[quote name='EKx96']nie taki znowu staruszek :cool3: pudelki sa psami dlugo wiecznymi (jeden z moich pudli ma aktualnie ponad 17 lat i nie zachowuje sie jak staruszek) on jest w sile wieku, a jak dojdzie do siebie w nowym domku , to kto wie moze przezyje swoja druga mlodosc:lol:
a wlasnie racja z tym wygoleniem na łyso, on moze miec odparzenia od filcow, napewno bedzie sie czul bardziej konfortowo bez siersci.[/quote]
Nio... Ta rasa "tak ma" :lol: One nawet w podeszłym wieku, z racji swojego temperamentu, radości życia i wrodzonego optymizmu wyglądają i zachowują się jak szczeniaczki:razz:
Mój "cudaczek" robił furorę na osiedlu. Miał 13 lat, a ludzie pytali: "ile ma miesięcy"?:lol: Tak za nim tęsknię.... :-(