Jump to content
Dogomania

Abrakadabra

Members
  • Posts

    4341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Abrakadabra

  1. Ps. Ritmusia i Basia - podziwiam Was. Macie nerwy ze stali.
  2. Ewach - obraziłaś już kilkakrotnie osoby, które są zainteresowane losem babci i oferują możliwość DS. Post, który cytuję pisałaś w momencie, kiedy Basia i Ritmusia oferowały swoją pomoc. Rozumiem, że obydwiema spotkałaś się w "realu" ... (to wynika z Twojej wypowiedzi). Możesz opisać jak wyglądały? Jak wygląda osoba, której nie można oddać psa na DS? Oświeć mnie proszę - dzięki Tobie będę mądrzejsza w trakcie przeprowadzania wizyt przedadopcyjnych. Na co mam zwracać uwagę, WIDZĄC te osoby? Na kolor oczu? Wlosów? Figurę? Rozmiar buta? Obwód w pasie? Błagam o odpowiedź do jutra - najlepiej do 15-tej. Jadę sprawdzić domek pod Warszawą! Obawiam się, że bez Twoich wskazówek, rad, wytycznych i podpowiedzi popełnię jakiś błąd! Ewach!!!! Help me!
  3. Miał biedaczek szczęscie, że trafił na Jolę...
  4. Jest przecudnej urody :) Kluska, ale go wychuchałaś! Tak patrzę dzisiaj na termometr i obserwuję od dłuższego czasu śnieżne zaspy... Mamy dopiero końcówkę stycznia. DIF znalazła Gromka 03.03.2009. - i pamiętam, że wszystko było zasypane śniegiem. Jesoooo, mam nadzieję, w tym roku zima nie będzie trwała do marca.... brrrrrrrrrrrr
  5. No cóż... cały czas docierają jakieś sygnały od ludków, którzy podobno widzieli Anioła. To bardzo budujące i roznieca iskierki nadziei. Z drugiej strony - karma nie ruszona... Okolica, dzięki MTF Zalesie, DadaM, Marzenuś i AnkaRa oplakatowana jest naprawdę solidnie. Pozostaje nam chyba jedynie czekać na odzew mieszkańców i uwagi dogomaniaczek z Zalesia i okolic... Ja już nie mam innego pomysłu... Ps. Koosiek - z kierowcami autobusów i Taxi - masz rację. Mam nadzieję, że "rękawica zostanie podjęta".
  6. Odbanowali mnie... Neris.. nie gadaj, ze Ona jeszcze nie ma Domu..
  7. A ja tez jestem po tygodniowej przerwie .. i nadziwic sie nie moge ze, Orinka tak wspaniale wplywa na Borysa Malagos to chyba zrzadzenie losu, ze znalazlas Orinke.. I ze dzisiaj ludzie wybrali Belle..., bo Orinka socjalizuje Borysa. I ze jechalysmy z Bajk21 do Malkinii - bo znalazlysmy Borysa. I ze Chester trafil do SUPER -KOCHANEGO domu.. Same wiecie, ze to wszystkie wydarzenia sa ze soba powiazane (nie bede wdawac sie w szczegoly) Podobno przyslowia "sa madroscia narodow".... W tej historii klania sie powiedzenie - NIE MA TEGO ZLEGO, CO BY NA DOBRE NIE WYSZLO :)))))
  8. A ja tez jestem po tygodniowej przerwie .. i nadziwic sie nie moge ze, Orinka tak wspaniale wplywa na Borysa
  9. Usilowalam dodzwonic sie do Koosiek i MTFZalesie - zadna z nich nie odbiera... Ja za moment splywam... chce byc jutro"na chodzie"..
  10. MyrkurDagur.. Ja osobscie jestem po bardzo, bardzo duzym wrazeniem tego co robisz... Moj dzisiejszy stan fizyczny (goraczka i bol gardla) z pewnoscia wplynal na percepcje... Ale jeszcze zyje i kojarze.. Kocham Cie, dobra kobieto! Jutro o 10.00 jestem umowiona z corka AWIT i jej chlopakiem. Usiluje dodzwonic sie do Koosiek - na razie nie odbiera. trudno sie dziwic- zachorowala biedulka..
  11. Dziewczyny..? MyrkurDagur? Za chwile musze zalec do lozka. Mam goraczke. I brak polskich liteter na klawiaturze :( Za chwile obdzwonie wszystkichi umowimy sie na jutro. A potem ide spac..
  12. Za strzyzenie 1 sztuki psa :roll: sorry za wyrazenie :) - place 130zl. Sorry, moze wyrazilam sie malo precyzyjnie... Za strzyzenie, kapanie, odzywkowanie :), obcinanie pazurkow.. Moja kolezanka nie strzyze swojej suni. Funduje jej jedynie pielegnacje. koszt ok. 70 zl. Pielegnacja= kapiel + odzywka.
  13. Ja tez niesmialo powitam Pania "Hasiowy Domek" :) Mam nadzieje, ze bede mogla osobiscie poznac Hasza (Pania juz znam, Kropcie tez) i uwierzcie mi Ciotki - Hasio naprawde bardzo dobrze trafil :)
  14. Ten z Wagrodna to ON-ek. Rozmawialam z lecznica. Dziewczyny, dam zanc jutroo, czy jestem w stanie jecha do Zalesia. Nie chce obiecywac na 100%. Tak jak pisala Koosiek - spotkamy sie jutro Falenicy i obgadamy sprawe. EdiT: Widze, ze wszyscy czuwaja nad Aniolkiem :)
  15. [quote name='andzia69']Z Ostrowca jest Viris i Iwop;)[/QUOTE] Andzia69! Dzięki - maże dzięki Waszej pomocy uratujemy jakiegoś psiaka. Już piszę do Viris i Iwop.
  16. Dziewczyny! Dostałałam nr tel od Talcott - dzięki ! Zadzwonię jutro i zanudze Cię swoimi opowieściami :) Vega - dziękuję za namiar na Anię - trzeba sprawdzić co tak naprawdę dzieje się z psiakiem. Zaraz wysyłąm e-maila. I jeszcze raz przepraszam, że 'wcięłam" się w wątek Gai... Będę jej kibicować w szukaniu domciu :)
  17. Hej Ciotki! Czy któraś z osób koordynujących może przybliżyć plan działania w niedzielę?
  18. Vega! Cudnie by było! Talcott - od naszej ostatniej rozmowy przynajmniej 5 razy zgubiłam (ew. ukradli mi komórkę) - wyślij mi na pw (oczywiście jeśli masz ochotę swój nr tel.).
  19. [quote name='Talcott']Witamy warszawską Cioteczkę![/QUOTE] Cześć Talcott! Pamiętasz mnie jeszcze ...:) ? Przesyłam buziaczki! Vega, chcemy sprawdzić warunki w jakich przebywa pewien pies... Mamy informacje, że siedzi w kojcu, osoba, która się nim opiekuje boi się go, chcą go uśpić... takie tam... Bez wdawania się w szczegóły - potrzebujemy kogoś, ko podjedzie pod wskazany adres, zrobi zdjęcia i potwierdzi/zaprzeczy informacjom, które posiadamy...
  20. Ciotki, znacie jakiegoś dogomaniaka/dogomaniaczkę z Ostrowca Świętokrzyskiego? Ps.Przepraszam, ale potrzebujemy malutkiej pomocy..
  21. Biedaczek... Trzeba mu dać trochę czasu, może przełamie u Ciebie swój lęk?
×
×
  • Create New...