-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
[quote name='MaDi']Obstawiam półdługi;)[/QUOTE] No już mnie tak nie łap za słowa .....Wiem przecież .ze nie będzie Collie długowłosym....;)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Czyli co ,mam go zabrać pomimo ze wiedziałyśmy ze trafi do budy ?Ustalmy to bo kurcze chcę wiedzieć co mam robic . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Nie ma za co .Zawsze Heniek na górze będzie;) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
To do mnie było .Z tym wpisem andegawenko . -
Ja myślę,ze Perełka bedzie miała długi włos...
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dostałam własnie smsa od Pani , Wszystko jest w porzadku .Henio chodzi za nią jak przysłowiowy pies ...Jest jej cieniem.Apetyt ma. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
niestety mam inne zdanie .Ja jej na wątek nie zaproszę ,cofnij się wcześniej ....Na pewno nie było by jej miło .... Dajmy już spokój .POjadę zabaczę.Uważam ,.ze info co drugi dzień będzie wystarczająca, Nie kazdy z adoptujacych wchodzi na dogo i wkleja zdjęcia -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Czy sa jakies wiadomosci z nowego domku Henia ?[/QUOTE] Dzwoniłam wczoraj i opisałam relacje ,dzis nie zadzwonię.Nie chcę być natrętna .Wyślę jutro smsa. -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Wspaniała wiadomość !!!!Kto robił wizytę? -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']moze sa jakies zdjecia naszej ,sorry Reni ;) foczki ????[/QUOTE] Da się coś załatwić;) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
To moja wina ,ze na watku jest taka atmosfera .....Moja wada zbytnia szczerość od zawsze .... Wiem jedno ,ze kobieta która wzięła Henia to dobry człowiek bo widziałam jak podchodzi do moich psów a tego się nie da zagrać .Spanie tam gdzie spał to druga rzecz( podobno tylko dzisiaj ) .A trzecią rzeczą będzie wizyta ,która rozwieje wątpliwości . Napisałam bo czuję się w obowiązku pisać prawdę .Nie czuję się również komfortowo czytając wpisy ,ze takich jak Henio jest duzo i długo siedzi więc nie ma co wybrzydzać ..... Bo albo zaznaczamy na poczatku,ze buda nie wchodzi w grę i takie oferty odrzucamy i świadomie czekamy do skutku na dom gdzie Henio bedzie w innych warunkach albo nie daklarujmy się na hotelowanie bo to jak zycie pokazuje moze trwać i dwa lata .... Prosże o spokój na wątku ,gdyż był on zawsze takim ze wchodziłam na niego z olbrzymia przyjemnoscią . A teraz jest smutek ( śmierć Zuzi ) i adopcja Henia .... Jedziemy z Handzia za jakieś 2 tyg z wizytą i zobaczymy co z tego wyjdzie .Do tego czasu badzmy proszę tutaj razem i w dobrej atmosferze bo o taką ostatnio trudno na dogo . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
`jednak nie podeślę Pani Henia tego wątku .....Chyba się domyślacie dlaczego ..... -
Hotelowanie za wrzesień uregulowane .Dziękuję.
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='grzenka']Ja oczywiście swoją podtrzymuję jak najbardziej. Szczerze mówiąc to spanie Henia w stodole mnie zesłabiło:flaming:[/QUOTE] W oborze ..... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny proszę o deklarację co w razie gdyby tfu ,tfu trzeba było go zabrać po wizycie ..... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']To on jednak jest cudowny....[/QUOTE] CZyli ,ze co? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
dzwoniłam .Pani rzuciła gdzieś komórkę i zajęła się praca dlatego nie odpisała. to chyba raczej nie możliwe z tym spaniem w domu ....Henio spał dzisiaj w oborze :roll: ...KIedyś były tam zwierzęta a jęśli dobrze zrozumiałam teraz stoi pusta . KUr i kaczek nasza bida się boi .Chodzi za Panią krok w krok .. Jak dzwoniłam to Pani byłą na dworze bo razem z Heniem szykowali mu budę.Henio asystował. To tak jak u mnie jak coś robiłam chodził za mną i cały czas się przytulał. DZieci go troszkę wystraszyły bo jak to dzieci głośne i wszystkie chciały go na raz głąskać ., PO wizycie zdecydujermy czy to dom na zawsze . -
Bylismy w piaskowni za laskiem .
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
WIesz nie do kóńca ....Bo nie daję sobie z tym rady .Te psy mi się śnią nie wierzę nikomu nawet jak pozornie wydaję mi się .ze mu zaufałam ....Męczę się z tym i nie wiem ,ale wydaje mi się ze długo tak nie pociągnę ..... -
Będziesz w końcu musiała mu dac ......No wiesz co:eviltong:dziubka ....Bo na taką zgodę nie ma innej opcji ....Zasłuzył chłopina ,chociaż ma przechlapane .Józiu to Józiu tamto .... O Jezu....
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='NusiaiJa']Koniecznie , wszyscy czekamy na wieści jak tam Heniulek ......ślepka jego wyrażały taki smutek....[/QUOTE] KAŻDY pies ,który ode mnie wyjeżdzał takie miał .....I to jest coś nad czym nie potrafie przejść do porzadku dziennego .... -
Czekaj ,,,,,,,zostawiasz je na zawsze ?????
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Zawsze dzwonię .Oczywiście ,ze to zrobię .Głowa mi pęka od tych psich spraw .Idę spać ....O ile zasnę ....