Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Czy ew.DT jest daleko od Jastrzębia? Mogłabym pomóc w transporcie, jesli to nie jest na drugim końcu Polski. Bo mój pojazd ostatnio zaczyna mieć problemy:cool3:, nad czym bardzo boleję.:-(
  2. [quote name='Arwilla'] Nie twierdzę,że pani jest biedną ofiarą i super uczciwym człowiekiem, ale prawo stoi po jej stronie i nawet odszkodowanie za straty moralne jest możliwe... Mogła nabawic się traumy i teraz odczuwa lęk przed psami... nie twierdzę,że tak jest, ale teoretynie jest to możliwe.... Mam nadzieję,że uzyskasz pomoc i sprawa zakończy się satysfakcjonująco dla obu stron... A na koniec...zauważyłam że na dogo często występuje tzw. mentalnośc Kalego....Widzę,ze wiele osób bagatelizuje sprawę pogryzienia,bo przecież "nic takiego się nie stało", ale te same osoby wściekają się, gdy do ich psa podbiegnie jakiś inny, który przeszkadza w szkoleniu, lub innych czynnościach, nie sądzicie,że to trochę jak z tym Kalim?....:diabloti:[/quote] Może masz wiele racji w tym co napisałaś, ale... Własnie to ALE, to woda na młyn dla wszystkich naciągaczy i naciągaczek, którzy z byle powodu ( bo to był byle jaki powod, zadrapanie i siniak spowodowany przez Rexa, naprawde malutkiego pieska) polecą do sądu i wyduszą z nieostożnego ,jak w tym przypadku Dorobella, własciciela psa tyle kasy ile sie da.:angryy:
  3. u jamora niedawno były miejsca, ale cena chyba ta sama.
  4. Gratuluję Tobie i Szansie. :loveu: Nie słyszałam dotąd o takiej akcji. A czy psy mają też grupy krwi??????
  5. Serce mi pęka, że nie moge go wziąć. :-( Jak pomóc inaczej, napisz prosze.
  6. Wszystko wrócilo, jak zły sen...:-( Biedny Trevorek...:-(
  7. [quote name='fuksio123']Moonku wspaniały , niestety tylko wirtualnie Cie głaskam i przytulam...:-([/quote] Czy spróbujesz powtórnie starać sie o adopcje Moona? Jeśli oczywiście wszystkie warunki postawione przez schronisko zostaną spełnione?
  8. Zdążyłam jeszcze kupic 2 cegiełki. Przykro mi, że tylko tyle.:-(
  9. Myśle, że chyba nigdzie nie znalazłaby lepszego domu niż Wasz:loveu: :multi:
  10. Sama nie wiem co lepsze i bardziej rozsądne, czy wspierać jedną bidę i wtedy ta pomoc jest bardziej wymierna, czy starać się wesprzeć kilka? Ja tak sie własnie "rozdrobniłam" na kilka deklaracji i cóż, nie sposób sie przeciez wycofać. :-( Ale przed koncem aukcji zdąże cos wpłacic na bidy od Edytki.
  11. Na pewno przydałby się taki wątek, bo chyba wiele z nas ma za soba takie "przygody". Przynajmniej ja - mialam .Moja poprzednia ONka byla nieco "nerwowa" i kilka razy dziabnęla rózne osoby. CÓż, zawsze miałam szczęście, bo konczyło się na przepraszaniu, płaceniu za spodnie i pokazywaniu zaświadczenia o szczepieniu. Dorobella niewątpliwie miala pecha.
  12. Ale chyba roszczenie powinno być wprost proporcjonalne do wyrządzonej szkody?
  13. Wiesz, ja jestem na wątku od dawna, poznałam Rexa i dorobelle. Rex to malutki piesek, który rzeczywiście na ulicy dziabnął kobiete w nogę. Nic wielkiego sie nie stało, dorobella zaplaciła za spodnie, za badania i leki. Kobieta jest najwyraźniej naciągaczką, która chce zarobić na tym wydarzeniu, po kórym ( daje głowę) nie ma już na pewno sladu.
  14. Tak mi przykro, nie potrafie opanować łez...:-(:-(:-(:-( Zegnaj piesku:-(:-(:-(:-( Oby tego oprawce dosiegła zasłuzona kara.
  15. Moze ta Pani zgodzi się na przeprowadzenie kolejnej próby? Niech wsadzi nogę między gryzące sie psy:evil_lol:. Moja Janka jest chętna.:evil_lol:
  16. Wiem, co mówie, bo rok temu ugryzł mnie mój wlasny pies(niechcący) ,ONek, więc chyba mocniej niż Reksiu? Po miesiącu nie było juz prawie nic widać. Niczym nie smarowałam.:evil_lol:
  17. Dobrze, że je uratowałyście. Sliczna sunia i maluchy.
  18. Trzymaj sie pieseczku. Musisz wyzdrowieć.
  19. Bounty, sama nie wiem czy sie cieszyc? Wiem, że u Ciebie ma dobrze.:razz: Ale domek dobrze sprawdz, do piątego pokolenia wstecz.:evil_lol: ( czy pradziadek przypadkiem nie katował psów) :evil_lol:
  20. Nie przesadzajcie.:lol: Nie można mieć samych wielbicieli:evil_lol:
  21. Nie chce juz nawet pisac, co myślę o tym doktorze śmierc. Tylko mocno, mocno trzymam kciuki za Trevora.:-(
  22. :lol: Przez moment uwierzyłam, że w centrum Katowic rosnie las :evil_lol:
  23. Trzymam kciuki. U mnie straszna bida fianasowa, a mam już kilka deklaracji:-(. Może zmolestuje kogos ze znajomych.
  24. Zaglądam od czasu do czasu na forum zwierzyńca. Widze, że tylko Karma i Wolny Pies usiłują poruszyć tam czyjeś sumienia, ale to walka z wiatrakami. Gdy czytam pełne cynizmu i buty odpowiedzi członków Rady oraz ich popleczników, zastanawiam sie czy to kiedys się skończy? Czy otrzymamy odpowiedzi co stalo sie z setkami psów, za które wzięło pieniadze zwierzynieckie schronisko ??? Czy Argos w osobie P.Wypycha skieruje sprawe do prokuratury, czy powinniśmy zrobić to MY? Ci wszyscy, którym nie jest obojętny los tych psów? Może odezwie sie tutaj ktoś, kto jest bliżej tej sprawy i odpowie na nurtujące mnie pytania. Nie pozwólmy tej sprawie umrzeć smiercią naturalną.:shake:
×
×
  • Create New...