Mam sensacyjną wiadomość Zyta nic nie zniszczyła:crazyeye::crazyeye:
Ma nową zabawe ,nosi jablka z koszyka i bawi się nimi .Nawet nie mordując ich zbytnio:evil_lol:
Oprócz tego Krystyna prosiła mnie zeby napisac o niej ,ze zgadza się ze wszystkimi psami ,kotami i uwielbia zabawy na śniegu .Ogólnie woli być na zewnątrz niż w domu ,ale z powodu jej włóczegostwa musi byc pod kontrolą