-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
[B]Tola dawaj ja na szczesliwców wyadoptowanych bo chyba zapomniałaś ,co ?:mad:[/B] Wszak ona zamojska kobieta z Braterstwa Broni .:razz:
-
Oto niepowtarzalna suka okaz z nieskazitelnej linii rodowe[B] Płoskie&Bukownica przydomek Pancernik [/B].Patrzcie i podziwiajcie .Moja własna czyż nie jest piękna ??A jakie ma futerko ...Jakie uszka ma ładne ,co ?Poznajecie babuszeczkę sprzed kilku miesięcy ?:cool3: [IMG]http://i56.tinypic.com/4ieqol.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/4ztcx.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/wt6mbn.jpg[/IMG]
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i52.tinypic.com/211ktu8.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/14aema0.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2zxxfeq.jpg[/IMG] -
[IMG]http://i51.tinypic.com/jfykv8.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2a8eyp2.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/20r43td.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2q0qb93.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i52.tinypic.com/2ds5k2.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/jfykv8.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2nrjbrr.jpg[/IMG]
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Imie zostało zmienione na Borys bo doskonale na nie reaguje , .Czuje się lepiej bierze antybiotyk 1 raz dziennie .Rana posypywana jest pudrem .Pies miał rany do zywego mięsa .Wet określił to jako zapalenie skóry .Dokładniej napisze Kudłata . Moze być od pcheł a moze byc alergia .Został odpchlony . W DT są zachwyceni jego charakterem .Jest spokojny ,ufny i przyjacielski . Wieziony w aucie przytulił się głową do obcej osoby tak jakby chciał dziękowac za to ,ze został zabrany .Była to bardzo wzruszajća scena . Więcej napisze pewnie Kudłata . -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
funia replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
czy w spr.psa z cieknącą ropą z ucha już coś wiadomo ? Czy udzielono mu jakiejkolwiek pomocy ? -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Sabciu czy tak Cię wychowałam ?:evil_lol: -
Będą ,dzisiaj .Zośka uiekla do kochanka bo boksu bo się gradu wystraszyła ..Normalnie śnieg wiuelkosci ryżu sypał ....
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
funia replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Włąśnie !!!moze nie mają co z nim zrobić albo Policja odwiezie do schronu albo jakiś wioskowy wet .stwierdzi ,ze nie ma co leczyć ,....Kurde dzwonić trzeba -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Foczka bedzie nawet w różnych pozycjach . wieczorem -
Parę zdjęć ma też nasza biedroneczka ,fajne z klimatem bo na słomie .:cool3:,..... Dostałam kostki ze słomą i psy miały taką radośc, wąchanie ,tarzanie ,skoki,wygibasy .Ubaw co nie miara ..JA konałam ze smiechu .Pestka przecież myśliwski pies ,no nie ?Ona nie mogłą się nawąchać .W ich boksie stoją dwie budki jedna ze słomą a druga z kocykami .Taya wybiera kocyki a Pestka słomę .Ale moze i dobrze przynajmniej nie zniszczy kolejnych kocyków:mad: Pestka to sunia miód malina .Grzeczna ,czysta ,kochana ,posłuszna .Pięknie chodzi na smyczy .WIększego łakomczucha od niej u mnie nie ma :evil_lolJadłaby na okrągło i wszystko co jej się da .Choiaż mam wrażenie ,ze troszkę złąpałą linię i nie jest taka grubalaśna :oops: ps.U nas pada śnieg taki jak ryż :crazyeye:
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
funia replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Czy dziewczyny ,które są na interwencji wiedzą ze jest taka propozycja ? Ze miałyby gdzie umiescić psinę ? -
czekam w napięciu na info o stanie psa.
-
Niestety była po zdjęciu szwów ...Pozostała szparka z małym wysiękiem i nie mozna tego miejsca zanieczyszczać .W plenerze kupa piasku i pyłu się unosi .
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
funia replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Jezu czekam w napięciu .Powodzenia dziewczyny jesteście dzielne . -
Jestem i w razie co w miare mozliwości w czymś pomoge . Madi napisz gdzie pies jest .
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
funia replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[url]http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=8®ion=3[/url] To jest link do mapy pomocy dogo .Moze uda się kogos znależć . -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
funia replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Czekam z niecierpliwością na info co z tym psem . Absolutnie nie jedz sama na ta interwencję .:shake: Ps .Zmino mnie przeraża ...Zagłodzenie + wychłodzenie to dla niego bardzo niebezpieczne .Jego org. jest wyniszczony i nie wiem jak on to zniesie ...Kolejna noc ... -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
funia replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Też racja... Człowiek działa doraźnie bo stworzenia żal... i ratuje za wszelka cenę. Policja powinna zadziałać skutecznie, po interwencji nie wolno psa zostawić , bo go zlikwidują. Tylko czy policja właściwie zareaguje. Różni są ludzie.. Dzisiaj w Uwadze był reportaż o działaniu policji w sprawie wyrzuconego z auta, martwego psa. Policja nałożyła mandat za zaśmiecanie, co zrobiono psu , to ich nie obeszło:(([/QUOTE] Dokładnie .Sprawa dotyczyła psa z moich okolic .Wystepowała przed kamera moja koleżanka .Walczy od 30 lat z wiatrakami .....Teraz jest jej troche lepiej bo ma pomoc i z dogo i od dobrych ludzi . -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
funia replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Jezabel i co kiedy pojedziecie ? -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Niestety jutro wybaczcie .Mój sklerotyk zostawił aparat u kolegi i dopiero jutro go bedę miała ... -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
funia replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Jezabel masz z kim pojechać ? Dzwońcie na Policje i jedzcie z Policją .Zróbcie zdjęcia reszty psów bo moze tam jest jeszce gorsza tragedia gdzieś po oborze lub stodole .... -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
funia replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Sprawa jest prosta dziewczyny .Policja i natychmiastowe odebranie psa .Jest cholernie zimno on już długo nie pociągnie ....Prosze działajcie ....Gdybym była bliżej juz bym z wami jechała .A tak co ja mogę ? Podajcie w końcu dokładny namiar na tego psa .