-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
jeszcze w schronie ,jutro jest zabierany -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Trzeba zrobić mu zdjęcia jak tylko wyjdzie ze schronu i umieścić na watku zamojskim .Napisac opinie weta .Ja podejrzewam ,ze moze mieć zapalenie płuc .Mozna to wykorzystać jako kolejny niepodwarzalny akt znecania sie nad zwierzetami w tej mordowni.Nie mozna podarowac kolejn ego psa zagłodzonego w tym schronie .Sa zdjęcia z lata na których pies wyglądał normalnie ,domyslam się ze pewnie był zaraz po kwarantannie ...... -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Rewelacja ,Lucy kocham Cię:multi: -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Prostuje Marika K. to właśnie Handzia więc mamy nie 120 zł tylko 110zł stałych deklaracji -
dokładnie !!!!
-
Ale dawno tu ktoś był ,smutek .....
-
Empatii nie posiada nikt kto ma wpływ na polepszenia i zmiany w schronie .Cały ratusz i inne organy kontrolne ogluchły i oślepły .....Dlaczego ,chcieliśmy pomóc .Wiele pomóc i razem zrobić wzorcowy moze nie dofinansowany ale dobry schron gdzie widok wolontariusza przytulającego psy to widok normalny i częsty . Jak przytulałam psy będąc wolontariuszką mówili ze to jest zakład pracy a nie zabawianie się ze zwierzętami .
-
EWA .to proste już Ci wyjaśniam .Od momentu kiedy robione zdjęcia zaczeły ukazywać się w lokalnych gazetach i internecie i pokazywały straszny stan zwierząt i warunki w jakich sie znajdowały oni po prostu uważają ze każde kolejne zdjęcia będzie kolejna afera. Watek zamojski ,którego notabene nie potrafię znależć w nowym cholernym dogo jest na to przykładem ,sa naweet wpisy osób stojących za schronem .Wpisy ich to żenada ,zapraszam tam do poczytania bo jest co ,nie wspomnę o zdjęciach które są żywym dowodem na męczeństwo konkretnych psów . Jeśli chodzi o mnie to ja ich pieprzę i wywalam bezczelnie aparat i robię zdjęcia .Jesli zdarzy mi się zakaz to wezwę policję i zażądam podstawy prawnej . Oni mnie nienawidzą .Bo zawsze po moich wizytach były jakieś zadymy ,które pokazywały ich totalny brak empatii na swoich podopiecznych .
-
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
moja koleżanka ,Handzia 10 zł deklaracja stała -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Widzę ,ze u naszego oświęcimiaka gwarno cieszy mnie to .Jeśli ten pies nie przeżyje to będzie nasza wielka porażka . Co za cudowne miejsce to nasze schronisko .....mają drogę na skróty za TM gwarantowaną Co za empatia ze strony pracowników i asystenta ,nie no kur..a ,co za gady -
Niestety nie było Tiffany ,Ale ja Ciągle mam nadzieję ze ona gdzieś jest nie raz tak było. Fabiana też .... Focus oprócz poszarpanych uszu ,zmarznietych łap i błagalnego wzroku jakoś sie trzyma .Nie jest chudy ,czyli do miski sie dostaje .
-
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Mamy kolejne 20zł ---moja siostra i ciocia:multi: -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Właśnie wróciłam ze schronu jest - 19 mrozu.Tragedia ,Bursztyn resztka nadziei i siły wydzedł i patrzył na mnie błagalnie . Proszę pomózmy mu !!!!!!!!! Zdjęcia nie oddaja jego wycieńczenia i wygłodzenia -
Karmę kupujemy ,potrzebny dom dla Tofika i dwoch małych kocurow ktore tam sa
-
Jutro jadę po Tiffany ,modlcie się zebym zdazyła z roboty dopaść przed zamknięciem schronu
-
Przecież to normalka ,karmia szczeniaki tym nawet tee które jeszcze nie potrafią gryzc .sama byłam swiadkiem .To jest niereformowalny zespół , Oni muszą odejść .
-
Marta tylko potrzebny mi bedzie kontenerek ten duzy plastikowy
-
Dobra ,super .Wiec ja staje na głowie i w sobote tam pojadę i sprawdze .
-
Madalenna pojechałabym uwierz mi ,ale mam gorący okres w pracy .siedze od 10 do 18 .Schron jest czynny od 11 nie wpuszcza mnie tam nie ma mowy .Jestem tam spalona ,byłam tam wolontariuszka a teraz swiadkiem w sprawie przeciwko kierownictwu , W godzinach otwarcia oczywiście .Ja postaram się zobaczyć w sobote bo do 15 jest czynne,jeśli zdąze po pracy to pojade Ona jest na pewno,ale gdzie ją przechowam ? nie mam zupełnie mozliwości ..... Służe pomocą ,ale nie mam gdzie jej przetrzymać .
-
[quote name='zadra']Dziewczyny co sie dzieje ??? Wszedzie tylko platny tymczas.Gdzie sie podziala bezinteresownośc?[/QUOTE] Zadra jak zwykle swoim zwyczajem sączy jad nawet tutaj ,wystapiłam z fundacji z tego powodu ale widze ze z zamojskiego wątku tez bedę musiała bo tych filozofii po prostu nie da sie czytac .Jest to przykre . Dziwnym zbiegiem okoliczności ,ze znalazłam taki płatny tymczas rozwija sie ta zbedna dyskusja . Prosze bardzo ,Burzsztyn jest w stanie tragicznym powiedz mu to ,ze nie ma juz dobrych ludzi ci co biora pieniądze to oszuści i niedorajdy które nie potrafia inaczej zarobić . Osoba którą mogła wziąć Burzsztyna ma 10 psów i 20 kotów .Na pewno nie wydałaby tych pieniedzy na przyjemności tylko na bieżące potrzeby ,czyli na karmę . Uważałam ,ze każdy pomysł jest dobry kiedy liczy sie życie psa ,zwłaszcza tego który z dnia na dzień wygląda coraz gorzej . Ale niestety sianie fermentu na wątku jest ważniejsze .
-
Tofik pomimo ,ze są z Korą sami przez cały dzień bardzo trzyma się jej i domu .Cieszy się jak odwiedzamy go wieczorem i bardzo grzecznie na polecenie wraca na podwórek . Kto pokocha Tofika ?
-
Znajdzie się na pewno ,nikt jej nie wziął .Jestem pewna
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Biedak patrzy tak mądrze jakby widział:-( -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Dobranoc Atos :):)[/QUOTE] Śpij cieplutko piesku -
Marta założenie mu wątku to dobry pomysł ,ale on juz nie ma czasu .....Tu trzeba coś decydowac A Tifany jest na pewno tak jak Fokus zaszyła się w budzie i pewnie spi .Tak myślę