Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. [SIZE=4][COLOR=Red]Prosimy o nr konta do wpłat ![/COLOR][/SIZE]
  2. Nikt oprócz Gos nie zaglada do Borysa.:shake: Pierwsza strona tez nie jest zmieniona:shake: Dlatego przypominam [B][SIZE=3]To są delaracje stałe na Borysa [/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Red]Livka 10 zł/mc [/COLOR] Bela51 10 zł/mc Agat21 30/mc Paulina2904 30/mc Gos 50 zł/mc ANIA_C 50zł/m-c natalijo 50 zl/mc Razem 230 zł Do hoteliku brakuje 220 zł deklaracji stałych ! [SIZE=2][COLOR=Black]Fundusze Borysa stopniały prawie do zera. Mile widziane jednorazowe wsparcie. Cioteczki, przecież nasza Gos nie może sama utrzymywac takiego wielkiego Futrzaka:lol: [COLOR=Red]POMOCY ! [/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]
  3. http://www.dogomania.pl/threads/179257-Grochola-Siesicka-i-inni-autorzy-KsiAE-A-ki-dla-Figi-do-15-lutego-2010-r To bazarki dla naszej Figuni jeden ksiązkowy a drugi wiankowo- cudny http://www.dogomania.pl/threads/179191-KsiAE-ga-PsA-w-komunijne-wianki-i-inne-cuda-na-operacje-Figi-do-15-lutego-2010-r
  4. Jak zdrówko biedaku? Mizianko dla Ciebie, szkoda, że wirtualne.
  5. Co tam u slicznotek słychać ? Jak zdrówko Nadji?
  6. Podobno ktos miał kłopoty na dogo, za umieszczenie oficjalnie nr prywatnego konta.
  7. Ja tez poprosze nr konta. Musze cos wpłacic na tego slicznego ONka, chociaz symbolicznie.:-(
  8. Oczywiście, że piękny , to moze ....Antonio ?:razz: Toni ( zdrobniale ):evil_lol:
  9. Cioteczki, taki ładny psiak z niego, tylko.... dlaczego ma takie nieładne imie? Nie moglybyscie ochrzcic go inaczej?:lol:
  10. Amber, takie ciacho z ciebie, ludzie sie nie znają !
  11. Powodzenia dziewczyny, szkoda, że nie moge pomoc. Za daleko ...
  12. Sliczne maluchy ! Ciekawe co z nich wyrośnie ? Beda duzymi pieskami?
  13. Jak się rzuca na złych ludzi, to nie wraca. :evil_lol: Dorzuce jeszcze swoją.:angryy:
  14. W góre dzielna dziewczynko, pokazuj sie cioteczkom !
  15. A swoja droga yo zwykłe tchórzostwo i nieodpowiedzialność. Tak trudno powiedziec, że sie rozmysliła i nie chce tego psa? Lepiej wyłączyć telefon?
  16. Moja córka przelala dziś pieniądze. Bedzie figurować jako Monika S.
  17. [quote name='pietrucha204']oby się udało z inna bidą :)[/QUOTE] Tak sobie myslę, ze Pani może po prostu lubi duze psy. Ja też zawsze miałam duzego psa i tylko takie wybieram ( choc na pewno łatwiej jest utrzymac mikrusa i moje warunki mieszkaniowe ( 37m) tez bardziej odpowiednie dla jamnika niz dla Onka). Ale nie wszystkie psy maja usposobienie Esterka czy innego haszczaka, które uwielbiaja biegac i nie słuchaja sie właściciela. Niektóre są spokojne, wręcz leniwe i będa spacerowac z włascicielka nie wyrywając jej ręki z barku. Porozmawiajcie j Panią, jesli chce duzego psa, to myśle, ze na pewno znajdzie sie bida o wiekszych gabarytach i spokojnym charakterze.
  18. Basiu odezwij się? Wszyscy czekamy w napięciu... Choc mowiąc szczerze trace nadzieję, bo taka sytuacje miałam tydzien wczesniej z Tinką. ( czy mozna miec przez tydzien właczona poczte glosowa? )
  19. Zajrzalam własnie, po apelu Obraczus. Ciągle zaskakuje mnie ludzka bezdusznośc i okrucieństwo. :-(Postaram sie jakos pomóc, chociaz na razie nie wiem jak.
  20. Weszłam na wątek Esterka i widze, że macie problem. Każdy by miał, w takiej sytuacji. Z jednej strony , tak bardzo potrzebny DS i mila kobieta,która go oferuje. Ale jeśli mamy na mysli[B] dobro psa[/B], to nie oddawalabym go tej Pani. Nie chodzi nawet o warunki mieszkaniowe i finansowe. Tylko o to, że samotna kobieta z dwójka dzieci nie poradzi sobie z Esterem. To sie nie uda.:shake: Gdyby jeszcze miała kawalek ogrodu, zeby psiak mial miejsce do wybiegania się. Ale spacery po mieście z dwójką dzieci i psem? Spuści go ze smyczy w parku, ide o kazdy zaklad. A to sie może źle skończyć.:shake: Gdyby decyzja nalezała do mnie, nie mogłabym oddać tam Estera. Przepraszam, że sie wtrąciłam.:oops:
  21. Nic sie nie zmieniło, moja córka jurtro wpłaci na 100 % swoją cześc. :oops: Zapominalska jest i tyle.
  22. Nic sie nie zmieniło, moja córka jurtro wpłaci na 100 % swoją cześc.
  23. Jeszcze proponowałam Maxa, chorego staruszka z mojego podpisu...
  24. Rozliczenia wpłat i wydatków od 1 marca 2014 r. Wpłaty jednorazowe: 7 573,93 zł na dzien 28.02.2014 10.03.2014 r + 100 zł bazarek cegiełkowy Dody_ 10.04.2014 r + 151 zł bazarek agat21 i Dody_ 23.04.2014 + 15 zł bazarek agat21 i Dody_ cz.II 2.05.2014 + 100 zł ( zaliczkowo ) bazarek fony 30.05. 2014 + 100 zł bazarek arim 31.05.2014 + 200 zł bazarek fony II cz. Razem 8239,93 zł Wpłaty stałe na dzien 28.02.2014. 10 785,00 zł Marzec 2014: 27.02. - ala123 - 50 zł 3.03. - gosiaczek1984 - 20 zl 3.03. - Dorot131 - 40 zł 7.03. - Doda_ - 10zł 10.03. - agat21 - 10 zł 11.03. - Livka - 10 zł 17.03. - J_ulia - 20zł 17.03. - bela51 - 10zł 20.03. - malibo57 - 25 zł 25.03. - Tymotea - 50 zł 31.03. - mdk8 - 5 zł Razem= 250 zł Kwiecien 2014 31.03. - Dorot131 - 40 zl 1.04. - gosiaczek1984 - 20 zł 7.04. - malibo57 - 25 zł 9.04. - ala123 - 100 zł za IV i V 9.04. - Doda_ - 10 zł 10.04. - J_ulia - 20 zł 10.04. - agat21 - 10 zł 12.04. - bela51 - 10 zł 14.04. - Livka -10zł 28.04. - mdk8 - 5 zł Razem= 250 zł Maj 2014 2.05. - gosiaczek1984 - 20 zł 5.05. - Dorot131 - 40 zł 7.05 - agat21 - 10 zł 9.05. -ala123 - 50 zł ( za VI ) 9.05. - Doda_ - 10 zł 12.05. - J_ulia -20 zł 12.05. - Livka - 10zł 30.05 - arim - 70 zł ( VI - XII ) 30.05. - bela51 - 10 zł Razem = 240 zł Czerwiec 2014 1.06. - 10 zł agat21 2.06. - 5 zl mdk8 2.06. - 20 zł gosiaczke1984 3.06. - 40 zł Dorot131 4.06. - 50 zł - ala123 ( za VII ) 14.06. - 20zl - J_ulia 16.06. - 10 zł - Livka 27.06. - 5 zł mdk8 30.06. - 10 zł - bela51 Razem- 170 zł lipiec 2014 20 zł - gosiaczek1984 10. zł - bela51 40 zł - Livka 20 zł - Dorot131 Razem 90 zł Razem wpłaty stałe 11 785,00 zł Wydatki: 18 345,79 zł na dzien 28.02.2014 5.03.2014 - hotel za marzec I rata 200 zł 31.03.2014 - hotel za marzec II rata 220 zł 7.04.2014 - hotel za kwiecien I rata 200 zł 11.04.2014 - hotel za kwiecien II rata 220 zł 12.05.2014 - hotel za maj I rata 200 zł 3.06.2014 - hotel za maj II rata 200 zł 13.06.2014 - hotel za czerwiec I rata 200 zł 12.07.2014 - hotel za czerwiec II rata 150 zł 18.07.2014 - hotel za czerwiec III rata 70 zł Wydatki ogółem 20 005,79 zł Wpłaty ogółem 20 024,93 zł Stan konta na 19.07.2014 - 20 zł
×
×
  • Create New...