Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Saba ma wazne szczepienie na wscieklizne do końca pazdziernika .To zaswiadczenie jest w ksiązeczce luzem jeszcze z Bełchatowa.NIe nie ma wpisu o sterylizacji .Wet nie wpisał ,ale jeśli Ci zalezy podesllij mi ksiązeczkę to załatwię to .
  2. ile wpłynęło z FB ? WIe ktoś? Bedzie wiadomo ile trzeba dopłacić .
  3. [B]Sterylka 2 listopada godz 8 rano .[/B] Obejrzałam dzisiaj jej zęby przy okazji pieszczot i wydaje mi się ,ze ona w stosunku do swojej mordki ma wielkie zęby ,które nie mieszczą się i troszkę wystają....A moze ja coś wymyślam:oops:
  4. wydaje mi się ,ze to bedzie ten za 35 zł do 50 cm.
  5. JAdzka ,aleś ty się udała....Jak babce placek ....:evil_lol: Dusje zabijesz mnie za to zabieranie się za bazarek ....:oops:
  6. Teresko z jaką przyjemmnością czyat się Twoje wpisy . Perełko jesteś w tak wspaniałych rękach .
  7. Fajne foty .Ja zrobię jej bierzace jak tylko słonko bedzie . Dzisiaj byłysmy na długim spacerze tylko we dwie .Jak wracałyśmy to mnie lizała po twarzy .
  8. dla mnie bomba !!!oczywiscie ten co ma dwie nogi ,,,,
  9. dokładnie .Jakiś czas temu był program o facecie ze ZK ,który zamęczył swoje psy tzn,doprowadził je do strasznego stanu .Pozostało mu dużo nie sprzedanych psów i romnażał dalej .... Dla mnie ZK nie jest żadną gwarancją.
  10. ale czego nie rozumiesz? Umówię się jak będę mieć pieniadze .
  11. Kupiłąm Kseni taką kulę w zoologiku Jest duża i 2 środku ma jakieś wynalazki preparowane.Całość do zjedzenia . Szkoleniowiec kazała odrzucić w tej chwili zabawki i nakręcanie się przez to --stawiamy obecnie na wyciszenie się . Chciałabym móc umówić się jak najszybciej ,Czas działa na Kseni niekorzyść ....
  12. [quote name='ulvhedinn']Moim zdaniem tak. Tyle, że to powinien być dom doświadczony. A przede wszystkim- bez dzieci, bez małych zwierząt i psów. Ewentualnie z dużym, silnym psychicznie i fizycznie psem- Ksenia ewidentnie czuła ogromny respekt wobec np moich dużych psic, tzn Kraksy i bernardynki. I takiem psu będzie okazywał uległość. I jak napisałam, ja bym jej szkolenie prowadziła opierając sie na doświadczeniach z wilczakami. Bo takie właśnie cechy Ksenia prezentuje.[/QUOTE] mAM BARDZO PODOBNE ZDANIE. Ale poczekajmy na opinie szkoleniowca.
  13. podaJ ROZMIARY WSTRZELĘ SIĘ NA OKO W NAJBARDZIEJ ZBLIŻONY .
  14. [quote name='zerduszko']To nie jest kwestia traktowania, tylko polytyka hodowlana się zmienia :diabloti:[/QUOTE] no,tak ....
  15. Oto przyklad traktowania psow w hodowli . [url]http://www.dogomania.pl/newreply.php?do=postreply&t=216484[/url]
  16. [quote name='zerduszko']Funia, handzia -ale macie fajne banerki :diabloti:[/QUOTE] Dzieki !To prawda niech sobie bedzie i najlepsza hodowla na swiecie a ja jestem moher w tej kwestii i nie toleruje tego ... Maszynki do zarabiania kasy...A potem do schronu wio bo stara i brzydka i cyce do ziemi .....
  17. rozumie ,ze wasza grupa podpisala umowe o wolontariat.
  18. widocznie są dobrzy i żli wolontariusze....Bo ja z kolei kosztem maleńkiego dziecka przychodziałm z nadzieją ,ze cały czas poświęce psom ale niestety najpierw musiałam sprzatać kupy i myć miski ./ .A Kilkanaście minut pozostawało mi na przytulanie i wyłapanie psów w złym stanie .... żuniu nie pisz mi o tym,ze ostrzygłyscie jednego psa ....Bo to żaden wyczyn .Medal wam dać za to ?
  19. tak .Henio jest na miejscu .
  20. [url]http://www.dogomania.pl/threads/216139-%C5%BBywy-trup-i-zag%C5%82odzona-sunia-w-ci%C4%85%C5%BCy.?p=17857907#post17857907[/url] ja chciałabym na te psiaki groszaka....
  21. Wysłąłam wątek Pestki i Zosi do swojej znajomej z Wawy .Odszedł im pies .Pewnie wezmą nastepnego dom Bajka ..... Tzn.Psiak ma być dla rodziców ,ale to ta sama krew .... Cudowni ludzie ,..
  22. Uważam ,ze czas rozliczyć pieniadze które pozostały po Werce i rozdzielić potrzebującym ,Jest tyle nieszczęść ze bez sensu jest aby leżały bezużytecznie.
  23. Jestem zaniepokojona czytając to ....Zwłaszcza fragment o biciu pśów...
  24. POczytajcie o hodowczyni ...... [url]http://www.dogomania.pl/threads/216484-Uwaga-na-Agnieszk%C4%99?p=17858080#post17858080[/url]
  25. [quote name='zadra']Funiu nie wszczyscy wolontariusze potrafią,czy też chcą dostrzegać stare,brzydkie i chore psiaki,ktore trudno znajdują DS.Wolą skupić swoją uwagę na ładnych,mlodych i rasowych.[/QUOTE] Tak niestety masz rację .
×
×
  • Create New...