-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Czyli stała opłata od stycznia od Funi to 20zł -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
wpłaciłam dzisiaj 20zł za dwa miesiące, Przejmuję tez dług od znajomej która poleciłam na 10zł miesięcznie a od której jak sie wczoraj dowiedziałam nie ma wpłat . Takze od stycznia wpłacam dodatkowo 10zł . Napiszcie jaka kwota wyprowadziła by na górkę Juranda w Dt . -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Atosik ja wiem na kogo ty czekasz chłopie ,ale spróbuj moze jednak wskoczyć do czyjegoś serducha ja Cię i tak kocham na zawsze ;) -
Tofik witaj z rana
-
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Wiesz on jest w tym niby dt ,on nie zna innego zycia i jest mu tam dobrze ....Ale niestety dziczeje tam bo facet mieszka na zadupiu tylko z bratem .Nikt tam nie przychodzi ,jak byłam ostatnio to mały tak zwiewał na mój widok ze mało sie nie zabił .Takze nie wiem co robić . -
CZy ktoś był w schronie i widział tego rudego chudego ?
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
OJ Atos co to będzie? -
Boze co my z nim zrobimy do niedzieli !!!!!
-
[URL=http://img706.imageshack.us/i/dsc02400640x480.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6287/dsc02400640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img709.imageshack.us/i/dsc02401.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/6600/dsc02401.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img402.imageshack.us/i/dsc02404640x480.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9894/dsc02404640x480.jpg[/IMG][/URL]
-
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Sunia i chłopczyk nadal szukają domku .Co robić ? Gdzie je wyadoptować ?! -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Sory ,ale nie mogłam wejść tutaj cały czs mnie wyrzucało . Domek wydawał się być super ,ale nagle Pan musiał wyjechać do chorych rodziców i miał sie odezwać za kilka dni .Jutro mija 5 dzień .CZekam choć z małą nadzieją na tel. Zawsze ktoś dzwoni ,pyta i w sumie gó...o z tego wychodzi >Mały urósł ,zdziczał i wogóle mam doła ..... -
Zdjęcia wstawię troche pózniej ,musze swój zwierzyniec nakarmić .
-
Jest tragedia ,pani u której jest wyjeżdza niespodziewanie ........Co my z nim zrobimy ?!
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Atosik jesteś wspaniały . Przelewam dzisiaj 20zł . -
Agusiu ,Kawa stała wczoraj jak byłam i machała ogonem jest smutna owszem ale jeszcze z nadzieja patrzy na człowieka .Wygłaskałam ja przez siatke i powiedziałam ,ze cos wymyślimy tu na dogo.....
-
Z tego co wiem nie było nigdy pism do lekarza wojewódzkiego,chyba tylko Arka kiedys zadzwoniła z tymi przypadkami parwo .
-
Oczywiscie nagonka i nagłasnianie to jedyne wyjscie na nasz schron ,ale zdjecia moze trzeba wstawiac na wątek zamojski tam przynajmniej oni czytaja nie wiem czy tu wchodza .
-
[URL=http://img196.imageshack.us/i/dsc02356640x480.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/8799/dsc02356640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img196.imageshack.us/i/dsc02358640x480h.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/8481/dsc02358640x480h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img5.imageshack.us/i/dsc02360640x480.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9913/dsc02360640x480.jpg[/IMG][/URL]
-
Tego psa zauważyłysmy wracajac z wizyty adopcyjnej w Adamowie koło Zamoscia .Leżał zwiniety w kłebek pod sklepem spożywczym .Nikt nie zwracał uwaggi na tego biedaka .Jest bardzo wystraszony na minimalne ruchy rąk kuli sie natychmiast i ucieka . Pytałysmy sie pani która sprzedaje w sklepie jak długo leży ,niestety pani drwiąco wzruszyła ramionami .Totalna znieczulica.Nakarmiłyśmy go z alą123 i pojechałysmy do domu .Wrócilyśmy tam za dwa dni .Biedak nadal lezał ,lodowaty wiatr przenikial wszystko na wskroś a on tak lezał ..... Zabrałysmy go ze soba bo co miałysmy zrobć .Chyba bóg postawił nas na jego drodze .... Zawiozłysmy go do weta okazało sie ze pies jest bardzo chory ,miał wysoka gorączke i zaawansowane zapalenie płuc .podjęlysmy leczenie .Dzis już jest poprawa ,ale DT to miejsce wybłagane i niestety tylko na okres leczenia .Prosze pomóżmy mu to wspaniały wesoły i przyjacielski piesek .
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Atosik mój maleńki aż łezka mi spadła na klawiature ,jakis ty wolny i piekny . -
Mona - doczekała się swojego domu, pokochała ją martini77!!!
funia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Monka slicznoto ,znajdziesz domek na pewno. -
Powiem Ci ,ze wczoraj go nie widzialam .Ale pogoda była paskudna więc moze siedział w budzie .Z reszta część psów wczoraj miała pozamykane wybiegi ,nie wiem dlaczego .Stały tak sieroty w tych kratach i patrzyły .Po prostu załamac sie idzie i tyle [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/173830-Hotelik-w-Zamosciu[/url][/U]
-
Oczywiscie ,ze go pamietam to psina na która nikt nie zwrócił uwagi od ponad dwóch lat ,zawsze z nadzieją i machajacym ogonem patrzył na przechodzacych ludzi .Chociaż ma bardzo niską pozycje w grupie to czasem zaryzykował i podszedł ..... Fokusik proszę bądz...:placz:
-
[URL="http://www.dogomania.pl/../../members/15880-Tola"] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../customavatars/avatar15880_2.gif[/IMG] [/URL] ZarejestrowanyOct 2006SkądZamośćPostów7,104 [INDENT] Funia a widzialas Fokusa? To jamnikowaty piesio, pamiętasz go na pewno z czasów wolontariatu. Wyslalam jego zdjecia do bianki0, na pewno będzie starala się mu pomóc. [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/3148/p1040465q.jpg[/IMG] Marta właśnie bardzo sie rozglądalam za nim i niestety ,zawsze wychodził a wczoraj nie .....Mam nadzieje ,ze był w budzie i spał . [/INDENT]