Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Ja też na razie podniose.:-( Pośle grosik po 20-tym.
  2. No nie, jak to mozliwe, że nikomu nie podoba sie nasz Baca?:mad: Może jak mu łepetynka porosnie , to będzie miał większe powodzenie?:lol:
  3. Przebrnęłam przez wątek. Jestem przekonana , że to sznaucer olbrzym lub prawie:razz: sznaucer. I na pewno nie jest b.stary.Mialam sznaucerkę przez 13 lat, ale w czasach gdy kopiowało sie uszy i obcinało ogony. Czyli w bestialskich czasach. Bardzo to zmienia wygląd psa. Jest śliczny i na pewno po 20-tym można liczyć na jakąś deklarację stałą ode mnie.Trzymam kciuki za chłopaka i ogłaszajmy go wśród miłośników sznaucerów.:lol:
  4. [quote name='waldi481']Była mowa,że zostanie przekazana fundacji,która zajmuje się Colie.. Oby-jest taka przerażona.. E/W[/quote] Własnie to byla ostatnia wiadomośc na jej temat. I to miało sie stac chyba wczoraj ? Niczego wiecej sie nie doczytałam.
  5. Nie wiecie, czy ta wystraszona sunia collie, została stamtąd zabrana?
  6. Kurcze, kryzys finansowy na całej linii. U mnie. Od września odpadnie mi jedna deklaracja, bo piesek jedzie do domu, to mogłabym coś zadeklarować. Odezwe się, po 20-tym sierpnia.
  7. Nie jest zbędny:lol:. Bardzo, bardzo,bardzo sie cieszę:multi::multi::multi:
  8. Zmartwiłaś mnie. Ale, o ile pamietam, Baranek był badany przez weta własnie pod tym kątem? Nie wiem jak dokładnie, co prawda. Może ktos mnie uspokoi?:-(
  9. Nie mogę się doczekać na te wspaniałe wiadomości.:multi::multi::multi:
  10. [quote name='ANETTTA']pytanie tylko co bedzie jak stana kiedys oko w oko [/quote] Myśle, że Dragon okaże się dżentelmenem ?:cool3:
  11. Bazarek dla Rexa, na jego podróż do domu :multi::multi::multi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/pluszaki-poduszki-spiworek-na-podroz-rexa-do-domu-do-11-08-do-24-a-143640/[/URL]
  12. Śliczna kruszynka:loveu::loveu::loveu: Gratuluję nowego domownika.:multi:
  13. Chcialabym zapytać, gdzie jest link do zdjęć pozostałych psów do adopcji? Widziałam tylko podhalany u Elzy i szczeniaczki u mosii.???
  14. [B]Mój apel do fanklubu Rexa.[/B] [B]Jeśli ktoś może wspomóc w tym miesiącu dorobellę i Rexa to niech to zrobi. Bazarki, to jednak nie jest pewny dochód. Pomóżmy psiakowi dojechac do Warszawy.:lol:[/B]
  15. A jakby tak podać nick tej osoby? Nie wiem czemu zawsze chroni sie tożsamośc "czarnych charakterów"?
  16. Miałam przeczucie, że Elza weźmie jakąś podhalankę, a tu proszę, nawet z kawalerem. Elza, brak mi słow:loveu::loveu::loveu:
  17. Chyba tak najczęsciej bywa, że mało kto z "zewnątrz", spelnia swe obietnice dołączenia do dogomaniaków. Ale to nie znaczy, że Ślepcio nie ma dobrze w nowym domku? Taką wszyscy mamy nadzieję. :lol: Może za jakiś czas, spróbujesz jesczcze zadzwonić???
  18. [quote name='Dogo07']Jak sobie zerka :). No, śliczny ten nasz Baca.:loveu: Ale może by go Jamor troche odchudził.?:razz:
  19. Chyba wreszcie jesteś szczęsliwy, Stefciu? Bo my, tak.:multi:
  20. Dorotko, ja też jestem "sierota" i łatwo mnie zastraszyć.Ale posluchaj rozsądnych dziewczyn i nie dawaj tej kobiecie wiecej pieniędzy. Powiedz, że po prostu nie masz, jeśli nie chcesz z nia iśc na udry. A pies jest bezdomny i nie możesz za niego brac odpowiedzialności. Zrobiłas co mogłas. Chętnie pomogłabym Ci finansowo, ale poza składką na Rexa za sierpień, naprawde nie jestem w stanie więcej dać.Nie wiem czy pozostałe osoby wpłacają Ci za sierpień, ale myślę, że w tej sytuacji, powinny. Poniosłaś znowu dodatkowe koszty.Ale to jest zawsze cena dobrego ,"miekkiego" serca.:-(
  21. Jaki piekny DONek :-(. Musimy mu pomóc.
  22. To co pisać na wpłacie sierpniowej? Na Bonusa, czy na Szamana? A konto to samo?. Pytam, bo jeszcze nie wplacałam za sierpień.:lol:
  23. Pewnie, że to byłoby najbardziej sprawiedliwe rozliczenie. A tak to może dostana coś w zawiasach.O ile jest załozona sprawa, bo tego nie wiem.:shake:
  24. Gameta - święte słowa! Masz racje. Dorotka, nie daj sie tej babie więcej naciagać.:mad:
×
×
  • Create New...