-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Glorien, napisz jak wyglądaje fundusze Fredki. Czy wszyscy. którzy prosili o nr konta wpłacili? Czy to wystarczy? Czy trzeba "kwestowac" dalej. Chętniej jeszcze wyslę parę zaproszeń na wątek, ale chciałabym znac aktualna sytuację, ile brakuje kasy. -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
To znaczy, że decyzja w sprawie domku Goldiego została juz podjęta? Czy tylko jedzie na weekend " na próbę" ? -
DRAMAT!Suka i 8 szczeniąt konały w pijackiej melinie
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Co nowego u ślicznej Dianki? -
Czy hotelik nie byłby lepszy niż schronisko ? Może spóbujemy zbierać deklaracje??? Szkoda tej ślicznej ONki.:-( A może ta Pani zechciałaby byc płatnym DT?
-
Ruda ma dom :)... Krejzi nadal szuka i zbiera na diagnostyke łapki :(
bela51 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Śliczne maluszki, hopajcie na góre po domki. Allegro cegiełkowe, niestety leży:-(:-(:-( Kochani, kupcie, chociaż po jednej cegiełce. Ja to zrobie w tym tygodniu. -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że wszyscy tak myślicie. Goldi powinien mieć swojego Pana i swoją kanapę.:lol: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Hopaj Fredziu na góre, niech Cie ktoś wypatrzy:loveu: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Cudna Fredzia przypomina się swoim cioteczkom.:loveu: -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
bela51 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Czy udało się Wam pojechac do schroniska w poszukiwaniu Tiny? -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Przykre jest to, że na tylu użytkowników nie znajdzie się jedna osoba, która mogłaby zapewnić jednej łagodnej suczce schronienie. Ciekwawostką jest, że gdy utworzono wątek o pseudohodowli i poszukiwano dt dla piesków w typie york i innych "rasowych" zaraz były oferty pomocy a przy zwykłych kundelkach jest cisza.[/quote] Niestety, ciągle u nas jest więcej snobów niz prawdziwych miłośników zwierząt. Mam potencjalny dobry dom dla psiaka( w mojej rodzinie) ale na razie moje namowy na adopcje jakiejś sieroty sa zbywane. Za to coś przebąkują o zakupie beagla...:-( -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Musimy pomóc Bounty ! Pozsyłajcie chociaż link z jej bazarkiem z AVONU, przecież wiele dziwwczyn kupuje te kosmetyki. -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
I co słychać u naszej podopiecznej? Czy konto trochę rosnie? Prosze Was, nie zpominajcie o suni, niedługo naprawde przyjdzie zima.:-( -
Te kaszaki, czy też czyraki, to pewnie pozostałośc ciężkiego życia, jakie miała kiedyś sunia. Na szczęście to nie są zmiany złosliwe, więc nie musisz się bardzo martwić. Dziewczyny, może zajrzycie na bazarek Avonu, na owczarka Marsa, ktory wrócił z adopcji, a jego DT jest w dramatycznej sytuacji. Proszę:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wielka-wypsz-nowe-zestawy-bizuteri-kosmetyki-na-mars-do-25-10-a-149291/#post13189806[/URL]
-
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jak wyglada życie psiaka w hodowli. NIe powinnam zabierać głosu. Zastanawiam się, czy Goldi w hodowli miałby swojego pana ? Czy to to jednak taka luksusowa "fabryka" psow? Może ktoś z Was wie więcej? -
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
A co z tą propozycja domku we Wrocławiu? Nadal aktualna? -
Zajrzałam tu dopiero dzisiaj. Jakiej pomocy oczekujecie. Jeśli tylko DS, to niestety, jeśli zbiórki na jakiś hotelik, to przyłącze sie do nagłosnienia wątku i dorzuce grosik.
-
Spaniel bretonski juz w nowym domu. Dziekujemy.
bela51 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Goldi to naprawde psi ideał. Marsii , jestes kochana, że tak wspaniale o niego dbasz. To chucherko jeszcze niedawno wazyło 13 kg!! Wspaniałe wiesci, oby jeszcze ten prawdziwy domek był wspaniały.:loveu: -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jak mocny jest ten lek,który Ty masz. Zomiren jest mocnym lekiem.I dla mnie skutecznym. No i nie wiem jak dawkować ten Twój. Pisze na forum, bo nie ma mnie w domu. Bede wieczorem., wtedy moge odezwać sie na GG. -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Bounty, ja używam czasami Alprazolamum 0.5 mg ( handlowa nazwa Zomiren).W zeszłym roku przed Sylwestrem, ponieważ moja Janka szalała ze strachu jak strzelali, zapytałam weta, czy moge jej podać. Powiedział, ze tak, podac pół tabletki. Janka to mniej więcej gabaryty Marsa. Nie uważam, aby pomogło, przynajmmniej niewiele. Pies troche przysypiał, ale z domu nie mogłam jej wyciągnąc przez póltorej doby, czyli strach nie ustąpił. Nie wiem, możesz spróbować, może na Marsa podziała. -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Podnosimy Fredzie z rana i pytamy jaka u Was pogoda ( tzn, u Fredki).;) -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
bela51 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Marsikowi jest bardzo dobrze u Bounty.To ona jest biedna.:evil_lol: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Trzeba uporządkować wszystkie informacje i umieścić je w pierwszym poście. Chodzi mi o tekst do ogłoszeń + kontakt, linki do ogłoszeń, zestaw deklaracji i wpłat.[/quote] Myślę, że Glorien zajmie sie tym w poniedzialek. W weekend miala być niedostępna na necie. -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']Bykami się nie interesuję. Czy to jakaś tajemnica z tą Fredką, czy co? Przecież na zdjęciach (tych ostatnich) wyraźnie widać, że jest gdzie indziej, niż wcześniej. A zopisu wynika, że ma opiekę. Stoi , jak byk, post wyżej:razz:[/quote] Malibu, przejrzyj dokładnie wątek. Sunia przebywa poza terenem posesji, ma prowizoryczną budę. Ktoś do niej zagląda i ją karmi. Trudno to nazwać nawet domem tymczasowym. To prowizorka i to na krótka metę.:-( Jest napisane, że nie wiadomo, jak długo będzie mogla tam pozostać. Uważam, że ten psiak rozpaczliwie potrzebuje jakiegoś domu, lub na razie hoteliku. -
ON DŁUGOWŁOSY -piękny kiedyś a teraz wrak psa -ZOSTAJE Z NAMI:)
bela51 replied to ruda76's topic in Już w nowym domu
Ślicznie wygląda i tak dostojnie. Prawdziwy Lord.:loveu: