Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Jestem pełna podziwu i szacunku dla Państwa.:loveu: Slepcio miał niesamowite szczęście i takie samo czeka Znajdusia.:lol: Jesteście wspaniali.:loveu:
  2. Na razie chyba nic nie wskóramy. Pogadam jeszcze z Agabytom, jesli uda sie z nia skontaktować. Miałam kontakt na gg ale od tygodnia sie nie odzywa. Dosłownie czuje się jakbym waliła glowa w mur.Sprawa moze miec drugie dno, ale nie wiem o co chodzi.
  3. Ja w sprawie deklaracji. Oczywiście 10 zł/m ode mnie i 10 zł/m-c od mojej corki.
  4. A ja znowu prozaicznie przypomne o finansach To są deklaracje stałe: [COLOR=Red][COLOR=Red]Livka 10 zł/mc [/COLOR] Bela51 10 zł/mc Agat21 30/mc Paulina2904 30/mc Gos 50 zł/mc ANIA_C 50zł/m-c natalijo 50 zl/mc [COLOR=Sienna]Jesli ktos zapomniał to niesmiało przypominam:lol:[/COLOR] [/COLOR]
  5. Dla takich staruszków to Mielec najlepszy. Juz tam sa 2 ONki z Radomia i Stary ONek Odyn. Cioteczka TERESA BORCZ ma tam wejścia., trzeba by do niej uderzyć. Myślę, że moje deklaracja z Neo tutaj ulokuje.Sonia, rzeczywiście potrzebuje pomocy. Prosze wpisać ode mnie i mojej córki po 10 zł/m-c.
  6. http://www.dogomania.pl/threads/126514-CiEPA-E-ZIMOWE-KUBRAKI-DLA-PSA-W-BEZDOMNYCH-KTOA-JESZCZE-CHAE-TNY Taygo, to wątek z ubrankami dla bezdomnych psiaków. Ubranko dla bezdomniaka kosztuje tylko 10 zl, może zafundujemy takie Fuksowi, aby mu było cieplej? Trzeba tylko podac wymiary. Zajrzyj na wątek, jesli sie zdecydujesz to ja zaplace za to ubranko i przesyłke.
  7. Czy Skrzacikowi brakuje stałych deklaracji ? Padł nam wątek Neo :-( i chcialam gdzies swoje pare groszy ulokowac.
  8. Zajrzałam teraz. A macie juz zaklepane miejsce w hoteliku? I gdzie?
  9. Przykro, żal ale jednoiczesnie i oburzenie na postawe kierownictwa CK. Takie są moje uczucia w tej chwili. Mysle, że w ten sposob CK traci szanse na pomoc wielu osób. Moją też.
  10. Sama mu niestety nie moge ofiarowac domu, ale chociaz roześlę wątek.
  11. Tak strasznie mi żal tych psiaków. :-(Zreszta nie tylko psów, bezdomnych kotów, zwierząt w lasach. Okrutna ta zima, dla wszystkich.:-(
  12. Najczęściej takie zarzuty padają z ust ludzi, którzy sami nikomu nie pomagają. Taygo, to wspaniałe co robisz i nie zwracaj na takich uwagi.
  13. [quote name='__Lara']Fajnie, że choć na chwilę ;)[/QUOTE] Mogłyscie zabrac chociaz zdjecie Mani. Może ktoś by sie zakochał.
  14. Na maila tez na razie nie ma zadnej odpowiedzi...
  15. A może dobrze sie stało, ze psiaki zostały rozdzielone? Może o była najwyzsza pora aby odciąc pepowinę? Dokąd Gucio, stary kawaler, miał sie trzymac maminego ogona?:evil_lol:
  16. Strasznie to smutne... Nie chce juz komentować, tylko chcialam zapytać Wiewiorke o ksiązeczkę Mani. Moze jeszcze tu zajrzy...
  17. Hej psiaku, popros swoją Pania o jakies nowe zdjecia.;)
  18. Pamietam o Szarusi. Mizianko sunieczko.
  19. Przeczytałam. Wielka szkoda byłaby, gdybysmy stracili to miejsce dla Neo...:-(
  20. Bardzo, bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że będą wiadomości, jak Mikiemu sie uklada w nowym domku.
  21. [quote name='Macho']Dziewczyny, luz! ;) Mówiłam szefowi o planach dot. Neo i zapewniam, że on nie unika odbierania telefonów (tych znanych jak i nieznanych ;) ) ale jak to każdy człowiek nie zawsze może rozmawiać ;) Prosiłam o sprawdzenie poczty w wolnej chwili ;)[/QUOTE] Trudno, poczekamy jeszcze. Ale szkoda, aby tyle pozytywnego zapalu sie zmarnowalo. No i to zarezerwowane miejsce u Wiosny.
  22. Napisalam do nich maila. To oczekiwanie mnie dobija. Ciekawe, czy czytaja poczte elktroniczną.
  23. Biedna Tineczka, dobrze chociaz, ze ma faceta co ją ogrzewa. Straszna ta zima dla psiaków.
  24. A czy on czasem bywa w azylu? Może łatwiej byłoby go tam złapać pod telefonem?
  25. Byłam, widziałam, nieporównywalnie gorzej.:-(
×
×
  • Create New...