamknieta w piwnicy bo zrobiłaby mu krzywde
  2. Bursztyn kolego jesteś starszy o rok !!!!!!!! całuję cię pieseczku .
  3. Fajnie bardzo się cieszę Kasiu ze ona już opuściła ten'' zamojski raj''
  4. Jeśli uda mi sie w poniedzialek zajrzę do schronu i popatrzę
  5. Jakie słodkie zdjęcie tej suni szorstkowłosej ,jest piękna
  6. Fokus piesku ,wytrzymasz .Wiem to
  7. Zyta jest cwana, w nocy przypuściła atak na kołdrę swojej pani tymczasowej bo zapragneła blizszego kontaktu z nią :diabloti:
  8. Ona nie niszczy dla niszczenia ona po prostu wpada w panikę jak zostaje sama i w ten sposób radzi sobie ze stresem wynikającym w jej mniemaniu z opuszczenia jej ....
  9. Moze sam wróci .....poczekajmy
  10. Dusje zmień watek jak Ci się nie podoba ,....Wpadłaś tu jak meteor i ustawiasz .Przeczytaj cały.Osoba atakowana chyba ma prawo się bronić ,Co ? Prawda jest równie ważna jak pomaganie...
  11. A czy ktoś potrafi i ma czsas zrobić mu allegro ?
  12. dzisiaj zjadła kable od lodówki
  13. nie bardzo czaję sonikowo co miałaś na myśli pisząc o precedensach na dogo:oops:
  14. ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
  15. Do Emira nie dotarlo żadne zgloszenie dot.warunków w jakich przebywa Karo.Jesli ktoś od nas tam był to nieoficjalnie i nas nie poinformował o tym fakcie.A szkoda.Trzy tygodnie temu ,w momencie kiedy Karo był skrajnie zagłodzony można było odebrać psa i wnieśc sprawe do prokuratury.Sadysta by się przestraszył.Teraz kiedy Dora go odkarmiła i wygląda ładnie nie ma takiej możliwości.Możemy liczyć tylko na dobra wolę właściciela. Wczoraj Karo na koszt Emir był u weta.Został przebadany , odrobaczony i odpchlony .Po 28.09. Dora i Piotrek mają przyjechać z nim na szczepienie. Zacytowałam wypowiedz zadry z wątku Karo .---- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Zadro zarzucasz krętactwo i kłamstwo ,zacznij od siebie . U Karo byliśmy jak najbardziej oficjalnie wraz z szefem koła .Byliśmy we troje wraz z członkiem stowarzyszenia Aza ,wracaliśmy z interwencji w Bodaczowie ,która dotyczyła braku budy i głodzenia psa .( pilotowałam pózniej ta sprawe z Policja ze Szczebrzeszyna }.Na miejscu zastaliśmy Karo w złych warunkach i osrane po pachy konie na krótkich sznurkach.Sprawe załatwiła For Animals zabierając psa o którego tak walczyła Dora . Kilkakrotnie na zebraniu była opisywana sytuacja zwierząt tego typa a ty smiesz pisać ze nikt o tym nie wiedział ? Dzisiejsza akcja faktycznie była błyskawiczna ,ale dla mnie to pokazówka Duzo ludzi na wątku ,napieta atmosfera nawet wpisy ze juz dojeżdzają do miejsca ,po prostu Kino .Pewne informacje członkini Emir z Wawy co do faktów związanych z osobami które były i nic nie zrobiły ,(ciekawe skąd takie miała ).dzwonienie do Majgi i obszerne relacje ......nie skomentuje tego . życzę temu psu jak najlepiej i myślę ze zainteresowanie ną wątku przełoży się na pomoc jemu samemu.Mam taką nadzieję . -------------------------------------------------------------------------------------.-.----------------------------------------------------------------
  16. [quote name='leni356']Najlepiej w ogóle zamknąć pomieszczenie i nie wpuszczać tam nowych :( Dezynsekcja może tego nie zabić dziadostwa :([/QUOTE] Jest to nie realne ,
  17. Piraniaiopisz w skrócie jak wygladał szczeniak chory na parwo i kiedy został wzięty .Zadzwonię do weta schroniskowego i zapytam
  18. Czyli parwo u szczeniaków ? Jezu ja już nie mam głowy .Przeceż tam trzeba zdezynfekować pomieszczenie i oddzielić nowo przybywające bo gratis będa mieć parwo na dzień dobry .
  19. Na 15 zdjęć tylko jedno nadawało się do wklejenia .(ono tez pozostawia wiele do życzenia)Tak się rusza ,ze jest trudno zrobić fotkę .Na pewno ma ADHD:eviltong:
  20. [URL="http://img705.imageshack.us/i/dsc02532640x480.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3343/dsc02532640x480.jpg[/IMG][/URL] Zyta w domu tymczasowym
  21. Robić ,robić .Rozmawiałam z Lucy zaczyna sie poprawiać .
  22. Pózniej wstawię zdjęcia .
  23. zyta to miła suczka z temperamentem:diabloti:
  24. gagata nie wmawiaj mi głupot ,ze ja byłam tam na miejscu bo nigdy w zyciu nie widziałam tego psa .Czy ty jestes duchem swietym i wiesz kto tam był ??? O co Ci chodzi kobieto ?
×
×
  • Create New...