Zyta ma teraz manię zbierania rzeczy osobistych Tz Krysi wlącznie z bielizną osobistą (brr),która to zaciąga do siebie i kotłując dokładnie ,robi sobie z tych wspaniałości posłanko:diabloti:
Krysi rajtuzy też idą w ruch jeśli ich nie zabezpieczy wcześniej :eviltong:
Zyta lubi swojskie klimaty ,swoja baba:evil_lol:
Miała wczoraj jedną ucieczkę ale sytuację opanował szybki jak błyskawica mąz Krysi .:eviltong:
Krysia podkreśla Zyta absolutniue nie nadaje się do domu .Ona musi biegać ,biegać i jeszcze raz biegać .
Pilnuje domu ,szczeka więc byłaby dobrą gospodynią