Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. [quote name='__Lara']Widziałam dzisiaj Blacky... pociesznie merdała do mnie ogonkiem... siedzi w boksie z trzema innymi psiakami. Chciałam ją pogłaskać, ale wtedy pchały się inne psy i ją dominowały, a Blackusia się wycofywała, tylko ogonkiem pociesznie machała... :( znowu jej się futerko pozlepiało, spłowiało :([/QUOTE] Jak mozna było tak psiaka skrzywdzic, oddając znowu do schronu. Co za ludzie.:shake: Nikt do nich nie zadzwonił?
  2. Tu jest galeria zdjęć naszego Baranka. Chyba, że ewatonieja ma jeszcze inne. http://jamor.fotosik.pl/alb/4
  3. Niedźwiedzica złapana, a co u naszej Tinki?
  4. Piekna sunia ,a jakie sa rokowania co do łapki? I gdzie ona jest, bo cos nie moge sie polapać. W lecznicy?
  5. Sara ma sie dobrze, dzisiaj wstawiam 2 zdjecia z domku, jutro mają byc ze spaceru. URL=http://www.fotosik.pl]
  6. O Boże, biedna sunia. Nie wiem jak moge pomóc, może jakims bazarkiem? Z kasą u mnie krucho, bo Janka chora i leczenie jak dotąd bardzo było kosztowne.:-(
  7. Oddanie psa osobie samotnej, zawsze niesie ze soba takie ryzyko. Zalezy też jak bardzo "starsza" jest ta Pani.
  8. [quote name='Beata M'] wet twierdzi,że to kaukaz....albo jakiś mix kaukaza....... piesek ma łysy ogon i tyłek,sierść na ciele powycinaną tak jakby go ktoś nieudolnie ostrzygł....... myślałyśmy,że to jakaś choroba skóry ale wet twierdzi,że ktoś go celowo ostrzygł.....ale po co ktoś goli psu ogon na łyso???[/QUOTE] Bo ludzie to... bestie. Czy Twoja mama go zatrzyma? Czy załozysz wątek maluszkowi? A ja informuje, ze wpłynęlo na konto Boryska [B]30 zł od agat21[/B]. Dziekujemy.
  9. Baaaaaaaaaaardzo sie ciesze !:multi::multi::multi:
  10. Juz odetkana. Sorki:lol:
  11. Nela okazała sie niestety ... agresorką.:shake: Szkoda.
  12. Trzymam kciuki i wstrzymuje oddech. To psiątko zasługuje wreszcie na domek.
  13. [quote name='ocelot']lekko się pogubiłam... to gdzie wątek Skrzata? http://www.dogomania.pl/threads/177086-PrzywiAE-zany-w-lesie-na-mrozie-czekaA-na-A-mierAE
  14. Bardzo jestem ciekawa, czy ktoś zadzwonił do rodziców Wiewiórki i uswiadomil ich co zrobili. Bardzo sie dziwię, tym bardziej, ze sami maja psa. Chyba, że on tez kiedyś wyladuje w schronie, jak stanie sie kłopotliwy.
  15. [quote name='kahoona'][B][COLOR=black][SIZE=4]nie wolno podawać sedalinu karmiącej suce!!![/SIZE] [/COLOR][/B][/QUOTE] Powiadomcie o tym Ewusek. Mysle, że to bardzo ważna informacja.!!!
  16. Piekna Szansunia na właściwym miejscu. Czyli na kanapie.:loveu: A u nas coraz gorzej. Jade dzisiaj do neurologa w Tychach.:-(
  17. Julio, zajmę się bazarkami, ale na razie mam straszny problem zdrowotny mojej Janki i nie jestem w stanie myslec o czymkolwiek innym:-(
  18. Dzisiaj udało mi się skontaktować z Agabytom przez GG. Aga nie może zalogowac sie na dogo. Napisała mi, że z Sarą wszystko w porządku, łapka juz prawie sie wygoiła. Ma przesłać mi zdjecia Sary na maila, to je wstawię.
  19. Widać, że szczesliwe psisko.:lol:
  20. Moniko, życżę Ci abys miala rtg w uszach i oczach i wybrała Mani najlepszy domek pod słoncem.:lol:
  21. Wspaniała dziewczyna z Ciebie Taygo. Cieszę się, że biedak ma jeszcze szanse. Tak wiele robisz dla psów. Podziwiam Cie.:buzi:
  22. Ciesze się, że sunia w lepszym nastroju. Z przyjemnością poznam Sofii. Może pod koniec tygodnia? Zadzwonie do Ciebie i sie umówimy. Ja niestety mam problemy z moja Janką. Jest chora i jeździmy na zastrzyki. Martwie się.:-(
  23. Ja tez odetchnęłam z ulga. Bałam sie wieczorem wlączyc komputer i zajrzec na dogo. Teraz już tylko może byc lepiej Szaruniu.
  24. Alez przesliczna jest Tamisia. :loveu: I nie podobna do tego psa ,którego wzielaś Pokerku. :shake: Może to nie jest Ona???:evil_lol:
×
×
  • Create New...