-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
dzisiaj wydrukowłam kolejne plakaty Rudasa ..,...Kopiowałam zdjęcia i wyje jak bóbr ....Jest taki piękny i wesoły na nich ... -
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Jakie wspaniałe foty ...Moja kochana Czara ,ale jest szczęśliwa:multi: -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Funiu a rozwiesiliście ogłoszenia?[/QUOTE] Oczywiście . Gdyby wrócił pierwsze co zrobiłabym to napisałabym tutaj ....Niestety .... -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
funia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Wpłaciłam 60 zł . -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
funia replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Zaginiona Saro jak myślisz czy ten wet pojechałby na miejsce do psiaka z ropiejącym uchem ?Czy mogłabyś zdzwonić i przedstawić sytuacje i zapytać jaki koszt dojazdu -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Tak sobie myślę po cichu .....Ze jak pojedziemy do Henia to moze lepiej abym ja się nie pokazawała Heniowi ....On jak mnie zobaczy to zwariuje ...Moze zechce uciekać?Nie wiem czy Handzia bedzie się czuła sama komfortowo ....A z drugiej strony muszę wziąć Lunę bo obiecałam ,ze ją przywiozę i puścimy ich razem po podwórku ....I jak nie patrzec to dup..a -
Wpłynęły pieniadze za Melvina .Dziękuję. Maelvin został dzisiaj zaszczepiony na wirusówki i wśiekliznę .Planowo miało być tylko szzepienie na wirusy ,ale wścieklizna też byłą już na niedługim terminie i wet uznał ze można dac mu kombajn . Wyczyszczone zostały też gruczoły .Niestety bedzie miał z tym problem pewnie do końca życia .Za trzy tyg.powtórka . Był grzeczny i dostał w nagrodę kabanoska od weta ,którego oczywiscie oddał w kontenerku jednym końcem... [B]KOszt szczepień 55 ZŁ .[/B] [B]20 zł doliczamy do listopada . Gruczoły i transport gratis .[/B]
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Danusiu Reks już dawno został oddzielony od Saby ...On z nami a ona już z psiakami była .Widzieli się co dzień ale Reks nawet na nią nie patrzył....To nie kwestia tęsknoty tylko charakteru Reksa. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Czyli ,co dieta BARF jest najlepsza ? -
[quote name='Agucha']Jak długo on czeka, aż ta kobieta się nim zajmie...? Tragedia :([/QUOTE] KObieta się nie zajmie bo nie ma jak i za co ....Jezdzą tam dziewczyny i mając pieniadze pewnie by go zawiozły do jakiegoś weta ..... Na wątku jest wszystko .
-
[quote name='handzia']Dziewczyny, może tą sunię z guzem ratować najpierw? Straszne to jak ona musi cierpieć...:-([/QUOTE] Sunia z guzem jest juz po zabiegu i wróciła niestety do przytuliska ...
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Tak .pojedziemy zobaczymy .... -
On jest w przytulisku W Rachowie gdzie jedna kobieta zajmuje się 150 psami ......Nie ma kasy nie ma diagnozy ....Wet musi tam dojechać bo nie ma na miejscu albo ktoś musi psinę tam po prostu zawieżć ....
-
Agucha co myślisz o moim zapytaniu ? Pies ogromnie cierpi .....
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204601-Jedna-kobieta-i-150-ps%C3%B3w-potrzebni-wolontariusze./page55[/url] [B]Proszę pomózmy temu psu ,On cierpi jest w przytulisku ropa leje się z niego ....Czy mozemy przeznaczyć jakąś kwotę na jego leczenie ?[/B] Dziewczyny Napiszcie czy można zapłącić za jego leczenie z pieniedzy Wery co wy na to ?? [B] post 1373 jest jego zdjęcie [/B]
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Wiesz Danusiu ,ze o tym samym myśleliśmy z mężem .....O tej drodze do Bełchatowa ...Moze on tam komuś uciekł i tutaj dlatego go tak nosiło??!!!Ale gdzie Bełchatów a gdzie Zamośc .... Dlaczego pies ,który chodzi za Swoim Panem krok w krok jak ten sie tylko odwracał szukał wrażeń ?Ni mogę tego pojąc ...ALe ja gdzieś w głębi mam nadzieję ,że wróci .....Starsza córka rozpacza co dzień ...Jestem w kontakcie ze schronem w Zamosciui .ALe on jest zbuyt mądry by dać się złąpać -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Tydzień temu była u nas Renatka ze Szwecji .Zobaczyła wszystkie nasze psy no i naszą gwiazdę Taykę . Taya trafi do super domu .Renata jest osoba z ogromną empatią i podejsciem do zwierząt . [B]Opłaciła hotelowanie Tayki za sierpień kwota 217zł[/B] [B]Zostawiła zebrane pieniądze w kwocie 680 zł na działania na rzecz najbiedniejszych zwierząt .[/B] Z czego zakupiłam karme Arion za [B]100 zł [/B]na bezdomniaki . [B]Resztę 580 zł [/B]wpłacę na dniach na konto [SIZE="4"]fundacji ELPIS z oddziałem w Zamosciu .[/SIZE] Pracują tam moi znajomi ,których znam i ręczę za odpowiednio wydane pieniądze .Ja również przystąpie do tej organizacji. Pod szyldem tejże fundacji działają krótko ,ale sa to osoby które od ponad 20 lat heroicznie bronia i ratują zwierżeta .Jest ich mało ,mam nadzieję ze dojdą młodzi bo oni są potrzebni . Gdy pieniadze wpłyną na konto poproszę członka fundacji o potwierdzenie wpłaty na wątku Tayki . Renatko bardzo dziekujemy za wsparcie to będą pierwsze pieniądze na koncie [B]ELPISU [/B]:loveu:[/QUOTE] Skopiowałam samą siebie aby wstawić rozliczenie z pieniążków od Renatki . [B]Pieniadze na Fundację zostały przelane ,[/B].POprosze członka o potwierdzenie tu na watku jak bedą na koncie .I oczywiscie na stronie stowarzyszenia również znajdzie się taka informacja , -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia110']Dzień dobry:),Funiu to znaczy że Sabunka już w nowym domku?????a co z Rudaskiem?...pozdrawiam serdecznie:) i dziękuję za wspaniałą opiekę nad SAbcią no i oczywiście nad łobuziakiem Rudym:)[/QUOTE] Tak ,Saba we wspaniałym domku a Rudy niestety od kilku dni nie wrócił do domu ....Uciekał ciągle ,ale teraz nie ma go już prawie tydzień . Szukaliśmy go wszedzie ,ale niestety wokól są pola i lasy na wielkim terenie .Byłam wszedzie gdzie dojeżdza auto ....W schronie .Zostawiłam zdjęcia ....CZekamy ...Jest mądry mam nadzieję ,ze wróci .Oby tylko nic mu się nie stało bo nigdy na tyle nie poszedł ... -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
funia replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']Nie mam pojęcia:([/QUOTE] Nie można wiedząc jak on cierpi zostawić go bo to straszne ..JAk daleko jest najbliższy lekarz ? -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
funia replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']Sara ma 10 dni na znalezienie domu inaczej wróci do przytuliska, my nie mamy już miejsc:( Muszę zorganizować jakiegoś lekarza tylko kto pojedzie za free do wielkiego obolałego psa?[/QUOTE] Jak myślisz ile to moze kosztowac ? Wystawi Fakture ?Matko przecież ten pies nie moze tak cierpieć .... -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
funia replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Olu moze osobny wątek na ta sunie z guzem ? Moge założyć,.A to ucho u psa ? zOBACZY GO WET ?