-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Czy ew.DT jest daleko od Jastrzębia? Mogłabym pomóc w transporcie, jesli to nie jest na drugim końcu Polski. Bo mój pojazd ostatnio zaczyna mieć problemy:cool3:, nad czym bardzo boleję.:-( -
[quote name='Arwilla'] Nie twierdzę,że pani jest biedną ofiarą i super uczciwym człowiekiem, ale prawo stoi po jej stronie i nawet odszkodowanie za straty moralne jest możliwe... Mogła nabawic się traumy i teraz odczuwa lęk przed psami... nie twierdzę,że tak jest, ale teoretynie jest to możliwe.... Mam nadzieję,że uzyskasz pomoc i sprawa zakończy się satysfakcjonująco dla obu stron... A na koniec...zauważyłam że na dogo często występuje tzw. mentalnośc Kalego....Widzę,ze wiele osób bagatelizuje sprawę pogryzienia,bo przecież "nic takiego się nie stało", ale te same osoby wściekają się, gdy do ich psa podbiegnie jakiś inny, który przeszkadza w szkoleniu, lub innych czynnościach, nie sądzicie,że to trochę jak z tym Kalim?....:diabloti:[/quote] Może masz wiele racji w tym co napisałaś, ale... Własnie to ALE, to woda na młyn dla wszystkich naciągaczy i naciągaczek, którzy z byle powodu ( bo to był byle jaki powod, zadrapanie i siniak spowodowany przez Rexa, naprawde malutkiego pieska) polecą do sądu i wyduszą z nieostożnego ,jak w tym przypadku Dorobella, własciciela psa tyle kasy ile sie da.:angryy:
-
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
u jamora niedawno były miejsca, ale cena chyba ta sama. -
Gratuluję Tobie i Szansie. :loveu: Nie słyszałam dotąd o takiej akcji. A czy psy mają też grupy krwi??????
-
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Serce mi pęka, że nie moge go wziąć. :-( Jak pomóc inaczej, napisz prosze. -
Wszystko wrócilo, jak zły sen...:-( Biedny Trevorek...:-(
-
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
bela51 replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='fuksio123']Moonku wspaniały , niestety tylko wirtualnie Cie głaskam i przytulam...:-([/quote] Czy spróbujesz powtórnie starać sie o adopcje Moona? Jeśli oczywiście wszystkie warunki postawione przez schronisko zostaną spełnione? -
Ruda ma dom :)... Krejzi nadal szuka i zbiera na diagnostyke łapki :(
bela51 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Zdążyłam jeszcze kupic 2 cegiełki. Przykro mi, że tylko tyle.:-( -
Ruda ma dom :)... Krejzi nadal szuka i zbiera na diagnostyke łapki :(
bela51 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Sama nie wiem co lepsze i bardziej rozsądne, czy wspierać jedną bidę i wtedy ta pomoc jest bardziej wymierna, czy starać się wesprzeć kilka? Ja tak sie własnie "rozdrobniłam" na kilka deklaracji i cóż, nie sposób sie przeciez wycofać. :-( Ale przed koncem aukcji zdąże cos wpłacic na bidy od Edytki. -
>>>Żorż wygrał życie, walczy o dom - dt na cito! Żorż ma dom !!!
bela51 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Prosimy o linki do bazarków. -
Na pewno przydałby się taki wątek, bo chyba wiele z nas ma za soba takie "przygody". Przynajmniej ja - mialam .Moja poprzednia ONka byla nieco "nerwowa" i kilka razy dziabnęla rózne osoby. CÓż, zawsze miałam szczęście, bo konczyło się na przepraszaniu, płaceniu za spodnie i pokazywaniu zaświadczenia o szczepieniu. Dorobella niewątpliwie miala pecha.
-
Ale chyba roszczenie powinno być wprost proporcjonalne do wyrządzonej szkody?
-
Wiesz, ja jestem na wątku od dawna, poznałam Rexa i dorobelle. Rex to malutki piesek, który rzeczywiście na ulicy dziabnął kobiete w nogę. Nic wielkiego sie nie stało, dorobella zaplaciła za spodnie, za badania i leki. Kobieta jest najwyraźniej naciągaczką, która chce zarobić na tym wydarzeniu, po kórym ( daje głowę) nie ma już na pewno sladu.
-
Tak mi przykro, nie potrafie opanować łez...:-(:-(:-(:-( Zegnaj piesku:-(:-(:-(:-( Oby tego oprawce dosiegła zasłuzona kara.
-
Moze ta Pani zgodzi się na przeprowadzenie kolejnej próby? Niech wsadzi nogę między gryzące sie psy:evil_lol:. Moja Janka jest chętna.:evil_lol:
-
Wiem, co mówie, bo rok temu ugryzł mnie mój wlasny pies(niechcący) ,ONek, więc chyba mocniej niż Reksiu? Po miesiącu nie było juz prawie nic widać. Niczym nie smarowałam.:evil_lol:
-
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że je uratowałyście. Sliczna sunia i maluchy. -
Trzymaj sie pieseczku. Musisz wyzdrowieć.
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Bounty, sama nie wiem czy sie cieszyc? Wiem, że u Ciebie ma dobrze.:razz: Ale domek dobrze sprawdz, do piątego pokolenia wstecz.:evil_lol: ( czy pradziadek przypadkiem nie katował psów) :evil_lol: -
Nie przesadzajcie.:lol: Nie można mieć samych wielbicieli:evil_lol:
-
Nie chce juz nawet pisac, co myślę o tym doktorze śmierc. Tylko mocno, mocno trzymam kciuki za Trevora.:-(
-
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki. U mnie straszna bida fianasowa, a mam już kilka deklaracji:-(. Może zmolestuje kogos ze znajomych. -
MATRIX - mroczna tajemnica wieluńskiej Fundacji Zwierzyniec
bela51 replied to Odi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Zaglądam od czasu do czasu na forum zwierzyńca. Widze, że tylko Karma i Wolny Pies usiłują poruszyć tam czyjeś sumienia, ale to walka z wiatrakami. Gdy czytam pełne cynizmu i buty odpowiedzi członków Rady oraz ich popleczników, zastanawiam sie czy to kiedys się skończy? Czy otrzymamy odpowiedzi co stalo sie z setkami psów, za które wzięło pieniadze zwierzynieckie schronisko ??? Czy Argos w osobie P.Wypycha skieruje sprawe do prokuratury, czy powinniśmy zrobić to MY? Ci wszyscy, którym nie jest obojętny los tych psów? Może odezwie sie tutaj ktoś, kto jest bliżej tej sprawy i odpowie na nurtujące mnie pytania. Nie pozwólmy tej sprawie umrzeć smiercią naturalną.:shake: