-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Od paru dni, nic innego nie robie. Ale to nie wystarcza.:shake: Baca, zwolnij wreszcie miejsce u Jamora dla innych psiaków.:mad: Do domu ! -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Bounty, to znaczy, że Mars wróci do Ciebie? Na to sie zanosi? -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']Suczka jest pierwsza w kolejce a w hoteliku mam dwie suczki jej wielkości takze myśle ze tydzień, dwa i miejsce będzie:)[/quote] Mamy szanse na hotelik u Megii, ale na razie nie ma tylu środków. Z tego co wyczytałam, Fredzia przebywa na łancuchu przy prowizorycznej budzie, na nieogrodzonym terenie. Jest karmiona. Jesli chodzi o deklaracje, to mysle, ze Glorien bedzie najbardziej zorientowana i w poniedzialek pewnie nam przedstawi aktualny wykaz. -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Goldus rozkoszny.:loveu: Ale DT też sie trafił szczęściarzowi. Super.:loveu: -
Zaglądam do sunieczki i mocno jej kibicuję. Czy Szarusia ma allegro?
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety, tak.:-( -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='Odi']Otrzymałam dziś wiadomość o Fredzi od Beli51, więc jestem i deklaruję 20zł. Proszę o nr konta na pw, to w poniedziałek pójdę do banku i zlecę przelew.[/quote] Odi, bardzo, bardzo dziekuję. Glorien prześle Ci nr swojego konta, bo ona go użyczyła. -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Jaka Ona cudna! Biedactwo...:-( tak już zimno Niestety nie mogę zaoferować więcej niż 10zł :oops:[/quote] Dziękujemy, każda złotówka przyblizy Fredzię do celu i pozwoli przetrwać . -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Baranek nie ma domu, ale ma szczęście, że zebralo sie tylu sponsorów na hotel u Jamora. Ja próbuje bezskutecznie zebrać deklaracje na pewną bezdomną sunię. :-(I już trace nadzieję.:-( -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[B]Proszę, pomóżcie mi nagłośnić wątek Fredzi i zebrać tutaj wiecej cioteczek ( może i wujaszków). Nie wierzę, że nie uda sie zebrać całej kwoty na hotelik dla Fredzi. Tylko musicie mi pomóc. PROSZE !!!:help1::help1::help1::Help_2:[/B] -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Moim skromnym zdaniem, tekst jest piekny. Naprawde chwyta za serce.:loveu: -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
To już wiemy skąd te zniszczone ząbki:evil_lol: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Tego się bałam.:-( Dobrze , że sunia zapisana w kolejce do hoteliku. Teraz musimy juz prosić o pomoc w zbiórce funduszy. Idzie zima!!!:-( Glorien, pisz jeszcze raz do osób, które oferowały pomoc. -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Śliczne fotki.:loveu: Sliczny pies. Monika, miałas oko, że wypatrzyłas go w Waszym schronie.:loveu: -
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Choma jesteś kochana, niech bidulka chociaż te największe zalamanie pogody przetrwa pod dachem.:calus: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Zgadza sie, jesli o mnie chodzi;) Wszystko przez ten pospiech. Żadnych wieści od Pani zainteresowanej adopcja? -
Tak mi przykro, że nie mogę pomóc w tym miesiacu.:-( Myślałam, że wszystko inaczej sie u mnie ułoży.:-( Ale to byl optymizm, na wyrost.:shake: Zagladam do Mikiego i trzymam kciuki za kastrację. Nie piszesz, jak Miki sie zachowuje? Czy napad agresji juz sie nie powtórzył? Jednak domku nadal trzeba szukac?
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Śliczna sunieczka.:loveu: To dobrze, że ktos o nią sie troszczy, że nie jest sama. Oby udało sie jak najszybciej znaleźć domek. -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Ode mnie tez poszedł przelew. Cały czas myślę, co to biedactwo robi w taką okropną noc.:-( Czy ta buda wytrzymała opady sniegu? Czy ktoś do niej zagląda?:-( -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Ależ to słodki psiak. Zazdroszczę komuś, kto go przygarnie na zawsze.:loveu: -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
bela51 replied to kate11's topic in Już w nowym domu
Właśnie słuchałam w Faktach. Wstyd i hańba, że mamy takich sedziów.:angryy::angryy::angryy: -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
bela51 replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Podnoszę, ze łzami w oczach:-( W najbliższych dniach nie jestem w stanie pomóc finansowo. Może później...:-( -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Ja proponuję jednak zbierać pieniążki dla Fredzi. Jesli domek wypali, zawsze można je zwrócic, przenaczyć na sterylke, lub na inną poptrzebująca bidę.Możliwości jest wiele. -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Glorien pilotowała sprawe. Może cos wie. Ja się bardzo martwie.:-( -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Gdy patrze na pogode za oknem i prognozy na najbliższe dni po prostu serce mi pęka. Jak radzi sobie ta biedna sunia ?:-( Czy ktos na miejscu nie mógłby chociaz ocieplic jej tej prowizorycznej budy???:-( Wczoraj rozsyłałam wiadomości o Fredce, dzis bede to robic dalej. Jedna z osoób poprosiła o numer konta. Kto z Was użyczy swojego konta, aby zbierać fundusze na sunieczkę? A czy rozmowy z potencjalnym DS już trwają? Ona na prawde nie ma czasu przebywając w takich warunkach. Nie pozwólmy jej tak strasznie marznąć!!!:-(:-(:-(