-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Saba ma wazne szczepienie na wscieklizne do końca pazdziernika .To zaswiadczenie jest w ksiązeczce luzem jeszcze z Bełchatowa.NIe nie ma wpisu o sterylizacji .Wet nie wpisał ,ale jeśli Ci zalezy podesllij mi ksiązeczkę to załatwię to . -
ile wpłynęło z FB ? WIe ktoś? Bedzie wiadomo ile trzeba dopłacić .
-
[B]Sterylka 2 listopada godz 8 rano .[/B] Obejrzałam dzisiaj jej zęby przy okazji pieszczot i wydaje mi się ,ze ona w stosunku do swojej mordki ma wielkie zęby ,które nie mieszczą się i troszkę wystają....A moze ja coś wymyślam:oops:
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
wydaje mi się ,ze to bedzie ten za 35 zł do 50 cm. -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
JAdzka ,aleś ty się udała....Jak babce placek ....:evil_lol: Dusje zabijesz mnie za to zabieranie się za bazarek ....:oops: -
Teresko z jaką przyjemmnością czyat się Twoje wpisy . Perełko jesteś w tak wspaniałych rękach .
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Fajne foty .Ja zrobię jej bierzace jak tylko słonko bedzie . Dzisiaj byłysmy na długim spacerze tylko we dwie .Jak wracałyśmy to mnie lizała po twarzy . -
SZCZENIACZEK jagdteriera - KOKSIO pomocnik palacza. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
funia replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
dla mnie bomba !!!oczywiscie ten co ma dwie nogi ,,,, -
dokładnie .Jakiś czas temu był program o facecie ze ZK ,który zamęczył swoje psy tzn,doprowadził je do strasznego stanu .Pozostało mu dużo nie sprzedanych psów i romnażał dalej .... Dla mnie ZK nie jest żadną gwarancją.
- 1229 replies
-
- agnieszka
- hodowla w puławach
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
ale czego nie rozumiesz? Umówię się jak będę mieć pieniadze . -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Kupiłąm Kseni taką kulę w zoologiku Jest duża i 2 środku ma jakieś wynalazki preparowane.Całość do zjedzenia . Szkoleniowiec kazała odrzucić w tej chwili zabawki i nakręcanie się przez to --stawiamy obecnie na wyciszenie się . Chciałabym móc umówić się jak najszybciej ,Czas działa na Kseni niekorzyść .... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ulvhedinn']Moim zdaniem tak. Tyle, że to powinien być dom doświadczony. A przede wszystkim- bez dzieci, bez małych zwierząt i psów. Ewentualnie z dużym, silnym psychicznie i fizycznie psem- Ksenia ewidentnie czuła ogromny respekt wobec np moich dużych psic, tzn Kraksy i bernardynki. I takiem psu będzie okazywał uległość. I jak napisałam, ja bym jej szkolenie prowadziła opierając sie na doświadczeniach z wilczakami. Bo takie właśnie cechy Ksenia prezentuje.[/QUOTE] mAM BARDZO PODOBNE ZDANIE. Ale poczekajmy na opinie szkoleniowca. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
podaJ ROZMIARY WSTRZELĘ SIĘ NA OKO W NAJBARDZIEJ ZBLIŻONY . -
[quote name='zerduszko']To nie jest kwestia traktowania, tylko polytyka hodowlana się zmienia :diabloti:[/QUOTE] no,tak ....
-
Oto przyklad traktowania psow w hodowli . [url]http://www.dogomania.pl/newreply.php?do=postreply&t=216484[/url]
-
[quote name='zerduszko']Funia, handzia -ale macie fajne banerki :diabloti:[/QUOTE] Dzieki !To prawda niech sobie bedzie i najlepsza hodowla na swiecie a ja jestem moher w tej kwestii i nie toleruje tego ... Maszynki do zarabiania kasy...A potem do schronu wio bo stara i brzydka i cyce do ziemi .....
-
rozumie ,ze wasza grupa podpisala umowe o wolontariat.
-
widocznie są dobrzy i żli wolontariusze....Bo ja z kolei kosztem maleńkiego dziecka przychodziałm z nadzieją ,ze cały czas poświęce psom ale niestety najpierw musiałam sprzatać kupy i myć miski ./ .A Kilkanaście minut pozostawało mi na przytulanie i wyłapanie psów w złym stanie .... żuniu nie pisz mi o tym,ze ostrzygłyscie jednego psa ....Bo to żaden wyczyn .Medal wam dać za to ?
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
tak .Henio jest na miejscu . -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/216139-%C5%BBywy-trup-i-zag%C5%82odzona-sunia-w-ci%C4%85%C5%BCy.?p=17857907#post17857907[/url] ja chciałabym na te psiaki groszaka....
-
Wysłąłam wątek Pestki i Zosi do swojej znajomej z Wawy .Odszedł im pies .Pewnie wezmą nastepnego dom Bajka ..... Tzn.Psiak ma być dla rodziców ,ale to ta sama krew .... Cudowni ludzie ,..
-
Uważam ,ze czas rozliczyć pieniadze które pozostały po Werce i rozdzielić potrzebującym ,Jest tyle nieszczęść ze bez sensu jest aby leżały bezużytecznie.
-
Jestem zaniepokojona czytając to ....Zwłaszcza fragment o biciu pśów...
- 1229 replies
-
- agnieszka
- hodowla w puławach
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
POczytajcie o hodowczyni ...... [url]http://www.dogomania.pl/threads/216484-Uwaga-na-Agnieszk%C4%99?p=17858080#post17858080[/url]
-
[quote name='zadra']Funiu nie wszczyscy wolontariusze potrafią,czy też chcą dostrzegać stare,brzydkie i chore psiaki,ktore trudno znajdują DS.Wolą skupić swoją uwagę na ładnych,mlodych i rasowych.[/QUOTE] Tak niestety masz rację .