-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
Abrakadabra replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Jakoś nie mogę odpisywać na PW? Czy ktoś ma to samo? Nakładają mi się 2 tła.. Ale otrzymane wiadomości mogę odczytać :) -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
Abrakadabra replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe']heheh abrakadabra no wiesz nie pisz bo jedna zbanowana zdecydowanie wystarczy :evil_lol:[/QUOTE] A kogo jeszcze *********?:ices_bla: -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
Abrakadabra replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Droga NiJaSe- gdybym nie bała się zbanowania, to napisałabym, że nie NADGRYZAM. Ja zjadam W CAŁOŚCI... Ale się boję, więc nie napiszę... A Sleep..:shake:, taka koleżanka... a przecież jej Zosia mnie lubi..:sad:, no i proszę.. - wyciągnęła na światło dzienne moje upodobania... Jak tak można w ogóle?! I jeszcze moje psy w to miesza! I zaniża wagę Amorka! O całe 0,3kg! O nie moja Droga! Nie wywiniesz się od tego! A w ogóle - Marlenka - wplacę jutro rano na Elvisa parę groszy.... Ps. Czy możesz wyjawić genezę imienia bohatera tego wątku? -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
Abrakadabra replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
SBD... My to się chyba "policzymy" w niedzielę :mad: -
Zdecydujcie, co z plakatami dla Marlenki. W przyszłym tygodniu (worek lub środa) będę jechała do radomia przez Warkę, więc mogę o nią (Marlenkę) zahaczyć... Jak Bóg da, spotkamy się wcześniej, ale to nic pewnego... Decyzja: wysłać/przekazać mi - należy do Was. Ja mogę porozwieszać plakaty na trasie Góra Kalwaria-Warka oraz Warka-Radom (skupiłabym się na przystankach autobusowych) Samą Warką niech zajmie się Marlenka :) Koosiek, a propo's Misia. Może DagaM wie, w kórym konkretnie domu mieszka Pani, dokarmiająca i dbająca na codzień o niego? Myślę, że warto z nią porozmawiać, aby uświadomić jej - jakie zalety ocieplające i izolacyjne ma zwykła słoma. Ona z pewnością chce dla Misia jak najlepiej (skoro oddała psinie kilka swoich mohairowych sweterków) , ale nieświadomie zrobiła mu "kuku" w te mrozy.. Jeśli nie będziecie miały możliwości, żeby z nią porozmawiać - może powiesić karteczkę na tym drzewie obok budy?
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Abrakadabra replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']......i debilów ...[/QUOTE] i Talibów... Ps. Marlenka..., SBD na pewno zgłosi nas do moda :((( I dadzą nam bana ! Zamilczmy tedy i udawajmy, że to nie my pisalyśmy. -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
Abrakadabra replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Śpij dobrze Marlenko.. I lepiej zmień kudłatkowi imię. Elvis-Pelvis... Buziaki! I tak damy radę. -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Abrakadabra replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
SDB - kocham Cię.... za wszystko.... I obiecuję, że nie doniosę do TOZ-u, że WYZYWASZ Kajka od ... po****w :mad: -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
Abrakadabra replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Nie zostawimy jej samej ![/QUOTE] Pewnie, że nie! Pomijając fakt przynależności Elvisa do rasy: york shiere terrier*/sznaucer* (*niepotrzebne skreślić) - czy ciocia Marlenka sprawdziła: obecność/ nieobecność chipa? -
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
Abrakadabra replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']U Bajk21 tragedia :-( zachorował jeden z psiaków i oczywiście niesprawny samochód uniemożliwił zawiezienie psiaka do kliniki. Kiedy JolaB miała sprawny samochód to nawet w nocy jechała z chorym psiakiem do kliniki na Książęcą. Niestety nie miała czym pojechać i inne psiaki też chorują :-(:-( przeczytajcie :shake: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173686-Przytulisko-Pani-Joli-w-potrzebie-czyli-Jest-taki-maA-y-domek/page39"][B][COLOR="#800080"]wątek przytuliska JoliB[/COLOR][/B][/URL]:eek2::eek2::eek2::eek2:[/QUOTE] Cioteczki... Podnoszę... Dzisiaj był telefon w sprawie Bajki. Może znajdzie domek? Pomóżmy Bajk21, pleaaaaassssssseeeeeeeeeeeeeee -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
Abrakadabra replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
To ja też, a co? Mnie się wydaje, że uszka ma yorkowe. Chociaż diabli wiedzą, co się kryje pod tymi dredami? Zreszą yorka "na sznaucerka" też można ostrzyc ... A odwrotnie o nie wiem. Nie znam się na sznaucerkach :) -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
Abrakadabra replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
.................................................................... -
Dobra... po dzisiejszym dniu (piątku i sobocie również) muszę to napisać... A więc: Wszyscy, którzy znają Bajk21, wiedzą ile dobrego robi dla psów. Wiedzą jak bardzo poświęciła się dla nich, przeprowadzając się z Warszawy na "koniec świata"... Sama nie zje, nie wykupi leków, nie dośpi - byleby psom nie działa się krzywda. Byle były zdrowe, zadowolone, z pełnymi brzuszkami.... Tak jak pisała Aleksandra95 - do miejscowości, w której mieszka Bajk21 - nawet autobusy nie dojeżdżają! Jazda samochodem po drodze dojazdowej (dobre kilka kilometrów) wymaga skupienia i prawdziwej mooryzacyjnej ekwilibrystyki, podczas takich warunków pogodowych, z którymi mamy ostatnio doczynienia. Jeśli chodzi o zaplecze logistyczne - nasza Jola dysponuje czymś, co z wyglądu przypomina samochód :) Ma 4 koła , kierownicę, siedzenia i kilka innych mniej ważnych szczegółów. Nie posiada jednak jednej, bardzo ważnej cechy... NIE JEŹDZI... GŁÓWNIE STOI w WARSZTACIE. Mechanik (przynajmniej na razie) jest zadowolony. Oczywiście ma z czego ! Stali klienci to podstawa każdego biznesu. Zdarza się, że w ciągu jednego dnia "samochód" 2 razy jest w warsztacie. Raz spawany jest blok silnika, raz naprawiany rozrusznik, innym razem na warsztat idzie pompa paliwowa... Tak jak pisałam powyżej - pożytek z tej całej sytuacji ma Pan Mechanik :) Wiecie dobrze, że u Joli często znajdują się szczeniaki, psy po przejściach, często z niewiadomą przeszłością (mam utaj na myśli głównie zdrowotną). Zakładam, że każda z osób, która wypowiedziała się kiedykolwiek na tym wątku byłaby w stanie zagrożenia życia własnego psa szukać pomocy w lecznicach, niezależnie od pory dnia i nocy. Niezależnie od pogody i wszelkich innych okoliczności. Być może takie sytuacje już przeżywaliście... Od kilku dni Bajk21 ma takie właśnie sytuacje... Dopóki dysponowała samochodem, tak naprawdę na tym wąku dowiadywaliśmy się, że była w lecznicy. Że zawiozła jakiegoś psa i jakąś sunię na kastrację, że zawiozła zwierzaka do DS... Teraz jest uziemiona. Gusia gasła dzisiaj w oczach, miała biegunkę i wymiotowała. 6 psów ma kaszel kennelowy. Bajk21 jest zdana na łaskę i niełaskę osób do których uda się jej dodzwonić (o ile ma coś na karcie). Pomogą, jeśli dysponują czasem, paliwem i jeszcze nie śpią... A jeśli śpią? Jeśli nie mają czasu? Jeśli mają swoje problemy? Sorry, że tak się rozpisałam, ale już zmierzam do sedna sprawy. Uważam, że zamiast inwestować w "samochód", wiecznie stojący w warsztacie, oraz atmosferę wiecznej niepewności (odpali-nieodpali, dojadę-niedojadę) , i w grata, który jedynie generuje kosmiczne koszty... przeprowadzić zbiórkę na jakiś sensowny, sprawny, tani w utrzymaniu (ekonomiczne spalanie, niedrogie części) samochód. Jakieś Cinquecento? "Maluch" chyba nie wchodzi w grę :) Myślę, że na złomowisku za czerwonego grata Jola może wyciągnąć ze 2 stówy :) Ja ze swojej strony deklaruję na wstępie 100zł. Wiem, że to niedużo, ale gdybyśmy się sprężyły? Może uda nam się nazbierać na jakieś skromne, ale w miarę jeżdżące auto? Pamiętajcie, że tak naprawdę w nagłych przypadkach Bajk21 jest skazana sama na siebie ... a z nią zwierzaki, kórymi się opiekuje.
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Abrakadabra replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Marlenka, to zdjęcie to "sprzed" czy "po" kąpieli? Faktycznie wygląda yorkowato.... tylko strasznie "zapuszczony".