-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
[quote name='tayga']PATRZCIE CO ZNALAZŁAM!!!!! http://podarujzycie.republika.pl/indexPL.html to jest gdzieś w moim województwie, wydaje mi się, że w Nowej Soli. I jeśli się nie mylę adopcjami w Niemczech zajmuje się Majka. Kiedyś mi pomogła, ale straciłysmy kontakt. Napiszę tam... zobaczę... może odwiedzę... Co Wy na to?? Przez to zasypane sniegiem dogo, mam straszne zaleglosci na wątkach. Taygo, czy chcesz im zglosic do adopcji Fuksia? To sliczny psiak, na pewno sie spodoba wielu osobom. Nie zrozumialam tylko, czy ta strona zajmuje sie tylko niemieckimi adopcjami? Skoro masz tam zaufana osobę, to bylaby to wielka szansa dla psa. Ale nie wysylaj go w niewiadome, tyle złego slyszy sie o niesprawdzonych adopcjach zagranicznych...
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Jest koniec miesiąca, pora więc na rozliczenie fiansów naszego futrzaka. [B]50 zl od Natalijo[/B] [B]30 zł od agat21[/B] [B]10 zł od Livka[/B] [B]10 zł od bela51[/B] [B]Razem 100 zł[/B] Niestety tylko tyle wplynęlo do mnie w styczniu na Borysowe konto. Dzisiaj przelewam te pieniążki naszej Gos. Maruderow i zapominalskich proszę o uzupełnienie wpłat w lutym.:lol: Wszystkim pamietającym o Borysku bardzo dziekuje.:lol: -
Iza Bytom- to ja. Zapomnialam o nicku.:oops:
-
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
bela51 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale Fuksio wyładniał.:loveu: A ogonek.... doczepimy z jakiego liska:evil_lol: -
[quote name='Emigrantka'] Ja inaczej wklejam niz wszyscy, mnie kopiuj wklej nie wchodzi, uzywam Mozilla FIrefox zreszta ...[/QUOTE] Tez uzywam Mozili. Napisz jak wklejasz, może pojmę:cool3:
-
[quote name='anawa']Kopiuj i wklej.............. :)[/QUOTE] Kopiuj obrazek, czy kopiuj adres obrazka. Prosiłam ,łopatologicznie....
-
Emigrantko, wytłumacz mi łopatologicznie jak mam pobrac baner Soni. W tym nowym dogo nic mi nie wychiodzi.:placz::placz::placz:
-
Śliczne dziewczyny i naprawde miały szczęście. :loveu: Gos, Megii i pozostale Cioteczki, ktorych jeszcze nie znam, to prawdziwy cud, ze nalazły sie na Waszej drodze.:loveu:
-
[quote name='Zofija']Do wszystkich, którzy wpłacają na sonie- piszcie w tytule przelewu na sonie + pseudonim z dogo:) żebym wiedziała kto wpłacił[/QUOTE] No to juz wyslalam i ZAPOMNIALAM o nicku. Posle Ci PW z moimi danymi.
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Monika, poslalam Ci PW z tel. do ciotek z Rudy Sl. Lepiej zadzwonic, bo nie wiadomo kiedy PW przeczytaja. -
[quote name='obraczus87']Mnie też już nic nie zdziwi raczej. Zakładając nowy wątek Neo (a zamykając Jego poprzedni) żyłam w przekonaniu że CK to takie w sumie dobre miejsce, że tym ludziom zależy na tych psach.... ehhh szkoda gadać niestety.[/QUOTE] Może cale zło lezy po stronie niewlaściwego kierownictwa. Zawsze CK cieszył sie dobra opinia. JUż nie wiem co mam myslec, ale wole nie pisac. Jestem wsciekla i rozżalona.
-
Iwonko, cieszę się, ze MIki dostał szanse, bo sądzę, że w domku rodzicow Niani był po prostu źle prowadzony. Rzeczywiście schronisko, zadne, nawet najlepsze ,nie było by rozwiazaniem. Może profesjonalny hotelik? Ale tu trzeba by rzeczywioście zaangazowac wiele osob w zebranie deklaracji. P.S.W sumie nie bardzo zrozumiałam Twój post, bo przeciez nigdzie nie napisalaś, ze chcesz poddać Mikiego eutanazji?
-
Ja wpłacilam swoj grosik. Moja córka wplaci zaraz po pierwszym. Bedzie figurować jako Monika S.
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Napisz do mnie i podaj namiary na dom.Moze cos zalatwimy. -
Przeciez jest tam dopiero kilka dni. Nie moga dac mu szansy? Poczekac jeszcze trochę? Ja tez mialam trudnego psa i to o duzo wiekszych gabarytach. Moja poprzednia ONka miała straszne poczatki, a my sine i pogryzione rece. Potem to był mój najukochsnszy pies. Co Mikiego czeka w CK? :-( Iwonka, zajrzyj na ich strone i na wątek Neo.:-(
-
Szczeniaczki 3 aniołki JUŻ W NOWYCH DOMACH Łódź
bela51 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Temat rzeka...Mój brat ma kota, niby domowego ale z mozliwoscia swobodnego wychodzenia do ogrodu i okolice. O kastracji nie chce nawet słyszec. Stosunki rodzinne zrobiły sie napięte... Niektórzy są niereformowalni, niestety. -
Psinka już w schronisku w Tczewie. Szukamy nowego, ciepłego domu.
bela51 replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
[quote name='orzemek75']Z informacji uzyskanych w dniu dzisiejszym, psinka trafiła do schroniska w Tczewie. Prosił bym o potwierdzenie tych informacji.[/QUOTE] Czy to dobra, czy zla wiadomość? Zapewne zalezy to od schroniska.... Napiszcie proszę...