-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To zalezy jakim samochodem pojedzie Baranek. Jęsli samochód bedzie palił nie wiecej ni 8 l na 100 km, to jest to kwota wystarczająca. -
ANDRZEJ piękny,łagodny olbrzym typu kaukaz szuka domku!!!
bela51 replied to agabytom's topic in Już w nowym domu
Tak sie ciesze, bo naprawde, sumienie mnie strasznie gryzło. Dobrze, że psiątko znalazło dom, miejmy nadzieję, że dobry. -
Przerażony Murzyn już nie wychodzi zza budy!!Potrzebny DT!
bela51 replied to agabytom's topic in Już w nowym domu
[URL]http://schronisko.prv.pl/[/URL] Podobno tutaj coś jest o Murzynku Ma teraz na imie Neo. I dalej czeka...:-( -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I niech idzie wreszcie do domu:lol: -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jest pinczerem:lol: -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie na bazarek filmowy dla podopiecznych sosnowieckiego Emira [url]http://www.dogomania.pl/threads/177473-Bazarek-filmowy-na-podopiecznych-Sosnowieckiego-OddziaA-u-EMIR-do-17-01-2010?p=13870925#post13870925[/url] -
Ruda ma dom :)... Krejzi nadal szuka i zbiera na diagnostyke łapki :(
bela51 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie na bazarek filmowe dla podopiecznych sosnowieckiego Emira [url]http://www.dogomania.pl/threads/177473-Bazarek-filmowy-na-podopiecznych-Sosnowieckiego-OddziaA-u-EMIR-do-17-01-2010?p=13870925#post13870925[/url] -
Zajrzyjcie na bazarek filmowy dla podopiecznych Sosnowieckiego Emira [url]http://www.dogomania.pl/threads/177473-Bazarek-filmowy-na-podopiecznych-Sosnowieckiego-OddziaA-u-EMIR-do-17-01-2010?p=13870925#post13870925[/url]
-
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
bela51 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/177473-Bazarek-filmowy-na-podopiecznych-Sosnowieckiego-OddziaA-u-EMIR-do-17-01-2010?p=13870925#post13870925[/url] Zajrzyjcie na bazarek filmowy dla podopiecznych sosnowieckiego Emira. -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/177473-Bazarek-filmowy-na-podopiecznych-Sosnowieckiego-OddziaA-u-EMIR-do-17-01-2010?p=13870925#post13870925[/url] Zajrzyjcie na bazarek filmowy dla podopiecznych sosnowieckiego Emira.
-
Suka w typie LEONBERGERA przejechana traktorem -FUNDACJA EMIR
bela51 replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Trzymaj sie Brenda. Teraz juz tylko może byc lepiej. -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wplynelo na[B] konto Boryska 10 zl od Livka[/B]. Dziekujemy:loveu: -
ANDRZEJ piękny,łagodny olbrzym typu kaukaz szuka domku!!!
bela51 replied to agabytom's topic in Już w nowym domu
Niestety, nie znam nikogo, kto bywalby w schronisku bytomskim. Tam podobno nie ma wolonatriatu. A ja byłam ostatnio, gdy zabierałam Tinke. To dosyc dawno.:-( Jest pare osob z Bytomia, które znam, ale chyba nikomu nie jest tam po drodze.:shake: -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bazarek bizuteryjny na pomoc schronisku w Jastrzebiu Zdroju http://www.dogomania.pl/threads/177449-ZA-oty-piersionek-oraz-elegancka-biA-uteria-na-pomoc-schronisku-w-JastrzAE-biu-Z -
ANDRZEJ piękny,łagodny olbrzym typu kaukaz szuka domku!!!
bela51 replied to agabytom's topic in Już w nowym domu
[quote name='Plicha']No w taka pogodę to nie ma co sie dziwić :( żeby tylko nie zapomnieć o psinie bo jestem pewna że taki piękny pies mógłby sie wylegiwac na śniegu w swoim ogrodzie :)[/QUOTE] Plicha, to nawet nie o pogode chodzi, ale moja suka ostatnio chora, i samochód tez mi szwankuję:-( .A wsiąść w autobus , to ponad moje siły, sorki.:shake: Bo to jednak na drugim koncu miasta, jakies 10 km. -
Bardzo sie ciesze razem Toba ,publikacjo i razem z Blacky.:multi::multi: Wiele szczescia Wam zycze, dziewczyny:loveu:
-
Figa biega za TM... dziekujemy Julci za miłość i opiekę...
bela51 replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Serdecznie zapraszam na bazarek książkowy dla Figusi ! http://www.dogomania.pl/threads/177415-KsiAE-A-ki-na-operacjAE-Figi-do-dnia-17-01-2010-godz-23-00?p=13866084#post13866084 J_ulio odetkaj skrzynke.! -
ANDRZEJ piękny,łagodny olbrzym typu kaukaz szuka domku!!!
bela51 replied to agabytom's topic in Już w nowym domu
Ciotki kochane, wstyd mi bardzo ,ale ja jeszcze do tego schronu nie dojechałam.:shake::-( Juz boje sie obiecywac, kiedy to nastapi. -
Sochaczew - UWAGA, uwaga - trzy latające onki- DO ZAMKNIĘCIA
bela51 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
:nonono2: Nie lubie zimy... -
Bardzo mocno trzymam kciuki, aby wszystko sie udało. Niech piekny kudłacz przestanie być ślepciem.:lol: