-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
[quote name='zadra']Na drugim zdjęciu jest ta wychudzona onka!!![/QUOTE] Czyli od mojej wizyty stan jej się nie polepszył ....Moze nie dojada bo jest słabsza w boksie ?
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/pa013688.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6388/pa013688.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/pa013689.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6260/pa013689.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Te widziałam około 12 dni temu i to chyba te masz na myśli ,tak ?
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wątpię Anita .Ona jest tak zapracowana i nie zna tych klimatów.Z resztą mogę zapytać ,a;le cały wątek trzeba zedytowac . Ps .Na następny kurs pojadę za 1/2 kosztów .Czyli około 40 zł .To mój wkład w tego cudownego psa .Boje się .pomimo ,ze wiem ze Beatka go kocha .Wolę sprawdzić w zimie .Henio miał z uszami problemy i z nogą tego trzeba pilnowa.ć .Lepiej nie pokazywać wątku . Pamiętacie pron;lemy skórne ? Nie chcę aby się zraziła lub przestraszyła tej choroby co miał . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny czy zgodziłybyscie się aby kupić Heniowi do budy takie paski z pleksy aby mu nie wiało ani sypało do środka ? To kosztuje około 25 zł plus przesyłak .Pózniej wstawię link .Kupiłam to .Fajne jest i zabaezpiecza bo martwi mnie ten otwór . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/pa194042.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9503/pa194042.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/pa194043.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8231/pa194043.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/214/pa194044.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1804/pa194044.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/pa194045.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8993/pa194045.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
A co ja mam powiedzieć ????Jestem chora wiem ,ze taki pies nie rodzi się często....Boze gdyby nie mój chłop ,który połozył zakaz na kazdego następnego ......Heniu kocham Cię ty mój słodki psiaku .... -
[quote name='zadra']Bardzo dziekujemy Pani Dagmarze za wpłatę 50pln na zamojskie psiaki w potrzebie !!!!!!! Jeszcze raz zdjęcie skrajnie wychudzonej suni. [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/3341/22414919.jpg[/IMG] Została oddzielona od reszty suk.Zaproponowałam,żeby ją umieszczono na duzym, trawiastym wybiegu.Przez najbliższy miesiąc trzeba popracować nad jej kondycją a potem zastanowimy się nad sterylizacją.[/QUOTE] Bardzo dobrze ,ze zareagowałaś .
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']dziewczyny, odpowiedzcie...[/QUOTE] Ja byłam wolontaruiszką w zamojskim schronie .Trzeba mieć ukończone 18 lat ( w niektórych schronach mozna już od 16 roku życia tylko potrzebna zgoda rodziców )Szkolenie bhp .Kwestia zapoznania się z przepisami .I wio .... Tylko powodzenia zyczyc .. Ja zostałam wyproszona i podziekowano mi po kilku miesiacach . Wiem ,ze jakiś czas temu nie przyjmowano .Nie wiem jak jest teraz . Moze ktoś wie ?
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/pa194037.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/4949/pa194037.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/pa194038.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/97/pa194038.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/pa194074.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6224/pa194074.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/pa194077.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5098/pa194077.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/pa194078.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9861/pa194078.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/pa194079.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/4798/pa194079.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/pa194063.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3379/pa194063.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/64/pa194065.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/3959/pa194065.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/pa194067.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/3941/pa194067.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/192/pa194073.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/7026/pa194073.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/pa194068.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4552/pa194068.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/pa194050.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/9182/pa194050.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/266/pa194054.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/814/pa194054.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/pa194059.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7479/pa194059.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/pa194060.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/4422/pa194060.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/pa194061.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4646/pa194061.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/pa194046.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3402/pa194046.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/266/pa194047.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/9177/pa194047.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/pa194048.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/9734/pa194048.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/pa194051.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7682/pa194051.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/pa194049.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/7766/pa194049.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Nie Soniu nic mi nie potrzeba .Dziękuje.U Patki deczko jeszcze wypływa ale nie ma powodu do niepokoju .
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ps .Pani jednak nie zdecydowała się na LUne,ale chcą mała suczkę dla Henia .Mozna podsyłąć kandydatki .Podam maila. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wizyta zrobiona .Właśnie wróciłyśmy . Zajeżdzamy pod dom a tam taki piękny obrazek .... Pani robiąca w ogródku a obok jej nóg leży ....Nasz kochany Heniutka .Widok był piękny i rozwalający na maksa . Henio trzyma się Pani jak szczenię matki .Bałam się tego spotkania jak nie wiem co ...Poznał mnie skakał ,całował ale jednocześnie robił to samo do swojej nowej opiekunki .Widać ,ze łączy go silna więż Poznał Lunę i ogromnie się ucieszył ( Luna niestety byłą w szoku ) wskoczył mi do auta . MA do dyspozycji ałe podwórko ,buda jest ocieplona .Korzysta również z takiego jakby ganku w ,którym stoi kanapa .Lubi tam leżec .Aczkolwiek jest to pomioeszczenie za zimne na zimę. Porusza się swobodnie po obejsciu .Zostawił nas na chwilę i pobiegł napić się wody na drugo koniec podwórka za sekundę był przy nas z powrotem . Martwiłąm się co bedzie jak wsiadę do auta .Pani odeszła a Henio za nią nawet na mnie się nie obejrzał .Oczywiscie łzy same leciały ,ale z drugiej strony to znak ze ją pokochał . Chodzą razem po dzieci do szkoły .Czasem Musi by zamknięty na chwilę gdyż wszedzie chce biec za Beatką . Wybrał sobie ja .Męża się boi . Teściowie z rozmowy wyczułam,, typowe podejscie ,,i to mnie troszkę niepokoi .Ale Beatka zapewnia ,ze wszystko jest ok .Henio nie szczeka jak lubią ludzie na wsi .Chociaż ostatnio podobno troszkę zaczął... Jestem w stu procentach pewna .ze jest szczęśliwy .Aczkolwiek bedę trzymać rękę na pulsie i dowiadywać się smsem co jakiś czas .Trzeba też podjechac w zimie .Moze coś uzupełni Handzia bo ja już lece do swoich psów . Zdjecia wieczorem . -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
funia replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Wiem Jezabel ale chodzi mi o konie ,krowy ,swinie itp.bo one cierpią w ukryciu .U nas zbyt pózno przyszła pomoc i facet zagłodził 40 krów ......Wszystkie umarły z głodu .....i chorób....A dookoła sąsiedzi i Gmina ,która w dupie miała tel.Ale w końcu jak wyszła skala tego bestialstwa ,telewizja ,radio to ruszyli się .ALe podobno znowu ma krowy .Trzeba bedzie jechać i sprawdzać ...Boze kiedy żyć ....Dla mnie doba za krótka -
Marta mam foty ON .Dziś juz nie dam rady bo się żle czuję ,ale jutro wstawie
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
funia replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Teraz doczytałam....To u szwagra jest taka sytuacja .... Macie namiar na szwagra ? -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
funia replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Popłakałam się jak zobaczyłam sunię ....Te jej oczy .....Rok temu byłam na interwencji i zabrałam do siebie prawie identyczną tylko ze w jeszcze gorszym stanie ..... Cieszę się ,ze to koniec tej gehenny . Ps .Czy widziałyście zwierzeta gospodarskie w jakim sa stanie ?One cierpia jeszcze gorzej bo nikt ich nie widzi bo są pozamykane . Prosze o odpowiedz bo w razie co będzie trzeba dzwonić do gminy i ją zobligować do działania . -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='JoanJ']Chciałam dodać, że bardzo dziękuję za opiekę nad Sabcią, Funiu. Sunia ma piękną sierść, jest zadbana i grzeczniutka... no może poza małymi wybrykami ze zdjęć (koci parapet bardzo lubi:), no i Mysię nadal gania, ale już parę razy ją skarciłam za to i zatrzymała się. Mądra sunia.[/QUOTE] Bardzo proszę.Joanno;) Saba ma szczególne miejsce w moim sercu ,opieka nad nią była relaksem . To bardzo mądra sunia . Trzeba tylko uważać bo ma tendencję do ucieczek gdy nadarzy się okazja . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Zbyt dobrze znam Lunę i jej reakcję na obcych ....Nie wierze w nic już z jej strony .Jedynie iskierka nadziei tli się ,ze Heniek pociągnie temat ..:roll: -
Dzisiaj założyliśmy kurtyny z pleksy w budce na zewnątrz....Jaja były bo Zośka i inne psy wąchały i podchodziły jak do niebezpiecznego obiektu :evil_lol: Budka jest na dworze w razie gdyby ktoś miał chęć się schować lub przespać w ciągu dnia .Bo nikt z niej nie korzysta .Ale dzisiaj po zapoznaniu było sporo chętnych .Przezroczysta powierzchnia daje możliwość obserwacji wszystkiego wkoło i po chwili był pełny skład .Taya ,Pestka ,Zośka ,:evil_lol: