-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
Hasz gryziony i przeganiany przez inne psy.. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Abrakadabra replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Ola - fajnie, że Was znalazłam... Wyszukiwarka nie działa, ale pomógł mi przypadek :) Domek dla Hasza naprawdę jest CU-DOW-NY! Kropcia (rezydentka) jest bardzo kochana przez swoich opiekunów. Ma z kim zostawać w razie nagłych wyjazdów i wakacji (sporadycznie). Teściowe kochają psy, rozpieszczają je do granic możliwości. Maluszek trafi bardzo dobrze. -
znowu Ursus! piekna sunia w typie husky- wyląduje na Paluchu..
Abrakadabra replied to mimiś's topic in Już w nowym domu
O Matko! Mimiś - mnie się haszczaki śnią po nocach... Nigdy nie byłam "w posiadaniu", ale jeszcze moment, a TEORETYCZNIE bedę znawcą tej rasy. Sama znalazłam niedawno takiego młodzieniaszka, który przez 3 dni leżał pod bramą pewnej posesji.. Na terenie była suczka w cieczce. Pewnie wiesz, że jest u Bajk21, a niejako przy okazji jego znalezienia właściciele 2 suczek tulą już swoje zguby w domach. A może wydrukuj papierowe ogłoszenia ze zdjęciami i porozwieszaj w okolicy? Na słupach, drzewach, tablicach ogłoszeniowych? Zgadzam się z Auraą - to chyba mix huski i owczarka -
Hasz gryziony i przeganiany przez inne psy.. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Abrakadabra replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
............................. -
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
Abrakadabra replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']no nikt właśnie, bardzo nikt :([/QUOTE] Ciotki, nie traćmy wiary. Czasami domek pojawia się bardzo, bardzo z nie-nacka. Ogonek, albo jego hisoria z pewnością kogoś zachwyci i chłopak znajdzie swoją życiową przystań Dobranoc Ogonku! -
Kruszynka Pixi -Dziekujemy. Juz w DS u Ani.
Abrakadabra replied to monika55's topic in Już w nowym domu
................... -
Hej! A ja w sprawie Chestera:cool3: Z biciem serca wykręciłam nr telefonu nowego Pana... No więc: 1.Chester nie jest juz Chesterem. Wabi sie Lizak :) Imię wymyslił mu 7-mio letni syn Państwa. 2.Chester, sorry Lizak, dokonał rzeczy niemożliwej... 13-leni dzieciak, drugi syn - zapalony komputerowiec, którego podobno wołami od kilku lat nie można było wyciągnąć sprzed ekranu - wychodzi z psem na spacer! Rodzice są w szoku! 3.W ciągu 3 dni zjadł jedynie jednego kapcia, którego Pani niefrasobliwie zostawiła przy łóżku. 4.Ani razu nie załatwił się w mieszkaniu. 5.Ulubionym zajęciem całej rodziny jest obserwowanie Chestera podczas jego zwyczajnych, codziennych "zajęć": "zakopywania" prasowanej kości w panelach :evil_lol:, udawania twardego snu, kiedy wypraszają na swoje posłanko, oraz skakaniu z impetem na ludzi, coby dać buzi... Powinnysmy być z niego dumne! Uważam, że chłopak dobrze rokuje.
-
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
Abrakadabra replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Qrcze.. fajne o ogłoszenie. I co? Nikt się nie odzywa? -
---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.
Abrakadabra replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/ratlerek-staruszek-bez-zebow-czesci-zuchwy-warszawa-173460/[/URL] Zdjęcie tego psiaczka umieszczone jest (wraz z linkiem\) w poście nr 224. Niestety, link mi się nie otwiera... Nie kojarzę go z Azylu, napiszcie co o za cudaczek... -
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
Abrakadabra replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Szarotka :) To poczekamy na Idusiek. -
[quote name='marlenka']Jak ktoś dobrze strzela z palmera i zastrzyk sie wbije to jest kwestia kilku dosłownie minut jak pies pada( jak nie padnie na miejscu ) zresztą jak by się zebrało kilka osób to wtedy mozna go śledzić . Odgłos strzału to nie jest huk tylko pstryknięcie jak z wiatrówki - napewno nic strasznego . Mi sie wydaje że to najlepsze wyjście .[/QUOTE] Hej marlenka ! Dziewczyny, marlenka ma rację. Palmer to najlepszy sposób na błyskawiczne uśpienie psa. Działa niemalże natychmiast. Niestety, niezaprzeczalnym faktem jest to, że koszt jednego naboju waha się w granicach 400-500zł.
-
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
Abrakadabra replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
A możecie podać link do Allegro? -
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
Abrakadabra replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Idusiek? Czy Ogonek ma Allegro? -
Psia starosc= czekanie na smierc w samotnosci...-wrocił do domku!!!
Abrakadabra replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']Bo ciemna nocka była,a staruszkom potrzebny spokojny sen...[/QUOTE] Święte słowa, święte słowa :lol: Eva, opiszesz nam dalsze losy Dziadzia? Bardzo dobrze, że przekonałaś ich, aby kontynuowali leczenie. Mam nadzieję, że wyrazili swoją wdzięczność za o, że doprowadziłaś im psiaka do stanu używalności. -
Dziewczyny, jeśli jutro powórzy się scenariusz pogodowy z dnia dzisiejszego - to uważam, że wyprawa do Zalesia mija sie z celem. Zgodzicie się ze mną? Podejrzewam, że przy takiej aurze Anioł zaszył się w jakimś "bezpiecznym" miejscu i wałęsanie się po drogach raczej mu nie w głowie... Zdecydowanie przełożyłabym wyjazd na inny dzień. No i tak naprawdę trzeba zastanowić się nad załatwieniem Palmera. Nawe gdybyśmy dzisiaj go zobaczyły - to nie wiem czy udałoby się nam go złapać.
-
Suka w typie LEONBERGERA przejechana traktorem -FUNDACJA EMIR
Abrakadabra replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Chyba to pytanie już padło, ale je ponowię. Czy "właściciel" tej suni zostanie pociągnięty do odpowiedzialności? Czy będzie zgłoszenie popełnienia przestepstwa?