-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Ustaliłam wstepnie z andziąF ,ze moze zabrac Tiffany 28 grudnia do warszawy .Bedzie wtedy wracać od rodziców z Hrubieszowa.
-
Patrzyłąm na zdjecia Bursztyna w pierwszym poście on wtedy jeszce był w niezłej formie ,teraz tak poleciał .
-
Rozpytam dzisiaj ,puki co lecę zaraz do pracy..
-
Madalenna ,dokad ten transport miałby być i kiedy .Jaki pies miałby jechać .Napisz dokładnie ,zobaczymy co da sie zrobic ....
-
Na cito do zabrania jest Bursztyn ,jak widzicie pies jest w tragicznym stanie .To chodzący szkielet ... Ostatecznie ustaliłam przed chwilą płatny tymczas .200zł plus jakas karma . To cena zycia dla niego .Na dobry początek moge dac 10zł deklaracji na miesiąc ,jesli pójdzie do domu Jurand przerzuce z niego 10zł na Burzsztyna ale puki co tylko 10zł .... No to jak ,chyba ze macie inne propozycje . Aha i jesli ktoś z Zamoscia pomoze w ewentualnych dowozach do weta jesli trzeba bedzie .Mam dwa psy pod opieka do których chodze więc nie dam rady wziac tego na siebie:roll:
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
no właśnie jaka pogoda u Ciebie Atosiku bo w Zamosciu - 10 zimno. -
Kto zechce Toficzka ,zapraszamy i prosimy domek:modla::sleeping::modla::modla:
-
no nie wiem własnie tez sie zastanawiam .....Aha Tofik zdrowy ,dzisiaj dostał szczepionkę na wsciekliznę i na wirusówki .jest odrobaczony i czeka na swojego ludzia .A miłosci w nim jest tak wiele ,ze obdarowałby parę osób .Bardzo kochany psiak ,taki ufny i szczęśliwy . jest taki grzeczny znosi zastrzyki z taka pokora i spokojem ze miałam łzy w oczach jak dzisiaj byłam i on pozwalał lekarzowi na wszystko . Miodzio Tofik ,kto chce Tofika ?No kto .......
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
halo jest tu kto ? -
Nie zgadza sie aby on był tam w tym domu ,gdzie przychodzi wyprowadzac Kore sunie P.Ani . Są dymy i to nie złe ja i Ala123 jesteśmy w kropce . dzisiaj był pan z ogłoszenia ,oglądał Tofika i to w jaki sposób to robił przypominało mi kupno konia na targu ,Zero uczuc emocji ....Jego có9rka młoda dziewczyna nawet nie pogłaskała go .Nic juz nie wiem jestem złamana .P.Ania właścicielka Kory jest poważnie chora,zostaje Ona i dwa Koty tutaj .A ona wyjechała do Szwecji ....
-
Jezu załmie się co z tym rudym jak mu pomóc . Dobrze ,ze focus sie znalazł .Wziełabym ich juz ,ale nikogo nie ma w hoteliku .Krzysiek jutro wyjeżdza na miesiąc .Wzielabym go mam juz boksy zamontowane ,ale nie ma kto tam zagladać .Przecież cały dzień nie będzie siedział sam ,nie to zupełnie odpada . Bardzo chciałabym pomóc ,ale ręce opadaja .....
-
Tofik siedzi zamkniety cały dzien w domu P.Ani .Nie wie co sie dzieje jest zrozpaczony .A jeszcze żeby było trudniej to osoba ,która ma przychodzić do psa P.Ani nie zgadza sie na Tofika .
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Atosik co u Ciebie ? -
Mój pan zmarł a jego brat mnie nie chce!!! pomocy. Ma dom.
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ala123 dzwoniła dzisiaj zapytac jak tam Alutka ,wszystko OK. S -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
czyli przelewu ode mnie nie ma ? -
Mój pan zmarł a jego brat mnie nie chce!!! pomocy. Ma dom.
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Zajrzałam watek w wielkiej potrzebie tyle szczeniat .O matko -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Witaj Jurand z ranka ,co tu tak cicho ciotka Stonka spi jeszcze czy jak ? -
Mój pan zmarł a jego brat mnie nie chce!!! pomocy. Ma dom.
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
zmieniłabym tytuł wątku ,ale niestety nie wiem jak:oops: -
Mój pan zmarł a jego brat mnie nie chce!!! pomocy. Ma dom.
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img269.imageshack.us/i/dsc02431640x480.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/254/dsc02431640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img704.imageshack.us/i/dsc02427640x480.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/2051/dsc02427640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img705.imageshack.us/i/dsc02426640x480.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9065/dsc02426640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img709.imageshack.us/i/dsc02412640x480.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/4025/dsc02412640x480.jpg[/IMG][/URL] -
Mój pan zmarł a jego brat mnie nie chce!!! pomocy. Ma dom.
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nie pisałyśmy wcześniej ,zeby nie zapeszyć .Właśnie wróciłam z alą123 z pod Lublina gdzie do swojego nowego domku pojechała Alutka. Ludzie wspaniali ,teren ogrodzony i piesek do towarzystwa , Ala123 pózniej zrobi rozliczenie kasy ,która została z naszej ALUCI -
Jutro rano P.Ania wyjeżdza leczyc się .Jest chora . Mamy pozwolenie na zostawienie tam na kilka dni Tofika ,ale bedzie zamknięty i ja i ala123 będziemy go wypuszczać 2 razy dziennie na spacer .Ale to nie wyjście bo on bardzo potrzebuje człowieka.....
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dzieki Anawa ,fajne:loveu: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Biczuję sie tu na watku ,ze nie zgladałam .Teraz Jurandziku będę częściej .....Stoneczko wiesz ,ze ja mam nerwówkę ostatnio:p -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Jurand znajdziesz pieseczku swój domek ,na pewno ..... -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
funia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
:klacz:Piekny tekst ogłoszenia ,brawo