Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. z tego co się zorientowałam to gmina nazaywa się Piszcząc .
  2. w ogóle mi nie wyskakuje w Google taka miejscowośc ....Czy jest poprawnie napisana ?
  3. Czyli miejscowośc Piszcząca tak?
  4. Policja nie robi łaski musi tam pojechać ....
  5. Koniecznie trzeba zdobyc dokładny numer domu i zadzwonić z interwencją na Policję ....Pies nie moze tam pozostać . Kto to zrobi ??
  6. podajcie dokładne namiary gdzie pies jest .....Zorientuję się gdzie w jakiej jest odległosci ode mnie .Ja jestem z Zamoscia .
  7. Rito wielkie dzięki !!!!!!Poszło . Wieczorem wstawię . powiedz mi tylko czy za kazdym razem kiedy wstawiamy zdjęcie trzeba wpisywac kod z obrazka ? Nie mozna tego obejśc ?
  8. Pies żyje .Ma sie lepiej .Wraca po woli do siebie .Aczkolwiek trzeba mu zrobic podst ,badania morf.i Bioch .aby zobaczyć jak z wątrobą .Tak mnie się wydaje . Będe miała info znowu dzisiaj po południu od Pani która opiekuje się psami .
  9. Jeśli nic nie stanie nam na przeszkodzie to po odwiezieniu mojego dziecka do przedszkola zabiore Handzie spod jej bloku i około 8 .30 wyruszymy w poniedziałek 17 pażdziernika.
  10. [quote name='IVV']no i gdzie te zdjecia Tayuni ???[/QUOTE] niestety tak jak napisałam na wątku Zosi .....Mąż również próbował mi pomóc i nic .Pogadam dzisiaj z Handzi mężem on jest od komputerów to moze mi cos doradzi....
  11. miałam foto historię dla was na wieczór ,ale zmarnowałam dwie godziny i padłam śpiąca ....Program do zdjęć ImageShack cały czas odrzuca mi zdjęcia .Nie wiem jak to przeskoczyć ....Moze ktoś wie?
  12. Marta u mnie jest duzy pies .przytulak ogromny .Zadzwonie do Ciebie .
  13. Czy ktoś wie ,dlaczego program ImageShack nie działa ? Od 2 godz walczę z nim i cały czas mam komuniakat ze pliki nie zostały przesłane ...Zwykle była to sekunda i wyskakiwały linki od razu .....
  14. Marta a skąd wiesz ,ze to nie on? Miał czerwoną obroze i doskonale zna komendy .
  15. [quote name='zadra']Funiu,kiedy zaginął Rudas?[/QUOTE] 12 dni temu .....
  16. Dowiem sie jak sprawa wyglada .Zadzwonię do Krystyny ,która nie jest na dogo i być moze już coś więcej wiadomo .Tylko info bedzie pózniej.
  17. Saro Handzia wieczorem wejdzie na dogo .Przypomnę jej zaraz .Rozlicza kilka psów więc moze jej uciekło.
  18. Justyna u was chyba moda na psie irokezy ,co ? Bo to ostatnie to coś mi wygląda na celowe postawienie:cool3:
  19. obiecuję wam ,ze jeśli zauważymy z Handzią cokolwiek niepokojącego Henio wróci z nami .... Ps. Henio z tego co mówiłą P .Beatka chodził z nią nawet do ubikacji więc myślę ,.ze do ganku też wchodzi . Ps.Nasze psy ( własne) te co już nie żyją i te obecne również nie mieszkały w domu ,ale zawsze wchodziły gdy chciały pobyć z nami .Przynajmniej miałam pretekst ,zeby częściej zamiatać .
  20. Dawno nie zaglądałam.....Wiedzę .ze cisza u staruńki ....
  21. [SIZE="4"]Zaginął mój pies .Gdyby ktoś widział go proszę o kontakt .[[/SIZE]Nazywa się Rudas i jest bardzo przyjacielski .( jest wykastrowany ) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/p4161172.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/2870/p4161172.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/403/p4161132.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/2788/p4161132.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  22. [quote name='Ladymonia0610']Jaką macie gazete w Zamosciu? Dam ogłoszenie do gazety.[/QUOTE] TYgodnik Zamojski .Ogłoszenie z małym zdjęciem kosztuje 300 zł ..... Lub Kronika Tygodnia cena podobna .
  23. Patka też jest ciekawa.....
×
×
  • Create New...