Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. O Bosze, coraz wieksze bidy znajdujecie.:shake: Chcialabym cos trafic w totka...:-(
  2. Weszlam, ale nie nadążam za Wami. Barnaba jutro jedzie do Mielca, tak? A deklaracje sa potrzebne, czy kasa nazbierana? Niewiele mozna z pierwszej strony wywnioskowac.
  3. Nasza Sonia nienawidzi psów????? Mam nadzieje , ze u Kikou bedzie sama w kojcu.
  4. A w razie czego, nie daj Boże, to Pan sie Manią zajmie????? Bo moja córka musiała sie przysięgnąc, ze Janke zabierze do siebie jak umre:diabloti:
  5. Bo nie ! Bo podobno nigdzie nie będzie miał lepiej ( ? )
  6. Tak oto wątek Neo oraz jego dalszy los zawisł w próżni...
  7. [B][SIZE=3]P[/SIZE][SIZE=3]ostuluję o zmianę imienia na wątku i banerku:talker:[/SIZE][/B]
  8. Dowiedziałam sie o tej nowinie godzine przed Wami. :lol:I do tej pory nie posiadam sie z radości.:multi: Myslę, że Gos jako głowny sponsor utrzymania Borysa, powinna sama zadecydować komu przekazac pozostałe pieniądze. NIe jest ich wiele , ale na pewno Nadji i Nataszy sie przydadzą.:lol:
  9. Myślę, ze dziewczyny nie muszą iśc razem do adopcji. :lol: Spojrzcie na przykład Gucia i Saby. Rozdzielenie wręcz im pomogło ! :lol: Lucyna tez pisała na ich wątku o swoich bliźniaczkach Azie i Anu, które wyadoptowała osobno i wszystko bylo OK. Chyba za bardzo patrzymy na problem ludzkimi kategoriami. A to utrudni szukanie domków dla suczek.
  10. [SIZE=3][B]Zagladajcie prosze do Boryska ![COLOR=Red] KTO JESZCZE MOŻE, NIECH DORZUCI PARE GROSZY,[/COLOR][/B] [B][COLOR=Red]Brakuje nam ponad 200 zł stałych deklaracji.:-(:-(:-( [/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]http://images44.fotosik.pl/211/b9bc89b4e22aad3bmed.jpg[/IMG] Nie chcemy chyba aby musiał TUTAJ wrocic???:-(:-(:-(
  11. [quote name='Emigrantka']Ketunia - powiedz siostrze ze jest BOSKA..... .[/QUOTE] Popisuje sie pod tym stwierdzenirm obiema rękami.
  12. Nie było mnie wieczorem a tu takie wiadomości !!!! Dziewczyny jesteście wspaniałe, wszystkie, malibo, Teresa, ana, nie sposób wymienić. :loveu: Niech ta bida ,nasz [B]BINGUŚ[/B] już jutro jedzie. Trzymam kciuki:lol: A Talcottka upominam, ze ma za malo banerków w podpisie.:eviltong:
  13. A kto nam zda relacje z podrózy????
  14. [quote name='Aimez_moi']O rany! Troche duzo na minusie. A wlasnie, Kochane Max ma allegro cegielkowe.[/QUOTE] Ma allegro cegielkowe? To podajcie link.
  15. Sliczna jest ta Ruda. Ale jakiej ona jest wielkości? Trudno wywnioskowac ze zdjęcia. Wyglada jak ruda ONka:evil_lol: Pytam, bo mam potencjalny domek dla malej suczki:roll:
  16. Ciągle sobie obiecuje, że odwiedze Sofii w jej nowym domku i ... nie wychodzi.:lol: Ale podobno, co sie odwlecze....:evil_lol: Mizianko dla Sunieczki u pozdrowienia dla Państwa.:lol:
  17. 03.02.- Monika S. Sosnowiec - 10zł jednorazowo To jest stała deklaracja mojej córki. Bedzie wpłacała jako Monika S. Ona jest spoza Dogo.
  18. [quote name='Tia']Tylko Tola pewnie nie będzie miała jak w tygodniu a w soboty go nie ma! Ja też nie mogę w tygodniu.. I co teraz kto to wszystko załatwi??[/QUOTE] Ciotki , musicie to załatwić, jesteście na miejscu. Nie żal Wam tego pieknego ONka?
  19. Dziewczyny, prosze o odpowiedz:mad: Bo nasza Tinka pobije rekord siedzenia w hotelu, + bytomski schron.... Biedna sunieczka:-(
  20. [quote name='madcat1981']Wychodzi po 32,29 zł na każdego psiaka. Jak się nic do wieczora nie zmieni to powpłacam.[/QUOTE] I jaka decyzja? Wpłaciłaś na wszystkie psiaki ?
  21. Hm, nie wiem gdzie podziały sie wszystkie wielbicielki Boryska.:shake: Po wątku hula wiatr...
  22. Dziewczyny, nie panikujmy. :shake: Przede wszystkim nie ma zadnej pewnosci, że to był Rudy, bo bezdomnych psiaków, albo prawie bezdomnych, biega po miastach bardzo duzo.:-( Ja kilka dni temu bedąc w Sosnowcu widzialam pieska bardzo podobnego do Rudego. Tez biegał sam i nie wiem, czy ktos go wypuścił beztrosko na spacerek, czy psiak nie mial domu.:shake:
  23. A moze by ktos obfocił naszą Sonię i wkleił tu jakies aktualne zdjęcia ?
  24. Jestem, chociaz finansowo na razie nie pomogę. Troche trudno sie na tym wątku rozeznać. Widze, że na razie najwaźniejszy jest DT i operacja, tak ? Będe zagladac do biedaka, może uda sie mu pomóc.
  25. Super:multi: Szczęsliwej podrozy do nowego zycia Soniu !
×
×
  • Create New...