Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Fajnie się czyta takie wiadomości.:lol: Myślę, że go wymiziałas od wszystkich jego fanek.:lol:
  2. [quote name='Agmarek'] I nie mów hop. Może kiedyś wpadnę w Wasze strony z Szansunią :razz: Jakie to dokładnie miasto?[/quote] Hmmm...." Jo się pytom, czy to Bytom?" Ale może być również Sosnowiec, bo jestem tam częstym gościem. Tu, czy tam, zapraszam serdecznie.:lol: Ja w Warszawie byłam chyba 15 lat temu, ale nigdy nie wiadomo, co sie może wydarzyć.:lol:
  3. Szkoda, że nie moge liczyc na Wasze odwiedziny, bo to tak daleko :placz: Ale, gdyby , kiedyś, moze....:roll: było Wam po drodze...:roll:
  4. Tortury? Toż tam wesoło jest :lol::evil_lol: Weszłam dzisiaj na strone Jamora i popłakana byłam ze śmiechu.:evil_lol::placz:
  5. Co nowego u mojego ulubienca? Czyżby tylko mnie interesował piekny Mars? :-(
  6. Sliczny Emiś.:loveu: A ta mordka i uszy - fenomenalne:loveu: A cóż niewychowawczego jest w sypianiu w łóżku? :-o Mnie jest smutno jak moje suczysko nie chce czasem przyjśc, i polożyć sie kolo pani, ( co nieraz się zdarza):evil_lol:.
  7. Nie widziałam tych wiadomości, proszę, napiszcie, co to w praktyce znaczy? Psy maja być dowodem w sprawie? I gdzie niby mają przebywać? A co z tymi wyadoptowanymi???
  8. [quote name='ANETTTA'] Edytko nie patrz czy jestes miłym gosciem zwierza czy nie ......tylko pisz aby i i innym otwarły sie oczy ... Może byłoby dobrze, aby Edyta cos napisała na forum Zwierzyńca, ale czy to przyniesie skutek????? Zajrzyjcie same na ich forum. Zwolennicy fundacji ( i jednoczesnie osoby zaprzyjaźnione z Zarządem) są ślepi i głusi na wszelkie argumenty. Dla nich raport ARGOSu nie jest zadnym dowodem. Liczy sie tylko to co mówią ich" guru." Jakby ktoś zrobił im pranie mózgu.:shake: Dla mnie to niezrozumiałe.:shake:
  9. Witamy nową dogomaniaczkę. W dodatku taka" zasłużoną".:evil_lol:
  10. Agmarek, Ty tak nie spaceruj z psami po lasach, bo debilnych myśliwych nie brakuje, niestety.:mad::-(
  11. [quote name='olgaj']Szansa caly czas łaziła z brzuchem przy ziemi, zestresowana na maksa, widzialam ze dla niej to katorga, a nie przyjemnosc. [/quote] Co to biedne psiątko przezyło w lesie, w swojej przeszlości?:shake: Moja jest strachulec, ale las jej sie źle nie kojarzy, i właśnie tam chętnie chodzi.
  12. Fotki Brajla rewelacyjne. :evil_lol: Ale zauważcie, że ten minimalista, układa na maleńkim legowisku, po kolei , każdy kawałek swego ciala. Zeby było sprawiedliwie.:evil_lol:
  13. Myślę, że to bardzo dobra propozycja domku.:multi: Ale trzeba poczekać na osoby, które decydują o losie Moonka.:lol:
  14. [quote name='bonsai_88']Jednak co by nie mówić - Szansunia cale nie wygląda na głodzoną... wszystko, tylko nie głodzoną :evil_lol:[/quote] Ja jestem przekonana, że to tylko piękne i bujne futro.;)
  15. Największy zasięg w takim środowisku miałyby kolorowe "brukowce ".( jak np. Fakt). Albo prasa katolicka.:cool3:
  16. Śliczny i słodki.:loveu::loveu::loveu: "wampirek".
  17. Nie żyje najprawdopodobniej Clyde.:-( Bonnie przebywa w przytulisku w Szczytach. (przynajmniej takie były ostatnie informacje). Jedna z suczek( nie pamietam imienia) została bardzo dobrze wyadoptowana.Ma swój wątek na Zwierzyncu.O losie pozostałych nic nie wiem. Myśle, że Odi ma lepsze informacje.
  18. To juz nie ryc, tylko wejdz na bazarek Lunki. Jego załozycielka potrzebuje fachowej rady:lol:
  19. Też się wzruszyłam:-( Kochane z Was dziewczyny, że uwolniłyście tego biedaka. Sznaucery są wspaniałe i bardzo wdzięczne.Mialam sunie przez 13 lat. Ale... komu ja to mówie.:lol::lol::lol:. Wam nie muszę.:evil_lol:
  20. Przez rok byłam częstym gosciem na forum Zwierzyńca, bo moja sunia jest wielunianką. Kiedy Odi przedstawiła fakty z działalności fundacji poparte dokumentacją Argosu, doznalam szoku. Przez wiele miesięcy tkwilam w przekonaniu, że to jedna z najlepszych fundacji w Polsce.:-o Tę moja wiarę nieco zachwiala wizyta EMIRA w schronisku,śmierć bernerdyna Ramzesa i szokujące zdjęcia warunków w jakich przebywają wieluńskie psy. Ale dopiero raport Fundacji ARGOS zwalił mnie dosłownie z nóg.:shake: AnJa, czyli Odi dostała dzisiaj bana na forum Zwierzyńca. Ja wycofałam się z forum po wielu dyskusjach, z m.in. zaslepionymi wielbicielkami fundacji, zaprzyjaźnionymi z Zarządem, który oczywiście "idzie w zaparte", nie próbując się nawet tlumaczyć. [B]Bardzo chcialabym ,aby ta sprawa została w rzetelny sposób wyjasniona. [/B] [B]A jeżeli znajdą się winni, to kara nie może ich ominąć.[/B]
  21. I jak tu nie ryczeć?:placz:z radości, że zdarzył sie happy end.:loveu:
  22. [quote name='Agmarek'] Bela kiedy założysz wątek Jance??? :mad: Fani nie mogą się doczekać! :mad: :evil_lol:[/quote] Jesli chodzi o fanów, to przypomina mi sie stare porzekadlo. "Ile Was? Razzz" Ale miło mi , że chociaż tylu:evil_lol: Myślalam, że wyczytam coś na dogo na temat zakładania nowych wątków.Ale nic :shake: Muszę więc poprosić kogoś o pomoc.Mam nawet na oku pewną cioteczkę z Bytomia, która to potrafi i przy najbliższej okazji będę ją "molestować".:evil_lol: Dzisiaj na dogo pojawił się temat Zwierzyńca. Chyba nie dziwisz się, że nie chce tam prowadzić wątku Janki? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/matrix-mroczna-tajemnica-wielunskiej-fundacji-zwierzyniec-145348/?highlight[/URL]=
  23. Jak można sie nie zakochać w tych oczach?:loveu: [IMG]http://images8.fotosik.pl/83/85af679edef137ce.jpg[/IMG]
  24. Może przydałyby sie jakies nowe fotki naszego przystojniaka?:loveu:
  25. Polecam Ci tez wątek innej skrzywdzonej sunieczki. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/uszkodzony-bark-amputacja-lapy-sterylka-aborcyjna-mlode-cialko-tyle-cierpienia-141289/[/URL]
×
×
  • Create New...