-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
[quote name='__Lara']Widziałam dzisiaj Blacky... pociesznie merdała do mnie ogonkiem... siedzi w boksie z trzema innymi psiakami. Chciałam ją pogłaskać, ale wtedy pchały się inne psy i ją dominowały, a Blackusia się wycofywała, tylko ogonkiem pociesznie machała... :( znowu jej się futerko pozlepiało, spłowiało :([/QUOTE] Jak mozna było tak psiaka skrzywdzic, oddając znowu do schronu. Co za ludzie.:shake: Nikt do nich nie zadzwonił?
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tu jest galeria zdjęć naszego Baranka. Chyba, że ewatonieja ma jeszcze inne. http://jamor.fotosik.pl/alb/4 -
Suka w typie LEONBERGERA przejechana traktorem -FUNDACJA EMIR
bela51 replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Piekna sunia ,a jakie sa rokowania co do łapki? I gdzie ona jest, bo cos nie moge sie polapać. W lecznicy? -
Suka w typie LEONBERGERA przejechana traktorem -FUNDACJA EMIR
bela51 replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
O Boże, biedna sunia. Nie wiem jak moge pomóc, może jakims bazarkiem? Z kasą u mnie krucho, bo Janka chora i leczenie jak dotąd bardzo było kosztowne.:-( -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata M'] wet twierdzi,że to kaukaz....albo jakiś mix kaukaza....... piesek ma łysy ogon i tyłek,sierść na ciele powycinaną tak jakby go ktoś nieudolnie ostrzygł....... myślałyśmy,że to jakaś choroba skóry ale wet twierdzi,że ktoś go celowo ostrzygł.....ale po co ktoś goli psu ogon na łyso???[/QUOTE] Bo ludzie to... bestie. Czy Twoja mama go zatrzyma? Czy załozysz wątek maluszkowi? A ja informuje, ze wpłynęlo na konto Boryska [B]30 zł od agat21[/B]. Dziekujemy. -
Juz odetkana. Sorki:lol:
-
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ocelot']lekko się pogubiłam... to gdzie wątek Skrzata? http://www.dogomania.pl/threads/177086-PrzywiAE-zany-w-lesie-na-mrozie-czekaA-na-A-mierAE -
Bardzo jestem ciekawa, czy ktoś zadzwonił do rodziców Wiewiórki i uswiadomil ich co zrobili. Bardzo sie dziwię, tym bardziej, ze sami maja psa. Chyba, że on tez kiedyś wyladuje w schronie, jak stanie sie kłopotliwy.
-
Suka w typie LEONBERGERA przejechana traktorem -FUNDACJA EMIR
bela51 replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='kahoona'][B][COLOR=black][SIZE=4]nie wolno podawać sedalinu karmiącej suce!!![/SIZE] [/COLOR][/B][/QUOTE] Powiadomcie o tym Ewusek. Mysle, że to bardzo ważna informacja.!!! -
Piekna Szansunia na właściwym miejscu. Czyli na kanapie.:loveu: A u nas coraz gorzej. Jade dzisiaj do neurologa w Tychach.:-(
-
Julio, zajmę się bazarkami, ale na razie mam straszny problem zdrowotny mojej Janki i nie jestem w stanie myslec o czymkolwiek innym:-(
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Widać, że szczesliwe psisko.:lol: -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moniko, życżę Ci abys miala rtg w uszach i oczach i wybrała Mani najlepszy domek pod słoncem.:lol: -
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wspaniała dziewczyna z Ciebie Taygo. Cieszę się, że biedak ma jeszcze szanse. Tak wiele robisz dla psów. Podziwiam Cie.:buzi: -
Sochaczew - UWAGA, uwaga - trzy latające onki- DO ZAMKNIĘCIA
bela51 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ciesze się, że sunia w lepszym nastroju. Z przyjemnością poznam Sofii. Może pod koniec tygodnia? Zadzwonie do Ciebie i sie umówimy. Ja niestety mam problemy z moja Janką. Jest chora i jeździmy na zastrzyki. Martwie się.:-( -
Ja tez odetchnęłam z ulga. Bałam sie wieczorem wlączyc komputer i zajrzec na dogo. Teraz już tylko może byc lepiej Szaruniu.
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
bela51 replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Alez przesliczna jest Tamisia. :loveu: I nie podobna do tego psa ,którego wzielaś Pokerku. :shake: Może to nie jest Ona???:evil_lol: