[quote name='Aga Czarkowianka']Mam pytanie, czy ten pies był/jest w schronisku w bytomiu miechowicach? Mieszkałam tam 25 lat. Znam to schronisko, jesli tam to nigdy nic nie wiadomo.(Mogę wam opowiedzieć kilka ciekawych historii nadających się do programu np UWAGA.[/QUOTE]
Był, ale niedługo. Teraz przebywa w Cichym Kącie w Tarnowskich Górach.