obiecuję wam ,ze jeśli zauważymy z Handzią cokolwiek niepokojącego Henio wróci z nami ....
Ps.
Henio z tego co mówiłą P .Beatka chodził z nią nawet do ubikacji więc myślę ,.ze do ganku też wchodzi .
Ps.Nasze psy ( własne) te co już nie żyją i te obecne również nie mieszkały w domu ,ale zawsze wchodziły gdy chciały pobyć z nami .Przynajmniej miałam pretekst ,zeby częściej zamiatać .