[quote name='Becia Lublin']Majeczka jest przekochanym dzieckiem i w dodatku bardzo cierpliwym, gratuluję Funiu :)[/QUOTE]
Dziękuję Beatko .Chociaż ona bo starsza ....Lepiej nie mówić ....
ps.Lepiej się czujesz?
dziewczyny niech Policja ich postraszy ze jeśli wezmą kolejne psy zostaną ukarani albo pójdą siedzieć .coś w tym stylu jak to głąby to moze się przestraszą.Bo u takich to zawsze jak zabierzesz jednego to na ich miejscce biorą dwa następne .....
Tak .Masz rację Jolu trzeba dac jej nagrodę bo robota ciężka .Maja mówi ,ze Zośia gruba i ona jej nie utrzyma:evil_lol:
TYlko z nią to ciężko interesy robić bo Maja prowadzi mnie do zabawkowwego i kaze sobie lalkę barbie kupić ,,,,,:evil_lol:
[quote name='handzia']Funia, to może behawiora trza nająć...To niedopuszczalne:crazyeye:, takie zachowanie na salonach? :shake:[/QUOTE]
Słyszałam ,ze jest taka jedna u nas w mieście co podejmuje się wyzwań .Chyba najmę ....Nie ma wyjścia .:eviltong:Maniery to rzecz ważna i nie mozna odpuścić nawet naszej 100 letniej babce .
Babka troche na spiąco .Wygoniłam ja na spacer bo kondycja i memory lepsza jak się dotleni na powietrzu .
Je co jej się zamani .
Głucha jak pień ,ale jaki węch ....Wyczuje wszystko co dobre z kuchni i wtedy stoi i okupuje chodniczek pod kuchenką .
Zdjecie z przed dwóch tyg ze schronu .
pies
[IMG]http://i55.tinypic.com/2h7qf06.jpg[/IMG]
pies
[IMG]http://i56.tinypic.com/2581n2q.jpg[/IMG]
pies
[IMG]http://i56.tinypic.com/2vaz9rd.jpg[/IMG]
pies
[IMG]http://i52.tinypic.com/idf0wg.jpg[/IMG]