-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
Jutro pojadę do Pani, która postanowiła dać domek Tadziowi, sprawdzę chatkę i dam znać jak Osoba wypadła podczas wizyty przedadopcyjnej. Ps. Marlenka - ta Twoja akcja to jakaś super-ekspresowa! Oczywiście z pomocą wszystkich ciotek. Jestem pod wrażeniem... Dlatego proszę o pomoc na tym wątku, nam tak szybko nie idzie..: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179580-PILNIE-potrzebna-POMOC-dla-psA-w-z-przytuliska-k-Radzymina[/URL] Z góry dziękuję.
-
Okaż SERCE psiakom z Radzymina i dorzuć parę groszy !
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Paros! Dzię-ku-je-my! Zaraz uaktualnię rozliczenia. Zoja, Randa, Kabaja, Mimiś - ukłony w Waszą stronę - dziękujemy za wpłaty :) -
---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.
Abrakadabra replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='bumel']Karmen została dzisiaj adoptowana:-)[/QUOTE] YYYYYYYYYYYYYYYYY.... Hurra! Hurra! Hurra! Naprawdę? Ta Karmen? Ta mała? -
Klatka-łapka to fajny pomysł, jeśli zwierzak spędza czas, zakamuflowany w jakichś norach na tym terenie. Tyle, ze jej wypożyczenie trochę kosztuje. W sensie - kaucja. No i z tego powodu trzeba byłoby mieć ten teren "na oku". Gdyby komuś przyszło do głowy ją sobie przywłaszczyć - to trzeba się liczyć ze stratą kasy.
-
Okaż SERCE psiakom z Radzymina i dorzuć parę groszy !
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
To ja jeszcze podbiję i spadam do pracuni. -
Jeśli AWIT nie da rady - zadzwońcie do mnie. Bywaja dni, kiedy mogę pomóc w godzinach południowych. Takim dniem jest najbliższy piątek.
-
Okaż SERCE psiakom z Radzymina i dorzuć parę groszy !
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy wszyskich deklarowiczów z wątku p.Joli "Jest taki mały domek".... Tak jak pisałam - deklaruję na razie 100,-zł -
Okaż SERCE psiakom z Radzymina i dorzuć parę groszy !
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Tutaj poprowadzimy rozliczenia wpłat: Wpłynęło: Zoja - 50zł Kabaja - 50zł Mimiś - 100zł Randa - 100zł Paros - 200zł Gosiapk - 25zł Evelin - 100zł Elik - 50zł Sylwija - 100zł Obraczus87 (Kundelkowa Skarbonka) - 50zł Magda_k - 10zł Figanadrzewna - 25zł Vasco - 100zł Justynavege - 18zł Mtf_zalesie - 100zł Eva2406 - 50zł Ewagonzales - 21zł Zachary - 150zł Manforte - 50zł Vasco (raz jeszcze) - 50zł Supergoga - 38zł (bazarek) Rencia42 - 21zł (bazarek) Basia1968 - 30zł (bazarek) Abrakadabra - 15zł (bazarek) Abrakadabra - 101zł Verdon - 100zł (wręczone p.Joli osobiście - do odliczenia przy przekazywaniu zebranej kwoty) Evelin (raz jeszcze) - 50zl Tomcug - 50zl Ania i Rudy - 74zl (bazarek) Razem: - 1604 zł -33zł (za wysyłkę bazarkowych fantów dla Eva2406) _______ 1861zł :) 1604 zł - 20zł (dla Eva2406) za wysyłkę bazarkowych fantów i wpłata Verdon (100zł) = 1684zł -
Okaż SERCE psiakom z Radzymina i dorzuć parę groszy !
Abrakadabra posted a topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][SIZE=3]Jeśli nie znacie p.Joli z przytuliska k/Radzymina, zajrzyjcie na wątek [/SIZE][/FONT] [SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/173686-EPIDEMIA-WYPADEK-Przytulisko-Pani-Joli-w-potrzebie-czyli-Jest-taki-maA-y-domek"][B][COLOR=blue][FONT=Arial]„Jest taki mały domek”[/FONT][/COLOR][/B][/URL][/SIZE] [FONT=Arial][SIZE=3]-wtedy zrozumiecie, dlaczego robimy to zamieszanie...[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Przytulisko p.Joli mieści się we wsi Rasztów, ok.10km od Radzymina (woj.mazowieckie). W miejscu, o którym można śmiało powiedzieć, że wrony tam zawracają… Kilka chałup, las i pole –ot, cały piękny pejzaż… Niestety, [B]pięknem okolicy psów się nie uratuje[/B]. Autobusy i pociągi nie mają pojęcia o istnieniu tej okolicy. Nie zaglądają tam turyści, a taksówkarze poproszeni o dowóz patrzą ironicznie.. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Ta wieś to dosłowny koniec świata…[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Tymczasem [B][COLOR=red]w przytulisku panuje epidemia[/COLOR][/B] kaszlu kennelowego i korono-wirozy. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Od około 2 tygodni jeden, maleńki szczeniak jest w stanie ciężkim. Bezustannie trzeba jeździć z nim i z innymi psami do lecznicy, dowozić leki i jak zawsze dowozić karmę, koce...[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]W czym problem? [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Żeby jeździć trzeba mieć czym… Dotychczas na stanie przytuliska były 2 samochody. Teoretycznie 2 powinny dawać bezpieczeństwo, pewność; jeden się zepsuje to jest przecież drugi... Niestety, Fatum zarządziło, że z nadejściem zimy OBA ZAWIODŁY. Akurat teraz, akurat, kiedy są NAJBARDZIEJ potrzebne, kiedy [B][COLOR=red]ponad połowa psów jest chora[/COLOR][/B] –oba samochody praktycznie na stałe zamieszkały u mechanika. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Już była nadzieja na odzyskanie jednego z aut…[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Gusia była w stanie krytycznym, nie przyjmowała kroplówki, była odwodniona, praktycznie nieprzytomna… trzeba było natychmiast zawieźć ją do kliniki… [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Mechanik oznajmił, że udało mu się „podreperować” jedno z aut na tyle, że „spokojnie dojedzie do Warszawy... No i faktycznie; do Warszawy dojechało, ale w drodze powrotnej coś się w nim zblokowało i auto dachowało… teraz został już tylko jeden zepsuty samochód, na którego naprawę nie ma co liczyć.. To stary wrak i więcej napraw już nie przyjmie, a przynajmniej nie takich, aby spokojnie dojechało do Warszawy i SPOWROTEM...[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=Arial]Zwierzęta nie mogą zostać bez samochodu! [/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=red][FONT=Arial]Przytulisko musi mieć możliwość dostania się w każdej chwili do kliniki![/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=Arial]Bez tego może dojść do tragedii!!![/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=red][FONT=Arial]Pomóżcie nam![/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][FONT=Arial]Usiłujemy zebrać fundusze na kupienie starego samochodu[/FONT][/B][/SIZE] [FONT=Arial][SIZE=3]marki VV Polo diesel żeby z dwóch (z rozbitego, tego, który dachował) i dokupionego zrobić jeden –jeżdżący. Albo, jeśli się uda, kupić inny stary samochód na chodzie. Obojętne, jaki –[B]byle tylko jeździł[/B], byle można było na niego liczyć![/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Sprawa jest bardzo pilna, bo [B]epidemia trwa[/B], [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]a znalezienie odpowiedniego auta też zajmie przynajmniej kilka dni... [/SIZE][/FONT] [SIZE=5][B]Osobom, które zechcą pomóc psiakom z Radzymina - nr konta do przelewów podam na PW[/B][/SIZE] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [FONT=Arial][SIZE=4][/SIZE][/FONT] -
Sorry, dopiero teraz wróciłam do domu ... Dobrze, że Joli nic się nie stało. Dzięki Bogu!!! Wkrótce założymy wątek - pytanie - w którym dziale? Jak myslicie? Psy w potrzebie czy pomoc dla ludzi? Jestem za PwP (ruch tutaj jest dużo, duzo większy), tyle, że nie mam pojęcia czy to legalne. W sensie, czy nie złamiemy regulaminu?
-
Tragiczny wypadek, ale dzięki Wam operacja się udała! Śpioch ma dom.
Abrakadabra replied to zoja.'s topic in Już w nowym domu
Czy już wiadomo kiedy maluszek opuści klinikę? -
Beza Psotka- Tasza i Śpiący Miś- Haruś- w domkach
Abrakadabra replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Hej, hej! Krzysiek, fajnie, że się odezwałeś! Nie możemy się doczekać na nowe wiadomości i zdjęcia... Aż się wierzyć nie chce, że ta spiąca kuleczka tak się zmieniła! Wiele ciotek dogomańskich pyta o Harrego, więc czekamy z niecierpliwością! -
[quote name='zoja.']Dziś byłam też na wizycie przedadopcyjnej dla Smutka; może jutro będzie już w nowym domku? Zobaczymy, pomyślimy.. :)[/QUOTE] Zoja, naprawdę?! Do Smutka mam ogromny sentyment - malutki, słodki, nieśmiały dzikusek, który u Bajk21 nabrał pewności siebie. I gdyby nie ona - skończyłby zapewne pod kołami samochodów...
-
Nasz Hasiorek był zgłoszony Na Paluch. Telefonicznie i internetowo (na stronie Palucha-znalazłem psa). Połowa Marek została oklejona papierowymi plakatami (słupy, drzewa, lecznice wet) i nic.... A to naprawdę fajny, młody, zdrowy pies. I umie zrobić "siad", jak usłyszy komendę.. Ktoś go pewnie tego uczył.
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Abrakadabra replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
No to ja już zacieram ręce:laugh2_2::laugh2_2: na samą myśl o wizycie poadopcyjnej ...