-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Figa biega za TM... dziekujemy Julci za miłość i opiekę...
bela51 replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bazarek dla Figusi http://www.dogomania.pl/threads/177415-Rewelacyjny-ksiAE-gozbiA-r-na-operacjAE-Figi-do-dnia-31-01-2010-godz-23-00?p=13866455#post13866455 -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Kochani, przypominam ze smutkiem, ze finanse Boryska topnieja. Od samego początku brakowało stałych deklaracji, ale bylo sporo wpłat jednorazowych i bazarków. W styczniu na koncie Boryska jest u mnie [B]tylko 100 zl ( lacznie z moja deklaracją)[/B] Mam nadzieje, ze pozostale osoby wpłaca, ale to i tak zbyt mało. Coś zostalo z zeszłego miesiąca. Prosze Gos o sprawdzenie, bo moze trzeba bedzie troche pokwestować. -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
No cóż. podobno kto sie czubi, ten sie lubi.:lol: -
Sochaczew - UWAGA, uwaga - trzy latające onki- DO ZAMKNIĘCIA
bela51 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='zozolina']:multi::multi::multi:To wspaniale !!!!! super fajnie było by zobaczyc zdjecia sisi i stefy w nowych domkach ja tez dorzuce pare !!!!!:cool3:[/QUOTE] ja czekam na zdjecia , a Ty zajrzyj prosze, do tej biednej ONki... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178078-Lady-starsza-On-eczka-odejdzie-nam-w-schronie-na-zawsze?p=13928925#post13928925"]http://www.dogomania.pl/threads/1780...5#post13928925[/URL] -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ofiara zimy i losu:evil_lol::evil_lol: -
[quote name='dorobella']Z tego co wiem musi być pod stałą kontrolą z powodu oka ( pisałam, ze sobie rozwalił i była poprawka. Ma swojego człowieka, gania za piłką. Jest dobrze :)[/QUOTE] Fajnie, :lol: szkoda,ze jego Pani nie wchodzi na dogo. Pozdrowienia dla Leo:lol:
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie obiecuje, ale bede dzis i jutro w Sosnowcu, moze namowie corke, aby tam podjechac.( trudno mi sie prowadzi w reka w gipsie) -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może poslac smsa do Wiewiórki w sprawie ksiazeczek? Telefonu na pewno nie odbierze, ale może przesle te ksiazeczki? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Suuuuuuuuuper! Baranku-Baco-Banku, trafiłeś do RAJU !!! :lol:Oczywiście za życia.:evil_lol: