-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Dama, teraz Jaga, czeka na dom u Czarnej Andy.
bela51 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
O Bosze, coraz wieksze bidy znajdujecie.:shake: Chcialabym cos trafic w totka...:-( -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weszlam, ale nie nadążam za Wami. Barnaba jutro jedzie do Mielca, tak? A deklaracje sa potrzebne, czy kasa nazbierana? Niewiele mozna z pierwszej strony wywnioskowac. -
Nasza Sonia nienawidzi psów????? Mam nadzieje , ze u Kikou bedzie sama w kojcu.
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A w razie czego, nie daj Boże, to Pan sie Manią zajmie????? Bo moja córka musiała sie przysięgnąc, ze Janke zabierze do siebie jak umre:diabloti: -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
bela51 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=3]P[/SIZE][SIZE=3]ostuluję o zmianę imienia na wątku i banerku:talker:[/SIZE][/B] -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Dowiedziałam sie o tej nowinie godzine przed Wami. :lol:I do tej pory nie posiadam sie z radości.:multi: Myslę, że Gos jako głowny sponsor utrzymania Borysa, powinna sama zadecydować komu przekazac pozostałe pieniądze. NIe jest ich wiele , ale na pewno Nadji i Nataszy sie przydadzą.:lol: -
Myślę, ze dziewczyny nie muszą iśc razem do adopcji. :lol: Spojrzcie na przykład Gucia i Saby. Rozdzielenie wręcz im pomogło ! :lol: Lucyna tez pisała na ich wątku o swoich bliźniaczkach Azie i Anu, które wyadoptowała osobno i wszystko bylo OK. Chyba za bardzo patrzymy na problem ludzkimi kategoriami. A to utrudni szukanie domków dla suczek.
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Zagladajcie prosze do Boryska ![COLOR=Red] KTO JESZCZE MOŻE, NIECH DORZUCI PARE GROSZY,[/COLOR][/B] [B][COLOR=Red]Brakuje nam ponad 200 zł stałych deklaracji.:-(:-(:-( [/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]http://images44.fotosik.pl/211/b9bc89b4e22aad3bmed.jpg[/IMG] Nie chcemy chyba aby musiał TUTAJ wrocic???:-(:-(:-( -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
bela51 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Nie było mnie wieczorem a tu takie wiadomości !!!! Dziewczyny jesteście wspaniałe, wszystkie, malibo, Teresa, ana, nie sposób wymienić. :loveu: Niech ta bida ,nasz [B]BINGUŚ[/B] już jutro jedzie. Trzymam kciuki:lol: A Talcottka upominam, ze ma za malo banerków w podpisie.:eviltong: -
A kto nam zda relacje z podrózy????
-
Ruda ma dom :)... Krejzi nadal szuka i zbiera na diagnostyke łapki :(
bela51 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Sliczna jest ta Ruda. Ale jakiej ona jest wielkości? Trudno wywnioskowac ze zdjęcia. Wyglada jak ruda ONka:evil_lol: Pytam, bo mam potencjalny domek dla malej suczki:roll: -
Sochaczew - UWAGA, uwaga - trzy latające onki- DO ZAMKNIĘCIA
bela51 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ciągle sobie obiecuje, że odwiedze Sofii w jej nowym domku i ... nie wychodzi.:lol: Ale podobno, co sie odwlecze....:evil_lol: Mizianko dla Sunieczki u pozdrowienia dla Państwa.:lol: -
03.02.- Monika S. Sosnowiec - 10zł jednorazowo To jest stała deklaracja mojej córki. Bedzie wpłacała jako Monika S. Ona jest spoza Dogo.
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
bela51 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tia']Tylko Tola pewnie nie będzie miała jak w tygodniu a w soboty go nie ma! Ja też nie mogę w tygodniu.. I co teraz kto to wszystko załatwi??[/QUOTE] Ciotki , musicie to załatwić, jesteście na miejscu. Nie żal Wam tego pieknego ONka? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='madcat1981']Wychodzi po 32,29 zł na każdego psiaka. Jak się nic do wieczora nie zmieni to powpłacam.[/QUOTE] I jaka decyzja? Wpłaciłaś na wszystkie psiaki ? -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Hm, nie wiem gdzie podziały sie wszystkie wielbicielki Boryska.:shake: Po wątku hula wiatr... -
Dziewczyny, nie panikujmy. :shake: Przede wszystkim nie ma zadnej pewnosci, że to był Rudy, bo bezdomnych psiaków, albo prawie bezdomnych, biega po miastach bardzo duzo.:-( Ja kilka dni temu bedąc w Sosnowcu widzialam pieska bardzo podobnego do Rudego. Tez biegał sam i nie wiem, czy ktos go wypuścił beztrosko na spacerek, czy psiak nie mial domu.:shake:
-
A moze by ktos obfocił naszą Sonię i wkleił tu jakies aktualne zdjęcia ?
-
Super:multi: Szczęsliwej podrozy do nowego zycia Soniu !