Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Bazarek dla Figusi http://www.dogomania.pl/threads/177415-Rewelacyjny-ksiAE-gozbiA-r-na-operacjAE-Figi-do-dnia-31-01-2010-godz-23-00?p=13866455#post13866455
  2. I pomyśleć, ze jeszcze nie tak dawno wisiało nad nim widmo smierci. Pamietasz Taygo.? Ja juz go opłakałam, Ty pewnie jeszcze bardziej. To chyba prawda, ze nigdy nie nalezy tracic nadziei.
  3. Wiele osob chyba czeka na decyzje w sprawie psa. Ciagle nie wiemy, na czym stoimy.
  4. Kochani, przypominam ze smutkiem, ze finanse Boryska topnieja. Od samego początku brakowało stałych deklaracji, ale bylo sporo wpłat jednorazowych i bazarków. W styczniu na koncie Boryska jest u mnie [B]tylko 100 zl ( lacznie z moja deklaracją)[/B] Mam nadzieje, ze pozostale osoby wpłaca, ale to i tak zbyt mało. Coś zostalo z zeszłego miesiąca. Prosze Gos o sprawdzenie, bo moze trzeba bedzie troche pokwestować.
  5. Prowadze finanse Borysa z bytomskiej piątki, ktory jest u Megii, w koncu to jego towarzysz niedoli. Jesli bedzie decyzja pozytywna, to moge wziąć tez finanse Neo.
  6. Prowadze księgowośc jednego psiaka. Moze podołam z jeszcze jednym.?Ale poczekajmy, aby nie zapeszyc...
  7. Malibo jak zawsze niezawodna.:loveu: Ciągle czekamy na decyzje azylu...
  8. No cóż. podobno kto sie czubi, ten sie lubi.:lol:
  9. [quote name='zozolina']:multi::multi::multi:To wspaniale !!!!! super fajnie było by zobaczyc zdjecia sisi i stefy w nowych domkach ja tez dorzuce pare !!!!!:cool3:[/QUOTE] ja czekam na zdjecia , a Ty zajrzyj prosze, do tej biednej ONki... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178078-Lady-starsza-On-eczka-odejdzie-nam-w-schronie-na-zawsze?p=13928925#post13928925"]http://www.dogomania.pl/threads/1780...5#post13928925[/URL]
  10. :-(Widzialam, serce mi peka, ale nie jestem w stanie pomóc finansowo
  11. Tylko, ze za rok tez chyba bedzie zima? I co, wtedy piesek za drzwi i na ulice?
  12. Az boje sie myslec, co bedzie jak, jak nie zdazy... Tacy wlasciciele bywaja nieobliczalni.:-(
  13. [quote name='obraczus87']Porażka.... no niestety........[/QUOTE] Nie zgodzili sie??????????????
  14. Ofiara zimy i losu:evil_lol::evil_lol:
  15. Argument tej Pani, rzeczywiście powalający. :shake: Jak sie ociepli, tez Tinki bym tam nie dała.
  16. Od lutego moja córka deklaruje 10 zl/m-c. Ale na razie czekamy na wiesci. Tylko DOBRE!
  17. [quote name='Emigrantka']No to czekamy do tej 17 :D dzieki Obraczus :D Trzymaj sie chlopak.....[/QUOTE] Juz jestem i ściskam kciuka !
  18. [quote name='dorobella']Z tego co wiem musi być pod stałą kontrolą z powodu oka ( pisałam, ze sobie rozwalił i była poprawka. Ma swojego człowieka, gania za piłką. Jest dobrze :)[/QUOTE] Fajnie, :lol: szkoda,ze jego Pani nie wchodzi na dogo. Pozdrowienia dla Leo:lol:
  19. W tłumie łatwo sie ukryc .Pare lat temu wracalam z wczasow, ponad 200 km bylo...
  20. Nie obiecuje, ale bede dzis i jutro w Sosnowcu, moze namowie corke, aby tam podjechac.( trudno mi sie prowadzi w reka w gipsie)
  21. Pomagam, na ile moge, ale jako niepelnosprawna, to prosze na razie traktowac mnie ulgowo.:evil_lol: Zreszt.a za chwile musze sie przemiścic 20 km autem tylko ta lewa reką.:placz: O ile mnie policja po drodze nie zwinie, to sie odezwe po południu.:evil_lol:
  22. Może poslac smsa do Wiewiórki w sprawie ksiazeczek? Telefonu na pewno nie odbierze, ale może przesle te ksiazeczki?
  23. Suuuuuuuuuper! Baranku-Baco-Banku, trafiłeś do RAJU !!! :lol:Oczywiście za życia.:evil_lol:
×
×
  • Create New...