Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Chyba trzeba tu wkleić zdjęcie maleńkiego Rexa, bo niektórzy go strasznie demonizują.:diabloti: NIe był psem agresywnym, tylko może troche.. znerwicowanym, co przy jego gabarytach naprawde, nie stanowiło zagrożenia dla człowieka. ( wyłaczając słynny już incydent ) :diabloti:
  2. Są jeszcze wspaniali ludzie o WIELKIM SERCU:loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. Mnie nie bedzie 6 i 7 października, bo wyjeżdżam.
  4. Bo Ty jesteś porządną dogomaniaczką, a tamta kobieta postanowiła zarobic na Dorobelli. Rexiu spokojnie przeszedłby ONkowi pod brzuchem.:lol:
  5. [quote name='Agmarek']Może próbowałaś jej zmierzyć temp. przed śniadaniem :evil_lol: [/quote] Sama nigdy bym sie nie odważyła. :shake: Wet mierzył ,a ta jedza ugryzła mnie w brode, bo zdązyłam sie odsunąć. (pewnie straciłabym nos):angryy: Twoja Szansa to anioł przy Jance.:loveu:
  6. Obiecałam, że pomoge w transporcie.Wiem, gdzie jest Byczyna, jedyny problem lezy w moim samochodzie, któremu coś stuka w zawieszeniu. Ale gdyby ktoś przywiózł psiaka do Katowic lub ( lepiej )do Bytomia, to zaryzykowałabym te podróż.:razz: No chyba, że ktoś podejmie się przebyc cała trasę.
  7. Dorobella przecież wie, że zawiniła, dajcie juz spokój. I tak ma mase klopotów, bo przygarnęła psa z ulicy. Kobiecie nic wielkiego sie nie stało.Na pewno zadrapanie i siniak nie sa warte 1000 zł. I dlatego ma racje. Kobieta to naciągaczka.
  8. Tak naprawdę, to nie udało mi sie dowiedziec, czy Tina jest w schronisku:-( Dzwoniłam wczoraj z prośbą o informacje. Podałam opis psa i date kiedy przypuszczalnie mogla tam trafić, czyli 16-17 września okolice Stroszka. Otrzymałam odpowiedz, że suka odpowiadająca rysopisowi Tiny trafiła do schroniska 25 września z ulicy Wrocławskiej. Nie zgadza sie więc data przyjęcia psa, ani okolica. Ja Tiny nie znam, a schronisko restrykcyjnie przestrzega godzin, w których można wejśc na jego teren. Musiałby pojechac ktoś kto zna Tinę i jest wolny w godz. 8-15.:-(
  9. Bardzo dziękujemy Jamorowi za wieści o naszym Bacy.:lol: zeby jeszcze jakis domek sie znalazł, to byłoby super, bo na razie Baranek-Baca zadomowił się u Jamora.:evil_lol:
  10. Monika, a co z tym DT k.Kluczborka? Nieaktualny?
  11. No to moja, niestety, odpada. Użarła mnie przy mierzeniu temperatury.:angryy:
  12. Byłyśmy dzisiaj z Bounty pod schroniskiem. Niestety jest czynne do 15 i pracownik nas nie wpuścił do środka, ale przyniósł ksiązke i szukał wpisu o przyjeciu Tiny. Nie znalazł.:shake: Może źle szukał, nie wiemy. Jutro pojade tam, lub chociaz zadzwonie i poproszę kierowniczke, żeby sprawdzila.
  13. Taka tu cisza, ale to chyba dobrze? Może Ihabe coś napisze...
  14. Nie chce się wtrącać,( sorki) ale październik ma 31 dni...:oops: Chyba, że była jakas nadpłata.:razz:
  15. [quote name='Dogo07']A co tam u Baranka, żadnych wieści o nim dawno nie było.[/quote] Ja proponuję, aby osoba upoważniona zapytała Jamora o naszego Baranka i przekazała nam jakies wieści.
  16. Mój przelew poszedł dzisiaj, jutro powinien wpłynąc na konto Baranka.:lol:
  17. Nawet nie wiem co powiedziec...:-(
  18. Moniko, nie przejmuj się ,nikt takich wypowiedzi nie traktuje powaznie. Pani mineralna powinna sie wstydzic.:shake: To chyba jasne, że nie szukałabys domu własnie jemu, gdyby pies był w dobrej kondycji i radził sobie w schronisku. Chyba jest tam wiele innych bid?
  19. OK. możemy razem pojechac, tylko napisz kiedy masz czas.
  20. Trudno tutaj mówic o jakichś dojściach, ale bywam czasem w schronisku i mogę porozmawiac z kierowniczką, poprosić aby Tine potraktowała w jakiś szczególny sposób. Ale nawet nie wiem jak Tina wygląda . Czy są jakieś zdjecia?
  21. Niestety, odkąd jestem na dogo, zauważyłam, że ogromna wiekszośc ludzi nas nie rozumie.:shake: Nawet ci, którzy mieli lub maja psy i dali im dobre domy, nie rozumieją, że można pochylić się nad skrzywdzonym kundlem.:-( Z drugiej strony, może lepiej, żeby ładny bezdomny ONek znalazł dom, niż miałby dalej siedzieć w schronie.? Trudno, myślę, że nie zmienimy takich ludzi.:shake: Jeśli nie zaproponujemy bezdomnego psa, najbardziej zblizonego do rasowca, to wezmą sobie jakiegoś z psudohodowli.
  22. Życzymy szybkiego wyzdrowienia Felusiowi i pozostałym psiakom. Mizianko dla wszystkich chorych biedaków.:-(
  23. To jeszcze nie tak najgorzej :roll:. Zobaczymy.:lol:
×
×
  • Create New...