Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Jezeli patrzec na rezerwacje które już są to nie ma miejsc,ale jeśli będzie sytuacja podbramkowa to mozna go dać z jakimś innym psem jeśli się zgodzą . Policzę go jako małego psa czyli 8zł . robie wszystko aby otworzyc w terminie ,czyli poczatek lutego.
  2. To bardzo wazne madzia ,ze napisałas'' była wolontariuszka Emira ''bo juz były pytania czy ja cos na ten temat wiem .Wtedy nie umiałam znależc tego watku ,teraz juz wiem o co chodziło. Swoją drogą to nie miejsce na takie wynurzena,ale ciesze się ze nie jestem juz w tej organizacji bo nikt nigdy mnie tak nie ponizył i nie potraktował jak wielka góru fundacji i niektóre osoby z naszego oddziału . Fundacja ta jest specyficzna i jedyna w swoim rodzaju bo oprócz tego ,ze pomaga zwierzętom przy okazji tropi i przesladuje ludzi którzy wiele robia .,ciagle doszukujac sie podwójnego dna .:shake:
  3. Jestem tutaj dzieki Majdze ,nic nie mozna w tym nowym dogo znależc ; Jak moge pomóc ?
  4. no ,no niezle jak na poczatek
  5. WESOŁYCH ŚWIĄT DOGOMANIACY:tree1::tree1:
  6. :tree1:Bursztynek wesołych swiat
  7. Kosci i ziarna to standard zamojski .Kosci są nie zmielone dokładnie ,są spore kawałki psy sa wygłodniałe więc nie gryzą lecz łykaja z obawy ze sąsiad zroobi to pierwszy .Kto pierwszy ten najedzony ,kto drugi ma szanse na drugi dzień powalczyc itd. Bursztyn miał tych dni chyba wiele skoro wygląda jak wygląda.... Jantar to ładne imie ,jestem za
  8. Fifka trzymaj się na cięciu ,ciocia która Cię uratowała kocha i pamięta
  9. Moze ma duzo pacjentów i dopiero dobija do domu ?
  10. Lucy odbierz telefon ,martwię się czyżby psu sie pogorszyło ??
  11. I co nie wstawia się zdjęć Bursztyna na watek zamojski ?:roll:
  12. Rozmawiałam z prawnikiem dzisiaj w pracy ,radzi aby zdjęcia Bursztyna dołączyć do dowodów na znęcanie się . Jest przecież foto jak dobrze wyglądał i ostatnie . Wolontariuszka ze stowarzyszenia ma chyba problemy ze wzrokiem i to spore .....,Bywa tam ponoć regularnie ,,,,,,
  13. Lucy dzwonie i dzwonię ,ciągle poczta głosowa .....
  14. Nic niestety pam sieniie odezwał .Wyszła po drodze za to inna adopcja Tofika jak sie okazało na drugi dzień ,nie trafiona ,Zabrałysmy go dzisai z powrotem ,aLE SIE BIEDAK TELEPAŁ ZE STRACHU... RĘCE OPADAJA NA TYCH POJEBÓW
  15. zdjecia bursztyna popwinny znależć sie na wątku głównym zamojskim:roll::roll:
  16. w ostatnim tygodniu poleciał znowu z wagi ,gołym okiem to widziałam.
  17. tymczasem czekamy na zdjęcia z dzisiaj....
  18. koniecznie lucy ,będe czekać:razz:
  19. Madzia czy na styczeń mamy kase na hotel ,napisz ile brrakuje
×
×
  • Create New...