Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. [quote name='tayga']PATRZCIE CO ZNALAZŁAM!!!!! http://podarujzycie.republika.pl/indexPL.html to jest gdzieś w moim województwie, wydaje mi się, że w Nowej Soli. I jeśli się nie mylę adopcjami w Niemczech zajmuje się Majka. Kiedyś mi pomogła, ale straciłysmy kontakt. Napiszę tam... zobaczę... może odwiedzę... Co Wy na to?? Przez to zasypane sniegiem dogo, mam straszne zaleglosci na wątkach. Taygo, czy chcesz im zglosic do adopcji Fuksia? To sliczny psiak, na pewno sie spodoba wielu osobom. Nie zrozumialam tylko, czy ta strona zajmuje sie tylko niemieckimi adopcjami? Skoro masz tam zaufana osobę, to bylaby to wielka szansa dla psa. Ale nie wysylaj go w niewiadome, tyle złego slyszy sie o niesprawdzonych adopcjach zagranicznych...
  2. Pocztą pantoflową dowiedzialam sie, że kierownictwo raz podjetych decyzji raczej nie zmienia.:shake: Nawet gdy są to złe decyzje. A może tym bardziej.:-(
  3. Jest koniec miesiąca, pora więc na rozliczenie fiansów naszego futrzaka. [B]50 zl od Natalijo[/B] [B]30 zł od agat21[/B] [B]10 zł od Livka[/B] [B]10 zł od bela51[/B] [B]Razem 100 zł[/B] Niestety tylko tyle wplynęlo do mnie w styczniu na Borysowe konto. Dzisiaj przelewam te pieniążki naszej Gos. Maruderow i zapominalskich proszę o uzupełnienie wpłat w lutym.:lol: Wszystkim pamietającym o Borysku bardzo dziekuje.:lol:
  4. Zobaczycie, będzie dobrze ! Bardzo sie cieszę, ze to tacy wspaniali ludzie.
  5. Megii, czy ktos sie odezwał? Czy ta Pani to Katarzyna N.? ( poczta glosowa tak mówi...)
  6. Iza Bytom- to ja. Zapomnialam o nicku.:oops:
  7. Ale Fuksio wyładniał.:loveu: A ogonek.... doczepimy z jakiego liska:evil_lol:
  8. [quote name='Emigrantka'] Ja inaczej wklejam niz wszyscy, mnie kopiuj wklej nie wchodzi, uzywam Mozilla FIrefox zreszta ...[/QUOTE] Tez uzywam Mozili. Napisz jak wklejasz, może pojmę:cool3:
  9. [quote name='anawa']Kopiuj i wklej.............. :)[/QUOTE] Kopiuj obrazek, czy kopiuj adres obrazka. Prosiłam ,łopatologicznie....
  10. Emigrantko, wytłumacz mi łopatologicznie jak mam pobrac baner Soni. W tym nowym dogo nic mi nie wychiodzi.:placz::placz::placz:
  11. Śliczne dziewczyny i naprawde miały szczęście. :loveu: Gos, Megii i pozostale Cioteczki, ktorych jeszcze nie znam, to prawdziwy cud, ze nalazły sie na Waszej drodze.:loveu:
  12. [quote name='Zofija']Do wszystkich, którzy wpłacają na sonie- piszcie w tytule przelewu na sonie + pseudonim z dogo:) żebym wiedziała kto wpłacił[/QUOTE] No to juz wyslalam i ZAPOMNIALAM o nicku. Posle Ci PW z moimi danymi.
  13. Monika, poslalam Ci PW z tel. do ciotek z Rudy Sl. Lepiej zadzwonic, bo nie wiadomo kiedy PW przeczytaja.
  14. [quote name='obraczus87']Mnie też już nic nie zdziwi raczej. Zakładając nowy wątek Neo (a zamykając Jego poprzedni) żyłam w przekonaniu że CK to takie w sumie dobre miejsce, że tym ludziom zależy na tych psach.... ehhh szkoda gadać niestety.[/QUOTE] Może cale zło lezy po stronie niewlaściwego kierownictwa. Zawsze CK cieszył sie dobra opinia. JUż nie wiem co mam myslec, ale wole nie pisac. Jestem wsciekla i rozżalona.
  15. Iwonko, cieszę się, ze MIki dostał szanse, bo sądzę, że w domku rodzicow Niani był po prostu źle prowadzony. Rzeczywiście schronisko, zadne, nawet najlepsze ,nie było by rozwiazaniem. Może profesjonalny hotelik? Ale tu trzeba by rzeczywioście zaangazowac wiele osob w zebranie deklaracji. P.S.W sumie nie bardzo zrozumiałam Twój post, bo przeciez nigdzie nie napisalaś, ze chcesz poddać Mikiego eutanazji?
  16. Dostałam nr tel. do Państwa zainteresowanych Tinką. Niestety dzwonie od wczoraj i odzywa sie tylko poczta glosowa. Albo pomylili sie podając numer, albo.... wyłaczyli telefon.:placz: Megii, gdyby sie odezwali to sprawdz nr telefonu. Nie mogłam Ci wyslac PW.
  17. Ja wpłacilam swoj grosik. Moja córka wplaci zaraz po pierwszym. Bedzie figurować jako Monika S.
  18. Napisz do mnie i podaj namiary na dom.Moze cos zalatwimy.
  19. Przeciez jest tam dopiero kilka dni. Nie moga dac mu szansy? Poczekac jeszcze trochę? Ja tez mialam trudnego psa i to o duzo wiekszych gabarytach. Moja poprzednia ONka miała straszne poczatki, a my sine i pogryzione rece. Potem to był mój najukochsnszy pies. Co Mikiego czeka w CK? :-( Iwonka, zajrzyj na ich strone i na wątek Neo.:-(
  20. [quote name='Nikus']właśnie....gdybym niu nie zajrzał przedtem pies byłby w schronie..a tak....jejku...:([/QUOTE] NIe katuj sie tak. To był przypadek, kazdemu mógl się zdarzyć. Może mały się znajdzie. Poszukajcie po schronach.
  21. Temat rzeka...Mój brat ma kota, niby domowego ale z mozliwoscia swobodnego wychodzenia do ogrodu i okolice. O kastracji nie chce nawet słyszec. Stosunki rodzinne zrobiły sie napięte... Niektórzy są niereformowalni, niestety.
  22. [quote name='orzemek75']Z informacji uzyskanych w dniu dzisiejszym, psinka trafiła do schroniska w Tczewie. Prosił bym o potwierdzenie tych informacji.[/QUOTE] Czy to dobra, czy zla wiadomość? Zapewne zalezy to od schroniska.... Napiszcie proszę...
  23. Wspołczuje Ci kochana, wiem co przezywasz,Ale nawet nie moge pomóc, bo za daleko.
  24. Dziękujemy Megii, jestes kochana. Straszna ta zima w tym roku.
×
×
  • Create New...