Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Od paru dni, nic innego nie robie. Ale to nie wystarcza.:shake: Baca, zwolnij wreszcie miejsce u Jamora dla innych psiaków.:mad: Do domu !
  2. Bounty, to znaczy, że Mars wróci do Ciebie? Na to sie zanosi?
  3. [quote name='megii1']Suczka jest pierwsza w kolejce a w hoteliku mam dwie suczki jej wielkości takze myśle ze tydzień, dwa i miejsce będzie:)[/quote] Mamy szanse na hotelik u Megii, ale na razie nie ma tylu środków. Z tego co wyczytałam, Fredzia przebywa na łancuchu przy prowizorycznej budzie, na nieogrodzonym terenie. Jest karmiona. Jesli chodzi o deklaracje, to mysle, ze Glorien bedzie najbardziej zorientowana i w poniedzialek pewnie nam przedstawi aktualny wykaz.
  4. Goldus rozkoszny.:loveu: Ale DT też sie trafił szczęściarzowi. Super.:loveu:
  5. Zaglądam do sunieczki i mocno jej kibicuję. Czy Szarusia ma allegro?
  6. [quote name='Odi']Otrzymałam dziś wiadomość o Fredzi od Beli51, więc jestem i deklaruję 20zł. Proszę o nr konta na pw, to w poniedziałek pójdę do banku i zlecę przelew.[/quote] Odi, bardzo, bardzo dziekuję. Glorien prześle Ci nr swojego konta, bo ona go użyczyła.
  7. [quote name='fizia']Jaka Ona cudna! Biedactwo...:-( tak już zimno Niestety nie mogę zaoferować więcej niż 10zł :oops:[/quote] Dziękujemy, każda złotówka przyblizy Fredzię do celu i pozwoli przetrwać .
  8. Baranek nie ma domu, ale ma szczęście, że zebralo sie tylu sponsorów na hotel u Jamora. Ja próbuje bezskutecznie zebrać deklaracje na pewną bezdomną sunię. :-(I już trace nadzieję.:-(
  9. [B]Proszę, pomóżcie mi nagłośnić wątek Fredzi i zebrać tutaj wiecej cioteczek ( może i wujaszków). Nie wierzę, że nie uda sie zebrać całej kwoty na hotelik dla Fredzi. Tylko musicie mi pomóc. PROSZE !!!:help1::help1::help1::Help_2:[/B]
  10. Moim skromnym zdaniem, tekst jest piekny. Naprawde chwyta za serce.:loveu:
  11. To już wiemy skąd te zniszczone ząbki:evil_lol:
  12. Tego się bałam.:-( Dobrze , że sunia zapisana w kolejce do hoteliku. Teraz musimy juz prosić o pomoc w zbiórce funduszy. Idzie zima!!!:-( Glorien, pisz jeszcze raz do osób, które oferowały pomoc.
  13. Śliczne fotki.:loveu: Sliczny pies. Monika, miałas oko, że wypatrzyłas go w Waszym schronie.:loveu:
  14. Choma jesteś kochana, niech bidulka chociaż te największe zalamanie pogody przetrwa pod dachem.:calus:
  15. Zgadza sie, jesli o mnie chodzi;) Wszystko przez ten pospiech. Żadnych wieści od Pani zainteresowanej adopcja?
  16. Tak mi przykro, że nie mogę pomóc w tym miesiacu.:-( Myślałam, że wszystko inaczej sie u mnie ułoży.:-( Ale to byl optymizm, na wyrost.:shake: Zagladam do Mikiego i trzymam kciuki za kastrację. Nie piszesz, jak Miki sie zachowuje? Czy napad agresji juz sie nie powtórzył? Jednak domku nadal trzeba szukac?
  17. Śliczna sunieczka.:loveu: To dobrze, że ktos o nią sie troszczy, że nie jest sama. Oby udało sie jak najszybciej znaleźć domek.
  18. Ode mnie tez poszedł przelew. Cały czas myślę, co to biedactwo robi w taką okropną noc.:-( Czy ta buda wytrzymała opady sniegu? Czy ktoś do niej zagląda?:-(
  19. Ależ to słodki psiak. Zazdroszczę komuś, kto go przygarnie na zawsze.:loveu:
  20. Właśnie słuchałam w Faktach. Wstyd i hańba, że mamy takich sedziów.:angryy::angryy::angryy:
  21. Podnoszę, ze łzami w oczach:-( W najbliższych dniach nie jestem w stanie pomóc finansowo. Może później...:-(
  22. Ja proponuję jednak zbierać pieniążki dla Fredzi. Jesli domek wypali, zawsze można je zwrócic, przenaczyć na sterylke, lub na inną poptrzebująca bidę.Możliwości jest wiele.
  23. Glorien pilotowała sprawe. Może cos wie. Ja się bardzo martwie.:-(
  24. Gdy patrze na pogode za oknem i prognozy na najbliższe dni po prostu serce mi pęka. Jak radzi sobie ta biedna sunia ?:-( Czy ktos na miejscu nie mógłby chociaz ocieplic jej tej prowizorycznej budy???:-( Wczoraj rozsyłałam wiadomości o Fredce, dzis bede to robic dalej. Jedna z osoób poprosiła o numer konta. Kto z Was użyczy swojego konta, aby zbierać fundusze na sunieczkę? A czy rozmowy z potencjalnym DS już trwają? Ona na prawde nie ma czasu przebywając w takich warunkach. Nie pozwólmy jej tak strasznie marznąć!!!:-(:-(:-(
×
×
  • Create New...