Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Ile jest zaległej wpłaty za Siwą ? wyrównam to ......
  2. Po niedzieli wpłacam deklarację 20 zł .(moja plus za koleżankę Siwa za ,która nie doszły wpłaty ).
  3. mam identyczne zdanie jak ala 123 i marinka ,podpisuje sie pod tym co napisały
  4. Zyta spoko ,nic nie wynyśliła .zasypiam
  5. [quote name='ala123']Dzięki wtatara. Ja dzisiaj znowu zrobiłam lokalne ogłoszenia i czekam,że w końcu ten właściwy dom ,który jeszcze nie wie, dowie się o pieskach[/QUOTE] Też mam taka nadzieję:roll:
  6. DZiewczyny powiedzcie ,czy cgodzi o dom dla Atosa bo ja jakoś nic nie rozumie ,czy to chodzi o jakiegoś innego psa ?
  7. Ania wyjeżdza w niedzielę ,Kora zostaje jednak w oficynie ......Będziemy tam chodzić i doglądać ale ile ten pies jeszce tego zniesie .....
  8. Jesteście kochane cioteczki:loveu:
  9. Ok .Ja wpłacam w poniedziałek swoją deklarację 10 zł na styczeń i luty = 20zł wpłacę też od ala 123 100zł( w jednym przelewie to będzie )- [SIZE=4][COLOR=DarkRed] czyli [/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkRed][SIZE=4]da nam to kwotę 120zł Zamościa .[/SIZE] [/COLOR]
  10. Ale jajka .....To mnie tu nie ma a tu taka akcja .....Super odzew!!!
  11. :loveu:jak miło mi go zobaczyć poza schronem ,dziekuję A jak on sie biedak ma ? tak mi wygląda ,ze strasznie uszy poszarpane ma .....
  12. Moze to jakiś znak ,brak kasy i te przyk~łady nowych og~łoszeń ?
  13. Ja ,zapomniałam o tym napisać .Fakt:oops:\
  14. Witaj Dorciu ,Fajnie czytać takie newsy !!
  15. Kora jest cały czas w domu wolnostojącym ,Kasa \pptrzebna ale nie wiem nic ile i wogóle ... załamana jestem Zaglądajcie tu niej ,prosze
  16. Niestety zaglądam tutaj ,ale z wiadomościami złymi... Pani Kory jest bardzo chora ,,,,,Leczy się w Szwecji ,Juz kilkakrotnie opiekowałam się Korą pod jej nieobecnośc .Teraz niestety moze to potrwać dłuzej ,ile ? nikt nie wie ... Ostatnią rozłąkę Miesiąc temu Kora znosła żle ,była osowiała ,smutna i lezała koła bramy cały czas czekając.... Osszedł również Bamse pies Ani z którym Kora była bardzo zżyta.Razem jakoś znosili jej wyjazdy . Ani nie stać aby wynajmować stancje w której mogłaby być Kora do jej powrotu ( tak jak było dotychczas )W niedzielę oddaje klucze od oficyny i odlatuje na operację do Szwecji .Kora nie ma gdzie się podziać ,Szukamy jej na gwałt tymczasu a nie daj boze nowego domu ....... Kora nie ma paszportu ,przeciwciał które są potrzebne do tego aby wjechać do Szwecji .Pomóżcie prosze ona nie moze pójść w niewiadome ręce /Ania jesr załamana W jej stanie to nie wskazane.Czy ktoś mógłby dać Korze Dt nawet płatny ? Proszę pomóżmy jej .....
  17. tel do mnie 601 071 963 ,sunia jest 40 km od Zamościa
  18. Wiec trzymaj się suczynko ,do jutra . Będziemy myśleć o tobie
  19. Ta sunia została wyrzucona z samochodu terenowego w okolicach Tomaszowa Lubelskiego ,swiadek tego zdarzenia widział jak mężczyzna kopniakiem wypycha psa z auta .Kobieta ,która to widziała nie zapamietala numerów ,potrafiła tylko powiedzieć ze auto miało koło na drzwiach i na pewno było to auto terenowe. Było to w kwietniu ,lały wtedy ulewne deszcze .Sunia kręciła się cały czas w miejscu ,w którym ten potwór ją wyrzucił . . Sunia była bardzo wystraszona i nieufna . Deszcz lał a ona leżała i mokła .......Trwało to długich kilka dni . do czasu kiedy zobaczyła ją staruszka o wielkim sercu . Starsza Pani uprosiła znajomą ,która wzięła ją do swojego domu na przetrzymanie . Ten pobyt u znajomej był błagany z miesiąca na miesiąc bo kobieta cały czas kazała ją zabierać .Ale nasza staruszka jakoś wybłagała kolejny miesiąc do dzisiaj ....Jest ultimatum ,sunia musi opuścić Dt bo kobieta wyjeżdza za dwa tygodnie za granicę do pracy ,sunia musi być zabrana .....Tylko pytanie dokąd ? Nie raz dogomaniacy pomogli znależc wyjście ,moze i tym razem nam się uda .Bardzo proszę o pomoc w imieniu suni . Sunia jest piękna mnie osobiście przypomina Nowofunlanda .Jest ogromna ,podobno waży ok 60 kg. Ma około 4 lat jest łagodna dla ludzi i innych zwierząt . Kilka osób ,które ją oglądały zrezygnowały z powodu jej gabarytów..... [INDENT] [CENTER][SIZE=3][COLOR=Magenta][B]Pieniążki można przesyłać na poniższe konto: Fundacja For Animals O /Wrocław[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Magenta] [B]33 1370 1170 0000 1706 4855 2201 z dopiskiem: " na Maję z Tomaszowa Lubelskiego" [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173110-BoA-e-Narodzenie-A-licznej-Kropeczki-szczeniaczek-terierki-walijskiej-szuka-domu"][U][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8669/kropeczka.jpg[/IMG][/U][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/173602-Smutna-PerA-a-kolejna-bieda-z-SzydA-owca-potrzebe-deklarcje-na-hotel"][U][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8788/perabanerek.jpg[/IMG][/U][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/173646-Marcel-staruszek-z-SzydA-owca-z-duA-AE-ranAE-na-gA-owie"][U][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/1313/marcelbanerek.jpg[/IMG][/U][/URL]
  20. Jeśli potrzeba to mam numer do Dory . A co do Dorka to u mnie też był bardzo grzeczny ,całą noc przespał grzecznie .W dzień spał na kanapie notabene też żółtej
  21. Madzia ,czy byłabyś tak uprzejma i napisała na jaką kwotę on ma w ogóle stałe deklaracje ? Wtedy zajmę się resztą brakujących będę szukać sponsorów . Planujemy też zrobić na niego bazarek ,kto podpowie jak to sie robi
×
×
  • Create New...