Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Dorciu jak Ci tam nocka minęła .??
  2. :happy1:Fokus trzymam kciuki za Ciebie jutro
  3. DZięki Ewa za operatywność;)
  4. Nie prorokuj Bianko ,nie prorokuj bardzo Cię proszę .Tam już nie bardzo jest co dewastować:p
  5. Tak ,właśnie go oddałam w recę fajnego Pana;) Trzymam kciuki za udana podróz bo droga daleka przed nimi.
  6. Mam sensacyjną wiadomość Zyta nic nie zniszczyła:crazyeye::crazyeye: Ma nową zabawe ,nosi jablka z koszyka i bawi się nimi .Nawet nie mordując ich zbytnio:evil_lol: Oprócz tego Krystyna prosiła mnie zeby napisac o niej ,ze zgadza się ze wszystkimi psami ,kotami i uwielbia zabawy na śniegu .Ogólnie woli być na zewnątrz niż w domu ,ale z powodu jej włóczegostwa musi byc pod kontrolą
  7. Nie wiem ,kto i co .Ja kontaktuję się tylko z Dorą . Jedzie po Dorka jakiś Pan polecony bodajże przez Majgę .( bardzo sympatyczny głos ,rozmawialiśmy nie dawno ) 20 minut temu był za Lublinem ,więc mogę się spodziewać go u mnie do godziny . Noc spędziliśmy spokojnie bez żadnych kłopotów ,Obsikał tylko troszkę pufy i kanapę ale wybaczam mu to;)
  8. Przygotowałam mu dobre jedzenie ,nie spojrzał nawet .....Moze nie jest głodny ?
  9. j[URL="http://img22.imageshack.us/i/dsc02584640x480.jpg/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/194/dsc02584640x480.jpg[/IMG]SPi ,cały stres chce odespać [/URL]
  10. tak Olgo ta mała to moja Maja ,powiedziała ze bardzo chce aby ten jak go określiła lisek został u nas na zawsze....... Dorek spi na kanapie i jest bardzo zadowolony .Dostałam juz od niego łapkę i lizanko po twarzy .Otwiera się bardzo szybko .Trzeba tylko uważać na wykonywanie przy nim gwałtownych ruchów bo boi się . Jak zobaczył miotłę w moich rękach to tak uciekał ,ze mało nóg nie pogubił . Zaraz podaję kolację ,muszę zbudzić kawalera . Ma pchły .Moim zdaniem nie ma więcej jak 9 lat .Zeby w stanie niezłym Aha ma sporo pcheł .
  11. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami Dorek miał być zabrany ode mnie dzisiaj . mogę go tylko przetrzymać do jutra do 12 .
  12. Niestety próbowalam przekopiować zdjęcia z tego wątku ,nie potrafię Więc spisałam Zdjęcia suczki str22,zdjęcia pieska str 25 post 242 Zostają suczka na płatnym tymczasie ,piesek w miejscu gdzie umarła jego mama ....
  13. Dora pojechała ,psiak zrobił sie bardzo smutny .Stoi pod drzwiami bardzo chce wyjść .... Jest ostrożny i przestraszony .Przy Dorze zwiedzał mieszkanie ,teraz tylko smutno wycofuje sie do tyłu . odwraca głowę na bardzo głośne dzwięki ,czyli cos tam szczątkowo słyszy . Ale jak przypomnę sobie Darię starą suczkę która była całkiem wycofana a teraz chodzi bez smyczy i przybiega na zawołanie to wierzę ze i w przypadku tego psa będzie tak samo .;)
  14. [URL=http://img200.imageshack.us/i/dsc02558640x480.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/2783/dsc02558640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img63.imageshack.us/i/dsc02570640x480.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/1592/dsc02570640x480.jpg[/IMG][/URL]
  15. dziś w ciągu dnia będą newsy co u Zytki .Zakładamy sie o to czy coś zjadła dzisiaj ??:diabloti:
  16. mnie otworzyło sie tylko zdjęcie Goliata w czapeczce inne się nie otwierały ....Mam w ogóle spore kłopoty zeby zdjęcia wrzucić ,obejrzeć . Syp popiołem córka marnotrawna wróciła i to się liczy:eviltong:
  17. ................................
  18. powiedz mi jak to sie robi ,próbowałam wiele razy .Nigdy mi sie to nie udało .Czy ktoś mi podpowie ?
  19. No tak ,tylko Goliacik piłkarzyk dał się wrobić w czapeczkę .
  20. poczekamy ,damy radę .Bywało gorzej
  21. Dzieki dziewczyny za ogłoszenia , Atosik co za pech ........Nikt nie dzwoni ,ale dlaczego ?
  22. Pirania bardzo prosze razem rażniej wchodzić do tej miłej placówki :diabloti:<Zadzwonię jak będę jechała . Wchodzi w grę też jutro ,ale nie wiem na 100% .Odezwę się
×
×
  • Create New...