Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Wierze, że nie jedyny, niestety...:-( Jakby coś sie zmieniło, to pisz, postaram się pomóc w miare mozliwości.
  2. MOnika, a może Ada-jeje mogaby pomóc.? Jeśli załatwiłaby jakis hoteliik, ( jak w przypadku Rokitka) pomoge z transportem. Już 2 dziewczyny oferowały pomoc finasową, może znajdzie się więcej ? Szkoda psiaka.:-(:-(
  3. Napisz do Moniki55, może ona cos poradzi, ona jest z Jastrzebia. Ja mam 80 km z Bytomia. Moge jedynie pomóc z transportem, tak jak pisałam.:-(:-(
  4. Ja też sie martwie:-( Ale w najbliższych dniach nie moge pomóc. DT u mnie tez odpada, bo moja ONka nie toleruje konkurencji.:-( Może ktoś z forum spanieli, ale nie wiem do kogo sie zwrócic.:shake:
  5. To zalezy ile mamy czasu, może dałoby załatwić się transport,ale jakiś wiązany. Mogłabym go zabrać z Jastrzębia do Katowic? Może nawet do Częstochowy? Ale po 20-tym bo jestem na razie bez kasy, nawet na paliwo. Czy rzeczywiście udałoby mu sie załatwic coś w W-wie? I czy on dotrwa ?:-(:-(:-(
  6. Kilka stron wczesniej jest fajny filmik z udziałem Bacy. Chyba mu dobrze u Jamora, ale czy musi tam spędzić zimę? A na razie na to sie zanosi. Oby tylko nikt nie wycofał sie z deklaracji za hotelik.:mad:
  7. A jak zdrowie Lorda? Czy goją się chore miejsca na skorze? A jak łapeczki?
  8. Podnoszę wątek pięknego Marsa, bo straszna tu cisza. Bounty, czekamy na obiecany bazarek :mad: Jak tam szczepienia i kastracja, chyba potrzebna bedzie jakaś kaska?:lol:
  9. Czy są jakies nowe wieści o psiakach Ani? Czy sytuacja sie jakos poprawiła? Ten wątek umiera smiercią naturalna, z powodu całkowitego zaniedbania go przez założycielkę.:shake: I tylko szkoda psiaków, ktore być może otrzymałyby jakąś pomoc... Ale nic nie zrobi sie samo...:shake:
  10. Już nie moge się doczekać nowych wiadomości po wizycie u weta.Mam nadzieje bardziej pomyślnych.
  11. Takiego szczęsliwego domku, zyczymy Dingusiowi na zawsze :loveu:
  12. Ihabe napisała wszystko kilka postów wczesniej. O ile wiem, nie może siedzieć długo przed monitorem, bo ma kłopoty zdrowotne.
  13. Zapraszamy na bazarek dla Mikiego.:-( Wizyty u weta kosztują .:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/pies-z-nadwaga-sporo-roznosci-do-30-09-a-146510/#post12969732[/URL]
  14. NIe myślalam, że u schyłku lata są kleszcze :-o Moja suka złapała tylko 2 na poczatku lipca. Ale chyba warto wiedzieć jak objawia się u psów choroba odkleszczowa. Możecie mnie uświadomić ?
  15. Biedny Lunak.:-( A ci "dobrodzieje" wzieli chociaż zamiast niego jakąś bidę, czy przestraszyli sie problemów?
  16. A jak się czuje mamusia? I co dalej z małymi?
  17. To smutne wiadomości.:-( Ale psiaki z padaczka można przeciez leczyć? Może nie z kazdym rodzajem, nie chce sie wymądrzać.:shake: A wrócił do swoich Państwa?
  18. No cóż, nie ten wzrok :evil_lol: To chociaż dobrze, że sunia jest bezpieczna.
  19. Ale mi sie dzien zaczął, znowu kolejna ofiara człowieka.:-( Czy sunia dalej przebywa w tym miejscu, z którego usilowała uciec? Bo już widze, te przejezdżające samochody ....:placz:
  20. No co tam słychać u Twojego przystojniaka :lol: Bounty, odezwij sie :lol:
  21. Musze sie chyba zgodzić z Tobą. Taki spontan może sie różnie skończyć. Myślalam, że to była przemyślana decyzja. Ale odpowiedzialna osoba sie nie wycofa.
  22. Pesymistka:mad: Koniecznie napiszcie jutro, czy pojechał do domku.;)
  23. Biedny Miki, tyle wycierpiał.:-( Oby diagnoza była dla niego pomyślna.:-( A jak sie zachowuje w stosunku do Ciebie? Masz z nim kontakt, czy cały czas przebywa u swoich Państwa?
  24. Matko swięta, to niedobrze.:shake: Ale czy zwykłe badanie co wykaze? Chyba potrzebna byłaby tomografia głowy, a to pewnie kosztowny zabieg. Nie mam pojecia, gdzie takie badanie robią. A gdzie z nim jedziesz?
×
×
  • Create New...