-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Chyba trzeba tu wkleić zdjęcie maleńkiego Rexa, bo niektórzy go strasznie demonizują.:diabloti: NIe był psem agresywnym, tylko może troche.. znerwicowanym, co przy jego gabarytach naprawde, nie stanowiło zagrożenia dla człowieka. ( wyłaczając słynny już incydent ) :diabloti:
-
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Mnie nie bedzie 6 i 7 października, bo wyjeżdżam. -
Bo Ty jesteś porządną dogomaniaczką, a tamta kobieta postanowiła zarobic na Dorobelli. Rexiu spokojnie przeszedłby ONkowi pod brzuchem.:lol:
-
[quote name='Agmarek']Może próbowałaś jej zmierzyć temp. przed śniadaniem :evil_lol: [/quote] Sama nigdy bym sie nie odważyła. :shake: Wet mierzył ,a ta jedza ugryzła mnie w brode, bo zdązyłam sie odsunąć. (pewnie straciłabym nos):angryy: Twoja Szansa to anioł przy Jance.:loveu:
-
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Obiecałam, że pomoge w transporcie.Wiem, gdzie jest Byczyna, jedyny problem lezy w moim samochodzie, któremu coś stuka w zawieszeniu. Ale gdyby ktoś przywiózł psiaka do Katowic lub ( lepiej )do Bytomia, to zaryzykowałabym te podróż.:razz: No chyba, że ktoś podejmie się przebyc cała trasę. -
Dorobella przecież wie, że zawiniła, dajcie juz spokój. I tak ma mase klopotów, bo przygarnęła psa z ulicy. Kobiecie nic wielkiego sie nie stało.Na pewno zadrapanie i siniak nie sa warte 1000 zł. I dlatego ma racje. Kobieta to naciągaczka.
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Tak naprawdę, to nie udało mi sie dowiedziec, czy Tina jest w schronisku:-( Dzwoniłam wczoraj z prośbą o informacje. Podałam opis psa i date kiedy przypuszczalnie mogla tam trafić, czyli 16-17 września okolice Stroszka. Otrzymałam odpowiedz, że suka odpowiadająca rysopisowi Tiny trafiła do schroniska 25 września z ulicy Wrocławskiej. Nie zgadza sie więc data przyjęcia psa, ani okolica. Ja Tiny nie znam, a schronisko restrykcyjnie przestrzega godzin, w których można wejśc na jego teren. Musiałby pojechac ktoś kto zna Tinę i jest wolny w godz. 8-15.:-( -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo dziękujemy Jamorowi za wieści o naszym Bacy.:lol: zeby jeszcze jakis domek sie znalazł, to byłoby super, bo na razie Baranek-Baca zadomowił się u Jamora.:evil_lol: -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Monika, a co z tym DT k.Kluczborka? Nieaktualny? -
No to moja, niestety, odpada. Użarła mnie przy mierzeniu temperatury.:angryy:
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Byłyśmy dzisiaj z Bounty pod schroniskiem. Niestety jest czynne do 15 i pracownik nas nie wpuścił do środka, ale przyniósł ksiązke i szukał wpisu o przyjeciu Tiny. Nie znalazł.:shake: Może źle szukał, nie wiemy. Jutro pojade tam, lub chociaz zadzwonie i poproszę kierowniczke, żeby sprawdzila. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie chce się wtrącać,( sorki) ale październik ma 31 dni...:oops: Chyba, że była jakas nadpłata.:razz: -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Dogo07']A co tam u Baranka, żadnych wieści o nim dawno nie było.[/quote] Ja proponuję, aby osoba upoważniona zapytała Jamora o naszego Baranka i przekazała nam jakies wieści. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mój przelew poszedł dzisiaj, jutro powinien wpłynąc na konto Baranka.:lol: -
Katowany,powieszony na trzepaku szczeniak zostaje w swoim domu.
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Nawet nie wiem co powiedziec...:-( -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Moniko, nie przejmuj się ,nikt takich wypowiedzi nie traktuje powaznie. Pani mineralna powinna sie wstydzic.:shake: To chyba jasne, że nie szukałabys domu własnie jemu, gdyby pies był w dobrej kondycji i radził sobie w schronisku. Chyba jest tam wiele innych bid? -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
OK. możemy razem pojechac, tylko napisz kiedy masz czas. -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Trudno tutaj mówic o jakichś dojściach, ale bywam czasem w schronisku i mogę porozmawiac z kierowniczką, poprosić aby Tine potraktowała w jakiś szczególny sposób. Ale nawet nie wiem jak Tina wygląda . Czy są jakieś zdjecia? -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Niestety, odkąd jestem na dogo, zauważyłam, że ogromna wiekszośc ludzi nas nie rozumie.:shake: Nawet ci, którzy mieli lub maja psy i dali im dobre domy, nie rozumieją, że można pochylić się nad skrzywdzonym kundlem.:-( Z drugiej strony, może lepiej, żeby ładny bezdomny ONek znalazł dom, niż miałby dalej siedzieć w schronie.? Trudno, myślę, że nie zmienimy takich ludzi.:shake: Jeśli nie zaproponujemy bezdomnego psa, najbardziej zblizonego do rasowca, to wezmą sobie jakiegoś z psudohodowli. -
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
bela51 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Życzymy szybkiego wyzdrowienia Felusiowi i pozostałym psiakom. Mizianko dla wszystkich chorych biedaków.:-( -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
To jeszcze nie tak najgorzej :roll:. Zobaczymy.:lol: