-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Jestem pełna podziwu i szacunku dla Państwa.:loveu: Slepcio miał niesamowite szczęście i takie samo czeka Znajdusia.:lol: Jesteście wspaniali.:loveu:
-
Ja w sprawie deklaracji. Oczywiście 10 zł/m ode mnie i 10 zł/m-c od mojej corki.
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
A ja znowu prozaicznie przypomne o finansach To są deklaracje stałe: [COLOR=Red][COLOR=Red]Livka 10 zł/mc [/COLOR] Bela51 10 zł/mc Agat21 30/mc Paulina2904 30/mc Gos 50 zł/mc ANIA_C 50zł/m-c natalijo 50 zl/mc [COLOR=Sienna]Jesli ktos zapomniał to niesmiało przypominam:lol:[/COLOR] [/COLOR] -
Dla takich staruszków to Mielec najlepszy. Juz tam sa 2 ONki z Radomia i Stary ONek Odyn. Cioteczka TERESA BORCZ ma tam wejścia., trzeba by do niej uderzyć. Myślę, że moje deklaracja z Neo tutaj ulokuje.Sonia, rzeczywiście potrzebuje pomocy. Prosze wpisać ode mnie i mojej córki po 10 zł/m-c.
-
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.dogomania.pl/threads/126514-CiEPA-E-ZIMOWE-KUBRAKI-DLA-PSA-W-BEZDOMNYCH-KTOA-JESZCZE-CHAE-TNY Taygo, to wątek z ubrankami dla bezdomnych psiaków. Ubranko dla bezdomniaka kosztuje tylko 10 zl, może zafundujemy takie Fuksowi, aby mu było cieplej? Trzeba tylko podac wymiary. Zajrzyj na wątek, jesli sie zdecydujesz to ja zaplace za to ubranko i przesyłke. -
Zajrzałam teraz. A macie juz zaklepane miejsce w hoteliku? I gdzie?
-
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak strasznie mi żal tych psiaków. :-(Zreszta nie tylko psów, bezdomnych kotów, zwierząt w lasach. Okrutna ta zima, dla wszystkich.:-( -
[quote name='__Lara']Fajnie, że choć na chwilę ;)[/QUOTE] Mogłyscie zabrac chociaz zdjecie Mani. Może ktoś by sie zakochał.
-
A może dobrze sie stało, ze psiaki zostały rozdzielone? Może o była najwyzsza pora aby odciąc pepowinę? Dokąd Gucio, stary kawaler, miał sie trzymac maminego ogona?:evil_lol:
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Strasznie to smutne... Nie chce juz komentować, tylko chcialam zapytać Wiewiorke o ksiązeczkę Mani. Moze jeszcze tu zajrzy... -
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hej psiaku, popros swoją Pania o jakies nowe zdjecia.;) -
Pamietam o Szarusi. Mizianko sunieczko.
-
[quote name='Macho']Dziewczyny, luz! ;) Mówiłam szefowi o planach dot. Neo i zapewniam, że on nie unika odbierania telefonów (tych znanych jak i nieznanych ;) ) ale jak to każdy człowiek nie zawsze może rozmawiać ;) Prosiłam o sprawdzenie poczty w wolnej chwili ;)[/QUOTE] Trudno, poczekamy jeszcze. Ale szkoda, aby tyle pozytywnego zapalu sie zmarnowalo. No i to zarezerwowane miejsce u Wiosny.
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Byłam, widziałam, nieporównywalnie gorzej.:-(