Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. UFF......cieszę się ze doszło
  2. zmniejszyłam wszystkie zdjęcia i wysłałam (dopiero teraz )Niby pokazywało w oknie ze poszło .... No zobaczymy ,
  3. nadal trwa wysyłanie ,zaraz dostanę szału .
  4. dalej trwa wysyłanie listu ,moze za duzo zdjec wrzuciłam na jednego maila\ co?
  5. Cały czas idzie mail do Madzi ,czego tak długo ? Juz ponad 15 minut .Denerwuje mnie to strasznie .....
  6. :calus:Lara dziubaski za allegro!! świetne
  7. Madzia wysłąłam zdjęcia na maila daj cynę jak dojdą;)
  8. To ja zaraz wysyłam fanty do Madzi OK ?
  9. Sterylka umówiona na poniedziałek godz 19 ,wyrżniemy jak to Bianka mówi lumpę i będzie git .
  10. [quote name='Tola']Dziewczyny - widzialyscie tego psa ON - musze cos wymyslec:shake:[/QUOTE] dawałaś moze znać komuś od Onków ? Mogę zadzwonić zapytać Gajową :roll:
  11. No ,no nieżle juz było ....Tylko szkoda ,ze Majga nie odpowiedziała:razz: Ne wiem czy dobrze doczytałam :oops:Czy Dorek biega i wraca na zawołanie ? Czy zawsze jest puszczany w ogrodzonym terenie ?
  12. JA też mam przygotowane fanty na bazarek dla Atosa .Tylko z organizacją gorzej .Kiedy to ostatecznie mozna słać na maila ?
  13. trzymaj sie staruńku ,myślę o tobie:roll:
  14. Chciałabym aby Korę zaadoptował ktoś równie madry i z wielkom sercem do zwierząt jak Anka ,ale zeby była to osoba nigdzie nie wyjężdzająca .Kora musi mieć stabilizację.....
  15. Damy rade,Przecież Fokus nie zje Fabiana a Fabian nie zaczepia .Więc myślę ze się dogadaja ....
  16. Własnie pare dni temu byłyśmy z Franka u weta na wyjęciu szfów ,więc już teraz mozna brac się za fetyszystkę Zytę:eviltong:
  17. Właśnie wysłałam numer konta Renatce z Rzeszowa ,która wpłaci po niedzieli 100zł . Dzwoniła do mnie juz kilka razy i jest bardzo poruszona losem Mai . Dzięki Renatko !!
  18. Fokus już jest budka dla Ciebie I Fabiana ,pełen wypas.Funkiel nówka .Bedzie wam tam razem cieplutko
  19. No to supe !!!
  20. Zyta ma teraz manię zbierania rzeczy osobistych Tz Krysi wlącznie z bielizną osobistą (brr),która to zaciąga do siebie i kotłując dokładnie ,robi sobie z tych wspaniałości posłanko:diabloti: Krysi rajtuzy też idą w ruch jeśli ich nie zabezpieczy wcześniej :eviltong: Zyta lubi swojskie klimaty ,swoja baba:evil_lol: Miała wczoraj jedną ucieczkę ale sytuację opanował szybki jak błyskawica mąz Krysi .:eviltong: Krysia podkreśla Zyta absolutniue nie nadaje się do domu .Ona musi biegać ,biegać i jeszcze raz biegać . Pilnuje domu ,szczeka więc byłaby dobrą gospodynią
  21. Madzia ja juz sie pogubiłam w tych wpłatach . Ta wpłata 60zł to ja wpłaciłam od ala123. pózniej 20.10 wpłaqciłam za dwa miesiące .Czyli wychodzi ze do grudnia . więc po niedzieli wpłacam 20zł swoje za nastepnę dwa miesiące + 100 zł od ala123 .
  22. Zdjęcia piękne ....Jak balsam na moje serce .Dorek wygląda jakby od urodzenia leżał na kanapach !
  23. Ja osobiście juz nie wiem co o tym sądzić .....Anka bardzo kocha Kore to fakt niezaprzeczalny ale dlaczego do tej pory Kora nie ma zrobionych przeciwciał i paszportu tego pojąc nie mogę .Ile ta suczyna jeszcze zniesie :shake:
  24. Danusiu jesteś kochana ,dziękuję Ci
×
×
  • Create New...