-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
.Niedługo pojadę ,jeśli uda sie go złapać wezmę go na noc do siebie .Ale moge tylko do jutra.Moja sunia będzie zamknieta w piwnicy bo zrobiłaby mu krzywde
-
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bursztyn kolego jesteś starszy o rok !!!!!!!! całuję cię pieseczku . -
Jeśli uda mi sie w poniedzialek zajrzę do schronu i popatrzę
-
Jakie słodkie zdjęcie tej suni szorstkowłosej ,jest piękna
-
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Fokus piesku ,wytrzymasz .Wiem to -
Zyta jest cwana, w nocy przypuściła atak na kołdrę swojej pani tymczasowej bo zapragneła blizszego kontaktu z nią :diabloti:
-
Ona nie niszczy dla niszczenia ona po prostu wpada w panikę jak zostaje sama i w ten sposób radzi sobie ze stresem wynikającym w jej mniemaniu z opuszczenia jej ....
-
Moze sam wróci .....poczekajmy
-
Dusje zmień watek jak Ci się nie podoba ,....Wpadłaś tu jak meteor i ustawiasz .Przeczytaj cały.Osoba atakowana chyba ma prawo się bronić ,Co ? Prawda jest równie ważna jak pomaganie...
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
A czy ktoś potrafi i ma czsas zrobić mu allegro ? -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
DZięki jakie piękne . -
dzisiaj zjadła kable od lodówki
-
nie bardzo czaję sonikowo co miałaś na myśli pisząc o precedensach na dogo:oops:
-
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
-
Do Emira nie dotarlo żadne zgloszenie dot.warunków w jakich przebywa Karo.Jesli ktoś od nas tam był to nieoficjalnie i nas nie poinformował o tym fakcie.A szkoda.Trzy tygodnie temu ,w momencie kiedy Karo był skrajnie zagłodzony można było odebrać psa i wnieśc sprawe do prokuratury.Sadysta by się przestraszył.Teraz kiedy Dora go odkarmiła i wygląda ładnie nie ma takiej możliwości.Możemy liczyć tylko na dobra wolę właściciela. Wczoraj Karo na koszt Emir był u weta.Został przebadany , odrobaczony i odpchlony .Po 28.09. Dora i Piotrek mają przyjechać z nim na szczepienie. Zacytowałam wypowiedz zadry z wątku Karo .---- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Zadro zarzucasz krętactwo i kłamstwo ,zacznij od siebie . U Karo byliśmy jak najbardziej oficjalnie wraz z szefem koła .Byliśmy we troje wraz z członkiem stowarzyszenia Aza ,wracaliśmy z interwencji w Bodaczowie ,która dotyczyła braku budy i głodzenia psa .( pilotowałam pózniej ta sprawe z Policja ze Szczebrzeszyna }.Na miejscu zastaliśmy Karo w złych warunkach i osrane po pachy konie na krótkich sznurkach.Sprawe załatwiła For Animals zabierając psa o którego tak walczyła Dora . Kilkakrotnie na zebraniu była opisywana sytuacja zwierząt tego typa a ty smiesz pisać ze nikt o tym nie wiedział ? Dzisiejsza akcja faktycznie była błyskawiczna ,ale dla mnie to pokazówka Duzo ludzi na wątku ,napieta atmosfera nawet wpisy ze juz dojeżdzają do miejsca ,po prostu Kino .Pewne informacje członkini Emir z Wawy co do faktów związanych z osobami które były i nic nie zrobiły ,(ciekawe skąd takie miała ).dzwonienie do Majgi i obszerne relacje ......nie skomentuje tego . życzę temu psu jak najlepiej i myślę ze zainteresowanie ną wątku przełoży się na pomoc jemu samemu.Mam taką nadzieję . -------------------------------------------------------------------------------------.-.----------------------------------------------------------------
-
[quote name='leni356']Najlepiej w ogóle zamknąć pomieszczenie i nie wpuszczać tam nowych :( Dezynsekcja może tego nie zabić dziadostwa :([/QUOTE] Jest to nie realne ,
-
Piraniaiopisz w skrócie jak wygladał szczeniak chory na parwo i kiedy został wzięty .Zadzwonię do weta schroniskowego i zapytam
-
Czyli parwo u szczeniaków ? Jezu ja już nie mam głowy .Przeceż tam trzeba zdezynfekować pomieszczenie i oddzielić nowo przybywające bo gratis będa mieć parwo na dzień dobry .
-
Na 15 zdjęć tylko jedno nadawało się do wklejenia .(ono tez pozostawia wiele do życzenia)Tak się rusza ,ze jest trudno zrobić fotkę .Na pewno ma ADHD:eviltong:
-
[URL="http://img705.imageshack.us/i/dsc02532640x480.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3343/dsc02532640x480.jpg[/IMG][/URL] Zyta w domu tymczasowym
-
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Robić ,robić .Rozmawiałam z Lucy zaczyna sie poprawiać . -
Pózniej wstawię zdjęcia .
-
zyta to miła suczka z temperamentem:diabloti:
-
gagata nie wmawiaj mi głupot ,ze ja byłam tam na miejscu bo nigdy w zyciu nie widziałam tego psa .Czy ty jestes duchem swietym i wiesz kto tam był ??? O co Ci chodzi kobieto ?