Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. To zalezy jakim samochodem pojedzie Baranek. Jęsli samochód bedzie palił nie wiecej ni 8 l na 100 km, to jest to kwota wystarczająca.
  2. Tak sie ciesze, bo naprawde, sumienie mnie strasznie gryzło. Dobrze, że psiątko znalazło dom, miejmy nadzieję, że dobry.
  3. [URL]http://schronisko.prv.pl/[/URL] Podobno tutaj coś jest o Murzynku Ma teraz na imie Neo. I dalej czeka...:-(
  4. I niech idzie wreszcie do domu:lol:
  5. Zajrzyjcie na bazarek filmowy dla podopiecznych sosnowieckiego Emira [url]http://www.dogomania.pl/threads/177473-Bazarek-filmowy-na-podopiecznych-Sosnowieckiego-OddziaA-u-EMIR-do-17-01-2010?p=13870925#post13870925[/url]
  6. Zajrzyjcie na bazarek filmowe dla podopiecznych sosnowieckiego Emira [url]http://www.dogomania.pl/threads/177473-Bazarek-filmowy-na-podopiecznych-Sosnowieckiego-OddziaA-u-EMIR-do-17-01-2010?p=13870925#post13870925[/url]
  7. Zajrzyjcie na bazarek filmowy dla podopiecznych Sosnowieckiego Emira [url]http://www.dogomania.pl/threads/177473-Bazarek-filmowy-na-podopiecznych-Sosnowieckiego-OddziaA-u-EMIR-do-17-01-2010?p=13870925#post13870925[/url]
  8. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177473-Bazarek-filmowy-na-podopiecznych-Sosnowieckiego-OddziaA-u-EMIR-do-17-01-2010?p=13870925#post13870925[/url] Zajrzyjcie na bazarek filmowy dla podopiecznych sosnowieckiego Emira.
  9. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177473-Bazarek-filmowy-na-podopiecznych-Sosnowieckiego-OddziaA-u-EMIR-do-17-01-2010?p=13870925#post13870925[/url] Zajrzyjcie na bazarek filmowy dla podopiecznych sosnowieckiego Emira.
  10. Trzymaj sie Brenda. Teraz juz tylko może byc lepiej.
  11. Dzisiaj wplynelo na[B] konto Boryska 10 zl od Livka[/B]. Dziekujemy:loveu:
  12. Niestety, nie znam nikogo, kto bywalby w schronisku bytomskim. Tam podobno nie ma wolonatriatu. A ja byłam ostatnio, gdy zabierałam Tinke. To dosyc dawno.:-( Jest pare osob z Bytomia, które znam, ale chyba nikomu nie jest tam po drodze.:shake:
  13. Bazarek bizuteryjny na pomoc schronisku w Jastrzebiu Zdroju http://www.dogomania.pl/threads/177449-ZA-oty-piersionek-oraz-elegancka-biA-uteria-na-pomoc-schronisku-w-JastrzAE-biu-Z
  14. [quote name='Plicha']No w taka pogodę to nie ma co sie dziwić :( żeby tylko nie zapomnieć o psinie bo jestem pewna że taki piękny pies mógłby sie wylegiwac na śniegu w swoim ogrodzie :)[/QUOTE] Plicha, to nawet nie o pogode chodzi, ale moja suka ostatnio chora, i samochód tez mi szwankuję:-( .A wsiąść w autobus , to ponad moje siły, sorki.:shake: Bo to jednak na drugim koncu miasta, jakies 10 km.
  15. Bardzo sie ciesze razem Toba ,publikacjo i razem z Blacky.:multi::multi: Wiele szczescia Wam zycze, dziewczyny:loveu:
  16. Serdecznie zapraszam na bazarek książkowy dla Figusi ! http://www.dogomania.pl/threads/177415-KsiAE-A-ki-na-operacjAE-Figi-do-dnia-17-01-2010-godz-23-00?p=13866084#post13866084 J_ulio odetkaj skrzynke.!
  17. Ciotki kochane, wstyd mi bardzo ,ale ja jeszcze do tego schronu nie dojechałam.:shake::-( Juz boje sie obiecywac, kiedy to nastapi.
  18. Biedny ten Skrzacik, dobrze, ze ma Ciebie Taygo. Ale napiszcie dziewczyny, kiedy on do tego hoteliku ma jechac, bo chyba sie pogubiłam.
  19. Może by sie bieduli przydal.?Zima taka idzie znowu, a ten domek coraz dalej:-(
  20. W tym roku zima Waszych stron nie oszczędza. U nas odwilż, pochmurno i troche pada deszcz.
  21. Jakos nie jestem zdziwiona. Tylko bardzo to przykre, że nawet książa nie ujmą się za krzywdą zwierząt. Ale ja jestem tylko wstrętną ateistką, to może nie powinnam zabierac głosu.
  22. Bardzo mocno trzymam kciuki, aby wszystko sie udało. Niech piekny kudłacz przestanie być ślepciem.:lol:
×
×
  • Create New...