Jump to content
Dogomania

Abrakadabra

Members
  • Posts

    4341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Abrakadabra

  1. Jakoś nie mogę odpisywać na PW? Czy ktoś ma to samo? Nakładają mi się 2 tła.. Ale otrzymane wiadomości mogę odczytać :)
  2. Trzeba sprawdzić jaki ma charakter, jak reaguje na ludzi, inne psy, koty, dzieci, etc.
  3. [quote name='NiJaSe']heheh abrakadabra no wiesz nie pisz bo jedna zbanowana zdecydowanie wystarczy :evil_lol:[/QUOTE] A kogo jeszcze *********?:ices_bla:
  4. Droga NiJaSe- gdybym nie bała się zbanowania, to napisałabym, że nie NADGRYZAM. Ja zjadam W CAŁOŚCI... Ale się boję, więc nie napiszę... A Sleep..:shake:, taka koleżanka... a przecież jej Zosia mnie lubi..:sad:, no i proszę.. - wyciągnęła na światło dzienne moje upodobania... Jak tak można w ogóle?! I jeszcze moje psy w to miesza! I zaniża wagę Amorka! O całe 0,3kg! O nie moja Droga! Nie wywiniesz się od tego! A w ogóle - Marlenka - wplacę jutro rano na Elvisa parę groszy.... Ps. Czy możesz wyjawić genezę imienia bohatera tego wątku?
  5. Idusiek, czy Twoja mama nie mogłaby przygarnąć jej do soboty?
  6. Wygląda na to, że trzeba porobić mu masę ogłoszeń.... I poprosić Paros albo Zoję o wstawienie fotek :)
  7. SBD... My to się chyba "policzymy" w niedzielę :mad:
  8. Zdecydujcie, co z plakatami dla Marlenki. W przyszłym tygodniu (worek lub środa) będę jechała do radomia przez Warkę, więc mogę o nią (Marlenkę) zahaczyć... Jak Bóg da, spotkamy się wcześniej, ale to nic pewnego... Decyzja: wysłać/przekazać mi - należy do Was. Ja mogę porozwieszać plakaty na trasie Góra Kalwaria-Warka oraz Warka-Radom (skupiłabym się na przystankach autobusowych) Samą Warką niech zajmie się Marlenka :) Koosiek, a propo's Misia. Może DagaM wie, w kórym konkretnie domu mieszka Pani, dokarmiająca i dbająca na codzień o niego? Myślę, że warto z nią porozmawiać, aby uświadomić jej - jakie zalety ocieplające i izolacyjne ma zwykła słoma. Ona z pewnością chce dla Misia jak najlepiej (skoro oddała psinie kilka swoich mohairowych sweterków) , ale nieświadomie zrobiła mu "kuku" w te mrozy.. Jeśli nie będziecie miały możliwości, żeby z nią porozmawiać - może powiesić karteczkę na tym drzewie obok budy?
  9. Biedny Borys... Orinka ma już nowy domek - a on został sam..
  10. Kierowca z samochodem na jutro już jest. Ale to tylko "gaszenie pożaru"...
  11. [quote name='marlenka']......i debilów ...[/QUOTE] i Talibów... Ps. Marlenka..., SBD na pewno zgłosi nas do moda :((( I dadzą nam bana ! Zamilczmy tedy i udawajmy, że to nie my pisalyśmy.
  12. Śpij dobrze Marlenko.. I lepiej zmień kudłatkowi imię. Elvis-Pelvis... Buziaki! I tak damy radę.
  13. SDB - kocham Cię.... za wszystko.... I obiecuję, że nie doniosę do TOZ-u, że WYZYWASZ Kajka od ... po****w :mad:
  14. [quote name='Ingrid44']Nie zostawimy jej samej ![/QUOTE] Pewnie, że nie! Pomijając fakt przynależności Elvisa do rasy: york shiere terrier*/sznaucer* (*niepotrzebne skreślić) - czy ciocia Marlenka sprawdziła: obecność/ nieobecność chipa?
  15. [quote name='paros']U Bajk21 tragedia :-( zachorował jeden z psiaków i oczywiście niesprawny samochód uniemożliwił zawiezienie psiaka do kliniki. Kiedy JolaB miała sprawny samochód to nawet w nocy jechała z chorym psiakiem do kliniki na Książęcą. Niestety nie miała czym pojechać i inne psiaki też chorują :-(:-( przeczytajcie :shake: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173686-Przytulisko-Pani-Joli-w-potrzebie-czyli-Jest-taki-maA-y-domek/page39"][B][COLOR="#800080"]wątek przytuliska JoliB[/COLOR][/B][/URL]:eek2::eek2::eek2::eek2:[/QUOTE] Cioteczki... Podnoszę... Dzisiaj był telefon w sprawie Bajki. Może znajdzie domek? Pomóżmy Bajk21, pleaaaaassssssseeeeeeeeeeeeeee
  16. To ja też, a co? Mnie się wydaje, że uszka ma yorkowe. Chociaż diabli wiedzą, co się kryje pod tymi dredami? Zreszą yorka "na sznaucerka" też można ostrzyc ... A odwrotnie o nie wiem. Nie znam się na sznaucerkach :)
  17. Sorry, za te powtórki, ale tutaj wczoraj działo się coś dziwnego. Przed chwilą trochę to skorygowałam. Dowiem się dzisiaj jakiej marki jest to czerwone "CUDO", zwane przez kilka osób samochodem. Popytam wśród znajomych i wedy założę wątek. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami damy radę pomóc.
  18. ....................................................................
  19. ..............................................
  20. .............................................................
  21. .....................................................
  22. Dobra... po dzisiejszym dniu (piątku i sobocie również) muszę to napisać... A więc: Wszyscy, którzy znają Bajk21, wiedzą ile dobrego robi dla psów. Wiedzą jak bardzo poświęciła się dla nich, przeprowadzając się z Warszawy na "koniec świata"... Sama nie zje, nie wykupi leków, nie dośpi - byleby psom nie działa się krzywda. Byle były zdrowe, zadowolone, z pełnymi brzuszkami.... Tak jak pisała Aleksandra95 - do miejscowości, w której mieszka Bajk21 - nawet autobusy nie dojeżdżają! Jazda samochodem po drodze dojazdowej (dobre kilka kilometrów) wymaga skupienia i prawdziwej mooryzacyjnej ekwilibrystyki, podczas takich warunków pogodowych, z którymi mamy ostatnio doczynienia. Jeśli chodzi o zaplecze logistyczne - nasza Jola dysponuje czymś, co z wyglądu przypomina samochód :) Ma 4 koła , kierownicę, siedzenia i kilka innych mniej ważnych szczegółów. Nie posiada jednak jednej, bardzo ważnej cechy... NIE JEŹDZI... GŁÓWNIE STOI w WARSZTACIE. Mechanik (przynajmniej na razie) jest zadowolony. Oczywiście ma z czego ! Stali klienci to podstawa każdego biznesu. Zdarza się, że w ciągu jednego dnia "samochód" 2 razy jest w warsztacie. Raz spawany jest blok silnika, raz naprawiany rozrusznik, innym razem na warsztat idzie pompa paliwowa... Tak jak pisałam powyżej - pożytek z tej całej sytuacji ma Pan Mechanik :) Wiecie dobrze, że u Joli często znajdują się szczeniaki, psy po przejściach, często z niewiadomą przeszłością (mam utaj na myśli głównie zdrowotną). Zakładam, że każda z osób, która wypowiedziała się kiedykolwiek na tym wątku byłaby w stanie zagrożenia życia własnego psa szukać pomocy w lecznicach, niezależnie od pory dnia i nocy. Niezależnie od pogody i wszelkich innych okoliczności. Być może takie sytuacje już przeżywaliście... Od kilku dni Bajk21 ma takie właśnie sytuacje... Dopóki dysponowała samochodem, tak naprawdę na tym wąku dowiadywaliśmy się, że była w lecznicy. Że zawiozła jakiegoś psa i jakąś sunię na kastrację, że zawiozła zwierzaka do DS... Teraz jest uziemiona. Gusia gasła dzisiaj w oczach, miała biegunkę i wymiotowała. 6 psów ma kaszel kennelowy. Bajk21 jest zdana na łaskę i niełaskę osób do których uda się jej dodzwonić (o ile ma coś na karcie). Pomogą, jeśli dysponują czasem, paliwem i jeszcze nie śpią... A jeśli śpią? Jeśli nie mają czasu? Jeśli mają swoje problemy? Sorry, że tak się rozpisałam, ale już zmierzam do sedna sprawy. Uważam, że zamiast inwestować w "samochód", wiecznie stojący w warsztacie, oraz atmosferę wiecznej niepewności (odpali-nieodpali, dojadę-niedojadę) , i w grata, który jedynie generuje kosmiczne koszty... przeprowadzić zbiórkę na jakiś sensowny, sprawny, tani w utrzymaniu (ekonomiczne spalanie, niedrogie części) samochód. Jakieś Cinquecento? "Maluch" chyba nie wchodzi w grę :) Myślę, że na złomowisku za czerwonego grata Jola może wyciągnąć ze 2 stówy :) Ja ze swojej strony deklaruję na wstępie 100zł. Wiem, że to niedużo, ale gdybyśmy się sprężyły? Może uda nam się nazbierać na jakieś skromne, ale w miarę jeżdżące auto? Pamiętajcie, że tak naprawdę w nagłych przypadkach Bajk21 jest skazana sama na siebie ... a z nią zwierzaki, kórymi się opiekuje.
  23. Marlenka, to zdjęcie to "sprzed" czy "po" kąpieli? Faktycznie wygląda yorkowato.... tylko strasznie "zapuszczony".
×
×
  • Create New...