-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Fajnie się czyta takie wiadomości.:lol: Myślę, że go wymiziałas od wszystkich jego fanek.:lol:
-
[quote name='Agmarek'] I nie mów hop. Może kiedyś wpadnę w Wasze strony z Szansunią :razz: Jakie to dokładnie miasto?[/quote] Hmmm...." Jo się pytom, czy to Bytom?" Ale może być również Sosnowiec, bo jestem tam częstym gościem. Tu, czy tam, zapraszam serdecznie.:lol: Ja w Warszawie byłam chyba 15 lat temu, ale nigdy nie wiadomo, co sie może wydarzyć.:lol:
-
Szkoda, że nie moge liczyc na Wasze odwiedziny, bo to tak daleko :placz: Ale, gdyby , kiedyś, moze....:roll: było Wam po drodze...:roll:
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tortury? Toż tam wesoło jest :lol::evil_lol: Weszłam dzisiaj na strone Jamora i popłakana byłam ze śmiechu.:evil_lol::placz: -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Co nowego u mojego ulubienca? Czyżby tylko mnie interesował piekny Mars? :-( -
Sliczny Emiś.:loveu: A ta mordka i uszy - fenomenalne:loveu: A cóż niewychowawczego jest w sypianiu w łóżku? :-o Mnie jest smutno jak moje suczysko nie chce czasem przyjśc, i polożyć sie kolo pani, ( co nieraz się zdarza):evil_lol:.
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
bela51 replied to kate11's topic in Już w nowym domu
Nie widziałam tych wiadomości, proszę, napiszcie, co to w praktyce znaczy? Psy maja być dowodem w sprawie? I gdzie niby mają przebywać? A co z tymi wyadoptowanymi??? -
MATRIX - mroczna tajemnica wieluńskiej Fundacji Zwierzyniec
bela51 replied to Odi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='ANETTTA'] Edytko nie patrz czy jestes miłym gosciem zwierza czy nie ......tylko pisz aby i i innym otwarły sie oczy ... Może byłoby dobrze, aby Edyta cos napisała na forum Zwierzyńca, ale czy to przyniesie skutek????? Zajrzyjcie same na ich forum. Zwolennicy fundacji ( i jednoczesnie osoby zaprzyjaźnione z Zarządem) są ślepi i głusi na wszelkie argumenty. Dla nich raport ARGOSu nie jest zadnym dowodem. Liczy sie tylko to co mówią ich" guru." Jakby ktoś zrobił im pranie mózgu.:shake: Dla mnie to niezrozumiałe.:shake: -
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
bela51 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Witamy nową dogomaniaczkę. W dodatku taka" zasłużoną".:evil_lol: -
Agmarek, Ty tak nie spaceruj z psami po lasach, bo debilnych myśliwych nie brakuje, niestety.:mad::-(
-
[quote name='olgaj']Szansa caly czas łaziła z brzuchem przy ziemi, zestresowana na maksa, widzialam ze dla niej to katorga, a nie przyjemnosc. [/quote] Co to biedne psiątko przezyło w lesie, w swojej przeszlości?:shake: Moja jest strachulec, ale las jej sie źle nie kojarzy, i właśnie tam chętnie chodzi.
-
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
bela51 replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślę, że to bardzo dobra propozycja domku.:multi: Ale trzeba poczekać na osoby, które decydują o losie Moonka.:lol: -
[quote name='bonsai_88']Jednak co by nie mówić - Szansunia cale nie wygląda na głodzoną... wszystko, tylko nie głodzoną :evil_lol:[/quote] Ja jestem przekonana, że to tylko piękne i bujne futro.;)
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
bela51 replied to kate11's topic in Już w nowym domu
Największy zasięg w takim środowisku miałyby kolorowe "brukowce ".( jak np. Fakt). Albo prasa katolicka.:cool3: -
Śliczny i słodki.:loveu::loveu::loveu: "wampirek".
-
MATRIX - mroczna tajemnica wieluńskiej Fundacji Zwierzyniec
bela51 replied to Odi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Nie żyje najprawdopodobniej Clyde.:-( Bonnie przebywa w przytulisku w Szczytach. (przynajmniej takie były ostatnie informacje). Jedna z suczek( nie pamietam imienia) została bardzo dobrze wyadoptowana.Ma swój wątek na Zwierzyncu.O losie pozostałych nic nie wiem. Myśle, że Odi ma lepsze informacje. -
To juz nie ryc, tylko wejdz na bazarek Lunki. Jego załozycielka potrzebuje fachowej rady:lol:
-
MATRIX - mroczna tajemnica wieluńskiej Fundacji Zwierzyniec
bela51 replied to Odi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Przez rok byłam częstym gosciem na forum Zwierzyńca, bo moja sunia jest wielunianką. Kiedy Odi przedstawiła fakty z działalności fundacji poparte dokumentacją Argosu, doznalam szoku. Przez wiele miesięcy tkwilam w przekonaniu, że to jedna z najlepszych fundacji w Polsce.:-o Tę moja wiarę nieco zachwiala wizyta EMIRA w schronisku,śmierć bernerdyna Ramzesa i szokujące zdjęcia warunków w jakich przebywają wieluńskie psy. Ale dopiero raport Fundacji ARGOS zwalił mnie dosłownie z nóg.:shake: AnJa, czyli Odi dostała dzisiaj bana na forum Zwierzyńca. Ja wycofałam się z forum po wielu dyskusjach, z m.in. zaslepionymi wielbicielkami fundacji, zaprzyjaźnionymi z Zarządem, który oczywiście "idzie w zaparte", nie próbując się nawet tlumaczyć. [B]Bardzo chcialabym ,aby ta sprawa została w rzetelny sposób wyjasniona. [/B] [B]A jeżeli znajdą się winni, to kara nie może ich ominąć.[/B] -
I jak tu nie ryczeć?:placz:z radości, że zdarzył sie happy end.:loveu:
-
[quote name='Agmarek'] Bela kiedy założysz wątek Jance??? :mad: Fani nie mogą się doczekać! :mad: :evil_lol:[/quote] Jesli chodzi o fanów, to przypomina mi sie stare porzekadlo. "Ile Was? Razzz" Ale miło mi , że chociaż tylu:evil_lol: Myślalam, że wyczytam coś na dogo na temat zakładania nowych wątków.Ale nic :shake: Muszę więc poprosić kogoś o pomoc.Mam nawet na oku pewną cioteczkę z Bytomia, która to potrafi i przy najbliższej okazji będę ją "molestować".:evil_lol: Dzisiaj na dogo pojawił się temat Zwierzyńca. Chyba nie dziwisz się, że nie chce tam prowadzić wątku Janki? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/matrix-mroczna-tajemnica-wielunskiej-fundacji-zwierzyniec-145348/?highlight[/URL]=
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Jak można sie nie zakochać w tych oczach?:loveu: [IMG]http://images8.fotosik.pl/83/85af679edef137ce.jpg[/IMG] -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Może przydałyby sie jakies nowe fotki naszego przystojniaka?:loveu: -
Polecam Ci tez wątek innej skrzywdzonej sunieczki. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/uszkodzony-bark-amputacja-lapy-sterylka-aborcyjna-mlode-cialko-tyle-cierpienia-141289/[/URL]