-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Wierze, że nie jedyny, niestety...:-( Jakby coś sie zmieniło, to pisz, postaram się pomóc w miare mozliwości. -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
MOnika, a może Ada-jeje mogaby pomóc.? Jeśli załatwiłaby jakis hoteliik, ( jak w przypadku Rokitka) pomoge z transportem. Już 2 dziewczyny oferowały pomoc finasową, może znajdzie się więcej ? Szkoda psiaka.:-(:-( -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Napisz do Moniki55, może ona cos poradzi, ona jest z Jastrzebia. Ja mam 80 km z Bytomia. Moge jedynie pomóc z transportem, tak jak pisałam.:-(:-( -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Ja też sie martwie:-( Ale w najbliższych dniach nie moge pomóc. DT u mnie tez odpada, bo moja ONka nie toleruje konkurencji.:-( Może ktoś z forum spanieli, ale nie wiem do kogo sie zwrócic.:shake: -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
To zalezy ile mamy czasu, może dałoby załatwić się transport,ale jakiś wiązany. Mogłabym go zabrać z Jastrzębia do Katowic? Może nawet do Częstochowy? Ale po 20-tym bo jestem na razie bez kasy, nawet na paliwo. Czy rzeczywiście udałoby mu sie załatwic coś w W-wie? I czy on dotrwa ?:-(:-(:-( -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kilka stron wczesniej jest fajny filmik z udziałem Bacy. Chyba mu dobrze u Jamora, ale czy musi tam spędzić zimę? A na razie na to sie zanosi. Oby tylko nikt nie wycofał sie z deklaracji za hotelik.:mad: -
ON DŁUGOWŁOSY -piękny kiedyś a teraz wrak psa -ZOSTAJE Z NAMI:)
bela51 replied to ruda76's topic in Już w nowym domu
A jak zdrowie Lorda? Czy goją się chore miejsca na skorze? A jak łapeczki? -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Podnoszę wątek pięknego Marsa, bo straszna tu cisza. Bounty, czekamy na obiecany bazarek :mad: Jak tam szczepienia i kastracja, chyba potrzebna bedzie jakaś kaska?:lol: -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Czy są jakies nowe wieści o psiakach Ani? Czy sytuacja sie jakos poprawiła? Ten wątek umiera smiercią naturalna, z powodu całkowitego zaniedbania go przez założycielkę.:shake: I tylko szkoda psiaków, ktore być może otrzymałyby jakąś pomoc... Ale nic nie zrobi sie samo...:shake: -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
bela51 replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jest piękny :loveu: -
NIe myślalam, że u schyłku lata są kleszcze :-o Moja suka złapała tylko 2 na poczatku lipca. Ale chyba warto wiedzieć jak objawia się u psów choroba odkleszczowa. Możecie mnie uświadomić ?
-
Ruda ma dom :)... Krejzi nadal szuka i zbiera na diagnostyke łapki :(
bela51 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
A jak się czuje mamusia? I co dalej z małymi? -
No cóż, nie ten wzrok :evil_lol: To chociaż dobrze, że sunia jest bezpieczna.
-
Ale mi sie dzien zaczął, znowu kolejna ofiara człowieka.:-( Czy sunia dalej przebywa w tym miejscu, z którego usilowała uciec? Bo już widze, te przejezdżające samochody ....:placz:
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
No co tam słychać u Twojego przystojniaka :lol: Bounty, odezwij sie :lol: