Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Madzia moze przypomnieć deklarującym na pv.Chyba Pani Stasia z Zamościa nie wpłąciła też w tamtym miesiącu ?
  2. O jezu Bida ,Madzia ja chyba wpłaciłam za styczeń w grudniu ---- Czyli ja płacę dopiero w lutym ,czy zgadza się ?
  3. U Krysi tak jak podejrzewałam ,padła wczoraj na polu walki przed 20 .A dzisiaj mówiła mi ,Ze Zyta nic nie zjadła:sweetCyb: Więc proroctwo Bianki ,ze to dlatego iz była z nią Krysia się nie potwierdziło :diabloti: Chce biegać ,bawić się z innymi psami i tylko to mogłaby robić .Jak się zgania porządnie to wtedy leży w domu jak skóra z niedzwiedzia :evil_lol:
  4. Wiem ,ale Danusiu za nic nie potrafię tak zrobić .Podpowiedz mi jak to zrobić .....
  5. Moze Dorek zobaczył w nim podobieństwo do swojego pana ,który zostawił go wyjeżdzajac do Stanów,Moze mu się wydaje po latach jakiś bliski ....no nie wiem tak mi się skojarzyło .U mnie nie był aż taki wylewny w uczuciach .
  6. wspaniałe wieści ,:loveu:
  7. Krysia nie Odbiera telefonu ,nie wiem moze zasnęła .Wstaje o 4,30 więc mogła już paśc .Jutro się dowiem
  8. No to co tam u Dorka bo sie martwię ....
  9. Aha ....znacy ze ju mu lepiej
  10. Lucy jak tam Burstyn pcha się na mróz ,czy woli zostać w domku ?
  11. No co tu tak cicho ?
  12. Anawa mam malutką prośbę ,a jak zrobić zeby banerki były obok siebie a nie pod sobą ?:oops:
  13. :loveu:To fajnie ,ze jest u Ciebie Jak byłam na wolontariacie to właśnie trafiły do schronu ,dwa identyczne szczeniaczki suńki .Zagłodzone i zaniedbane .Jej siostra poszła przez adopcję schroniskową więc trudno powiedzieć jak trafiła , napewno miała juz cieczkę ..... Alma ze wględu na swoje gabaryty pewnie długo czekałaby na dom. Jeśli uda mi się znależć zdjęcia jak była mała to je wstawie.
  14. A jakby im zagrozić ,ze jeśli psa nie wydadzą to zadzwonicie na Policję bo wiecie ze pies nie ma odpowiedniej opieki .... Grozi to jego smierci w męczarniach . Albo kurna dajcie mi tam numer zadzwonię i powiem ,ze ja cccę go adoptować i proszę zeby psa wydał osobie na miejscu bo transport czeka ,.....No nie wiem moze głupoty piszę ,ale co innego mozna .Oni się też boja wydać ,zebyscie pozniej afery z tego nie zrobiły ,co?
  15. Anawa wielkie dzięki , wychodzi na to ze musimy rozmawiać przez telefon to lepiej praca wychodzi :loveu:
  16. No zobaczymy jak teraz wyszło
  17. O !!!!!!!!!!!cos sie pojawiło .Ale to nie jest baner Atosa ..... Zaraz spróbuje jeszcze raz
  18. Jak zaznaczam wklej to nic mi się nie pojawia ,Jezu ja jakaś nie normalna chyba jestem .Robie krok po kroku ....
  19. Będa .Na tygodniu ne mam ja pojechac .Koło soboty ,niedzieli postaram się
  20. Rudasku witaj z rana:loveu:
  21. Niestety próbowałam wczoraj do znudzenia wkleić ten banerek ,nic mi nie wyszło .Tam gdzie miałam wklejać w drugie okno od góry nic się nie wklejalo . \Moze jest jakąś instrukcja w wersji dla opornych na naukę:oops::oops:
×
×
  • Create New...