-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Biedny Marsik.:-( Miał przeciez chodzic z nową Pania do pracy? Ale to oczywiste, ze czasem pies musi zostac sam w domu. Mam troche DAP w aerozolu, moge Ci dac, można by spróbowac, czy na niego działa. Na moja Jankę jakos nie działało.:shake: -
A to niezły "szkodnik" z Emisia.:mad: Widocznie chlopaka roznosi energia, przyzwyczajony był do szaleństw w ogrodzie.:razz:
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Trzeba by spytać jakiegos behawioryste. A co na to nowi Państwo? Tracą juz cierpliwośc? -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Niewątpliwie domek trzeba sprawdzić.Ale nie sugerujmy się nieskładnym tekstem. NIektórzy ludzie nie potrafia przelewać mysli w literacki sposob.To o niczym nie swiadczy. Ale oczywiście uwazam, ze trzeba dalej szukać darczynćów, aby zbierac na hotelik. Gdy domek bedzie dobry, to najwyzej kase przeznaczy sie na sterylke dla Fredzi.Ja dzisiaj wieczorem porozsylam wiadomosci gdzie tylko sie da. A może Pani byłaby DT dla Fredzi, choćby na razie???? -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Aż boję sie cieszyć. Trzymam kciuki. -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy dobrze rozumiem, czy deklaracji miesięcznych jest tylko 40 zł? a pozostałe wpłaty to jednorazowe? Może porozsyłac linki do użytkowników z prośbą o wsparcie? Co myślicie? Tylko oprócz linku trzeba by napisać pare zdań. Macie jakis pomysł. Chętnie pomoge w rozsyłaniu wiadomości. -
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Przydałby sie Diance banerek. Ale ja nie potrafie zrobić...:shake: -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Wiesz Marsi, ja tez mam psa po przejściach, który nie potrafi normalnie jesć z miski. Karmie moja ONke z ręki, gdyż jedzenie z miski po prostu polyka, nie gryząc. To prawda, że jest na suchej karmie. Jesli gotujesz, to może być inny problem. -
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Wychodzi na to, że Diana u nas się strasznie męczy. Myślę, że nie jest jej aż tak źle;-). Choma, nie obrazaj się, nikt tak nie sądzi. Wszyscy jesteśmy wdzięczni, że przygarnełas bidulke i jej dzieci. Mnie raczej trudno przyjechać z Bytomia, aby wyprowadzać Dianke, choc bardzo bym chciała.:-( -
Zdrowiej Agmarku, bo domu nie poznasz, a psy nie poznają Ciebie.:eviltong: Teraz te infekcje to norma, u mojej córki też szpital w domu, a ja robię za siostre miłosierdzia i tylko patrzeć jak sie zarażę.:cool3:
-
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Wspaniały DT sie trafił psiakowi.:loveu: Oby ten DS też był podobny. Marsi ,jesteś wspaniała:buzi: -
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Zaglądam, zaglądam, ale nie potrafię pomóc bidulce.:-( -
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Wiem, że się wymądrzam na odleglość, ale strasznie mi jej żal. Może chociaz moglaby znależć jakis kąt w garażu czy piwnicy?:-( -
Nigdy nie kupiłam mojemu psu Puffi z Biedronki i na dłuższa mete na pewno nie karmiłabym tą karmą mojego psa. Ale chce zapytać, czy któs może ma informacje na temat karmy firmy [B]Orlando z Lidla[/B]. Kupiłam kiedyś bo przeczytałam, że ma aż 26 % mięsa.:-o Cena oczywiście bardzo dobra, marketowa. Psu smakowało. Ale ponieważ nic o niej nie wiem,więc więcej razy juz nie kupiłam. Wróciłam do karm ze sklepu zoologicznego.
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Bounty,napisz cos więcej. Tez chce mi się ryczec i chyba dlatego nie wyobrażam sobie wziąc psa na DT. Czy ten domek to gdzies blisko? Można bedzie sprawdzać, czy Marsowi nie dzieje się krzywda?:-( Trzymam mocno kciuki, oby był tam szczęśliwy. -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Jest cudny:loveu: Gdybym tylko miała warunki, to byłby mój:-( -
Szarusiu, hopaj po domek:multi:
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
A może hotelik u Jamora? Ostatnio miał miejsce dla piesków poniżej 30 kg. Cena zblizona, a warunki super. Tylko deklaracje trzeba zebrać. Moge zadeklarowac 10 zł miesięcznie. -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
To naprawdę bardzo fajny i spokojny psiak.:loveu: Przed podrózą, wet w Katowicach zdejmował mu kamien z zębów, a psinka nawet nie pisnęła. Jest przekochany. :loveu:Podczas podrózy samochodem, też zachowywał sie wzorowo. -
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Śliczna ta Dianka:loveu: A jak jej sutki, czy byłyscie u weta? Czy dalej karmi? -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Marsii, zadam Ci prozaiczne pytanie, czy Goldiemu udało sie zrobic q...?:oops: Martwiłysmy się wczoraj z MOniką, a wet tez znalazł mu pod ogonem jakieś nieciekawe historie i prosił, aby go obserwowac.:oops: -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
To tylko przemawia za tym, że mógł miec rodowód. Rasowców sie nie kastruje. :razz: -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
No, na szczeście nie wpisałam do książeczki:evil_lol: dziewczyny, dawać propozycje na imie dla arystokraty. Ja proponuje [B]Olaf[/B]