-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
W zasadzie jest wygojony .troszkę wycieka minimalnie .przemywam jej .
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
no niestety klops z autem.....Jutro ciągniemy na warsztat .Jak tylko zrobiony bedzie pojedziemy . -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
funia replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Ja wam napiszę co działa na kazdego opornego stróża prawa .Telefon ze skargą do własciwego komendanta .Efekt murowany . Dodam ,ze to z doświadczenia .A raz nawet był tel .do Komendanta .Robili w podskokach . -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='handzia']Funia, dawaj jeszcze jakieś zdjęcia Babuszki ;)[/QUOTE] Zara ło .....Na zmierzchanie wstawie bo dzisiaj babka występuje w polarze zielonym , Babka sterczy koło mnie bo się studzą udka do potrawki .Dostała już michę i nadal stoi .Ale nie wychowana ...A ,fe . -
Tak to nasza koleżanka wieloletnia działaczka społeczna wypowiada się w programie .
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jak bedzie z wizytą bo moje auto ,które nigdy się nie psuje włąśnie się zepsuło ......Mąż coś grzebie ,ale nie wiem czy bez warsztatu uda sięmu cokolwiek zdziałąć , Dam znać przed nocą jaki rezaultat tych ,,napraw,, -
[quote name='beta ata']Kochani, wybaczcie, że zadaje pytania, ale potrzebuje więcej informacji, żeby napisać tekst. Jaki wysoki jest Argo, ile ma wkłębie, choć mniej więcej? Czy jest wykastrowany? Co lubi robić? Wiem, że "podrywać" suczki, ale co oprócz tego, tzn. co lubi robic z czlowiekiem? Widziałam zdjecie z piłką leżącą obok, ale czy on lubi aportować? Szarpać sznur np.? W jakim jest wieku? Jakiej kondycji fizycznej? Czy jest psem energicznym nadającym sie dla kogoś biegającego, jeżdżącego na rowerze, chodzącego po górach itp? Czy jest raczej typem stróżującym? "Domatorem"? Czy można skontaktowac się z opiekunką? ... Opowieść z pierwszej ręki jest najlepsza, można wtedy napisać coś autentycznego... Może myslicie, że marudzę i robie straszne ceregiele w sprawie tego tekstu, ale ja traktuje to bardzo serio, tzn. chce to zrobic możliwie najlepiej, bo wiem, że od tego może zależeć przyszlość psa. Można napisać jakoś cokolwiek, ale może byc nieskuteczne, więc chcę sie przylożyć, bo pies tak długo szuka domu... Może mój wysiłek mu pomoże... Rozumiecie mnie, prawda? :-)[/QUOTE] Witam .Zaraz wszystko opisze. W kłębie zmierze i podam potem . Jest wykastrowany . Argo potrafi się bawić z człowiekiem ale nie jest jakoś specjalnie zabawowy .Za to z suczkami bawi się widowiskowo . Jego wiek jest w przyblizeniu czyli około 5 lat.Jest w doskonałej kondycji .Uwielbia spacery i wycieczki więc doskonale dotrzyma kroku osobie aktywnej , Betko jakby coś zadawaj pytania .Na kazde z chęcią odpowiem ,. PS .Argo nie moze pójśc do domu gdzie są małe dzieci .MYślę ,.ze od 10 lat w górę .
-
[quote name='Marinka']Argo jest wielkości owczarka niemieckiego. To bardzo przytulaśny i wesoły psiak. Chętnie i namiętnie rozdaje buziaki. Uwielbia towarzystwo suczek i człowieka. Nie jest konfliktowy. Swymi gabarytami budzi respekt. Jeśli chodzi o dzieci, to raczej starsze, bo lubi skoczyć z radości na człowieka[/QUOTE] Jolu Argo jest większy od ON .Jest wyższy i bardziej krepy . Z małymi dziecmi sprawa jest taka .ze on widząc moja 5 letnią Maję podbiega i agresywnie poszczekuje ( wiele razy ).Ale ja nie posądzam go o agresję .Nie sprawdzę też jakie ma wobec nie zamiary po Maja sie go boi niestety ( jeego jedynego )i to bardzo . On po prostu chyba Boi się takich karakanów i pokazuje jaki to on jest duży .Ale jest to zbyt duży pies aby ryzykować .Za to uwielbia moja 13 letnią Olke .
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']na pewno będzie coraz lepiej i znajdziemy mu super domek ;)[/QUOTE] Tak ,tak Diano . -
Wielkie dzieki za pomoc Taks !!!!!! Jezu ale ja zakręcona jestem ..Jasne ,ze to nie ten watek . Pojedziemy do Hurtowni w Zamosciu gdzie czasem kupuję swoim suchą karme i cos kupimy . Tylko z tego co wiem psy jedzą tylko gotowane . Moze kupic im animonde w pyszkach ( Carno ) bo widziałam tam takie i przy większej ilości jest dobra cena .Puszki są małe .
-
Beatka ty sie nie wygłupiaj tylko do zdrowia wraacaj .Trzymaj sie ciepło .
-
i pewnie jest bardzo wystraszony zmianą sytuacji .Reksiu nie wygłupiaj się i bądz grzeczny .
-
nA DNIACH Będą foty Zosi z Mają do ogłoszenia .Irenaka prosiła bo zajmie sie ogłoszeniami .
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i55.tinypic.com/2a8eyp2.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/20r43td.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2q0qb93.jpg[/IMG] -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i54.tinypic.com/2ic5zjo.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/23lcxva.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/160vevm.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2a8eyp2.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/25p2yjr.jpg[/IMG] -
[quote name='Rodzice Maciusia :)']wygląda jak czarna owieczka :) śliczna babuszka w tym kożuszku..[/QUOTE] 16 letnia owieczka ..:cool3:
-
Jakie zaśmiecanie ??A babka skąd ?? No wiesz .Jaki tytuł wątku ?
-
Handziu mam pytanie -czy długosc bródki Babki wydaje Ci się dobra czy uważasz ,ze powinnam ją podcieniować i ufarbować końce bo jakby troszke wyrudziały ....Wiesz babka się ślini i moze to ma wpływ na kolor jej brody . Chetnie posłucham twojej rady bo w końcu co dwie głowy to nie jedna ... [IMG]http://i56.tinypic.com/11ioifm.jpg[/IMG]
-
Babka merda tylko jak ja jej pozwole .Wiesz maniery są ważne .
-
[quote name='handzia']O ja cie...Ale się uśmiałam :lol::lol::lol: Gdzieś Ty wynalazła takie zajefajne ubranko??? :crazyeye::lol: Kurcze, ale ja zacofana, przecież takie rasowce tylko w ubrankach chodzą :evil_lol:, zwracam honor :lol:[/QUOTE] Ubranko kupiła ja na bazarku psim i mam a co ? A ty gdzie kupujesz na ebay-u?Ach ty cioteczko snobko .Wychłostać ją i to juz!!!!:diabloti: w poniedziałek wizyta u fryzjera i pedikiurzystki psiej .Wieczorem spa .Babce się należy chyba ,co ?W końcu nie jest jakąs tam tylko moja .