Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. To tez przemawia za transportem solowym.
  2. NO chyba nikt by nie jechał 600 km bez zimowych opon???
  3. Chyba musisz policzyc głosy. Ja jestem za trasportem solowym za niższa cenę.
  4. Czy mi sie wydaje, czy ciągle ma smutny pyszczek?
  5. [quote name='obraczus87']a nie ma kogos kto by na czas uporania się z kompem przez agę, prowadził 1 post?? Inaczej niestety ale nic nie zdzialamy :([/QUOTE] Nie da sie edytować cudzego postu, aby wnieśc poprawki. Myśle, że to nie będzie przeszkoda aby zbierac deklaracje.
  6. [quote name='Aga Czarkowianka']Mam pytanie, czy ten pies był/jest w schronisku w bytomiu miechowicach? Mieszkałam tam 25 lat. Znam to schronisko, jesli tam to nigdy nic nie wiadomo.(Mogę wam opowiedzieć kilka ciekawych historii nadających się do programu np UWAGA.[/QUOTE] Był, ale niedługo. Teraz przebywa w Cichym Kącie w Tarnowskich Górach.
  7. Popieram Was. Miałam rozterki, ale tutaj najwazniejszy musi byc nasz psiak.. MOże tamte nie mają takich napietych terminów, może mogą czekac.
  8. Myślę, że ewatonieja ma rację. Powinnismy myśleć o naszym psiaku, bo dość sie wysiedział w hotelu.
  9. Na razie jest tutaj nas garstka. Wiem, że nie chcesz sama decydować. Ale Ty rozmawiałaś i wyslij Baranka tym transportem, który jest pewny na 100%. I który miesci sie w granicach posiadanych środków.
  10. Oczywiście, tylko jesli jest pewny na 100%. Jesli jest jakaś niepewnośc, to niech Baca jedzie z ta druga osobą.
  11. Czy to znaczy, ze jesli Baranek nie pojedzie z Pati to ten drugi psiak musi zapłacic 560 zł??? Jeśli z tego powodu psiak miałby nie jechac, to może wyslijmy Baranka z Pati. Oczywoiście jesli transport z nią jest na 100% pewny. Po prostu staram sie postawic w sytuacji ludzi, które finansują podróż drugiego psa.
  12. [quote name='Emigrantka']Obraczus - dobrze ze jestes..... Ale cos cisza, ja z daleka tylko dejklaracje zrobic moge ale kto prowadzi watek nawet nie wkleil na pierwsza strone wiec na tej mojej sie skonczylo?[/QUOTE] Na razie nie można nic zmienic na pierwszej stronie. Zalozycielem wątku jest Agabytom, ale ona od jakiegoś czasu ma problemy z komputerem. Poki co, wpisujmy deklaracje w biezących postach.
  13. Pokazuj się Neo, a Ciotki niech pomoga rozsylać wątek.
  14. Na razie nie pomogłam, :-( ale kibicuje z calego serca.
  15. Obawiam się, że to nie mój przedział wiekowy.:evil_lol: Chyba, że wnusia wychowuje:eviltong:
  16. Weszłam na Twój wątek. Mysle, że byłoby fajnie, ale tu dopiero fundusze są w planach. Na razie jest nas za malo , aby marzyc o Twoim hoteliku Mój podopieczny wybiera sie do domu. Jesli nic sie nie zmieni to tez mogłabym cos zadeklarowac od lutego. Tylko czy wtedy beda jeszcze miejsca?
  17. Sliczny szczeniorek ! To piesek ? Tayga, brak mi słow, przekochana jesteś.
  18. http://www.dogomania.pl/threads/177556-Perfumy-Cacharel-i-inne-fanty-na-operacjAE-Figi-do-20-01-2009?p=13877354#post13877354 Zapraszam na kolejny bazarek dla Figuni !
  19. No to niestety, nie dla mnie:shake::evil_lol:
  20. Baco, Baco, wierzyc mi sie nie chce, że opuścicie Jamora. Juz myślałam,że bedziecie tam wiekowac.:lol:
  21. Mogłoby byc przyjemne z pozytecznym.:evil_lol:
  22. Szkoda, ze nie jestem z Katowic... A w jakim wieku ten Pan?:evil_lol:
  23. Wyslijcie do nich PW. Moze nie zaglądają. Do Bytomia Pan raczej nie podjedzie?
  24. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177473-Bazarek-filmowy-na-podopiecznych-Sosnowieckiego-OddziaA-u-EMIR-do-17-01-2010[/URL] Teraz powinien działac.:lol:
  25. Przypomina o bazarku na emirowe biedy, chociaz go podnoście Cioteczki. [URL="http://www.dogomania.pl/177473-Bazarek-filmowy-na-podopiecznych-Sosnowieckiego-OddziaA-u-EMIR-do-17-01-2010?p=13870925#post13870925"]http://www.dogomania.pl/threads/1774...5#post13870925[/URL]
×
×
  • Create New...