Jump to content
Dogomania

Abrakadabra

Members
  • Posts

    4341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Abrakadabra

  1. [quote name='Selenga']allegro [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=784762841"]Młodziutka, ruda sunia - idealna dla singla/ki (784762841) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] Ochhhh... Jakie sliczne....:loveu: Bardzo, bardzo, bardzo dziekujemy :buzi:. Przelew już zrobiłam, a teraz lecę na bazarek!
  2. Wysłałam Ci e-maila z uaktualnionym tekstem do ogłoszeń i jeszcze jedno zdjęcie Rudzi. Pamiętaj o nr konta. :razz: Czy już Ci mówiłam, że jesteś KOCHANA? :loveu:
  3. Ło matko...!!! Kluska - to Ty ją znalazłaś? Śliczniusia jest ta malutka :) Jak wpadnie mi coś mądrego do głowy - to dam znać. Zulcia - w Azylu Pod Psim Aniołem w Falenicy jest pies strasznie podobny gabarytowo i sierściowo do Dramka. To znaczy Gromka, sory. :) Kolorki trochę inne, ciemniejsze... Może byliby nim zainteresowani? W sobotę zrobię zdjęcia, co Ty na to? Kluska - napisz na wątku Gromka jak się miewa? Rozumiem, że ma styczność z maluką?
  4. Rudzia jest w Azylu - niestety i muszę szukać jej domu. Selenga - Twoje ogłoszenia były piękne - masz jeszcze zdjęcia Rudzi? Ja zapłacę za Allegro, jesli wznowisz ogłoszenie. Tekst przeslę Ci na PW, dobrze? Acha.. i mam jeszcze jedno sliczne zdjęcie - podaj mi swój adres e-mail proszę.
  5. :crazyeye: Matko święta! Ten wątek to prawdziwa gratka dla psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów :crazyeye:... Czy trzeba mieć zgodę, aby go w całości skopiować i wykorzystywać na cwiczeniach dla studentów? A jeśli tak - od kogo?
  6. Tak jak napisała Olena - Rudasia została zwrócona z adopcji. Selenga - wyślę Ci wszystko na PW. Tak mi jej szkoda - przechodzi z rąk do rąk jak jakiś przedmiot ... i na razie wcale nie zmieniło to jej psychiki. Pytanie tylko jak długo...:-(
  7. [quote name='Tola']Oj będzie:loveu: Dzięki beka za Pana:cool3:[/quote] Cześć :lol:! Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, i że będę miała okazję poznać Gajkę osobicie podczas wizyty poadopcyjnej :lol:.
  8. A ja jestem po godzinnej rozmowie z DS w Elblągu... Sunia, która teraz nosi imię Tosia trafiła naprawdę na bardzo, bardzo dobrych i mądrych ludzi:loveu:. Mała jest uczona czystości od podstaw, dywany i chodniki zostały zwininięte, spacerki odbywają się co 2 godziny. Jutro wizyta u weta (ściągnięcie szwów i ogólna diagnostyka). Nie szczeka, nie gryzie, nie niszczy. Tosia jest totalnie zakochana w nowej Pani. Nie spuszcza z niej wzroku i chodzi za nią jak cień. Acha... i jest STRASZNYM łakomczuchem. Na szczęście ludzie są świadomi skutków, jakie niesie za sobą przekarmianie.
  9. Neris, i Anna jak nie dacie rady w piątek (z Konstancinem) - to jestem w stanie pomóc Wam w przyszłym tygodniu. Sorry, ale dopiero po niedzieli i na dodatek nie wiem dokładnie kiedy..., ale pomogę. Tylko wyslijciemi PW, bo jestem "zalatana".
  10. Malagos... ja z Tobą nie wytrzymam...
  11. Mam DS, który lada moment sprawdzi Charlie. Ludzie mieszkają w Elblągu i za chwilę okaże się czy są w stanie spełnić dogomaniackie wymagania :cool3:... Jesli suczki, które w tej chwili przebywają poza pseudo (są chyba tylko te dwie z pierwszego postu? Sorry, ale nie mam dzisiaj czasu czytać wszystkich wątków :roll:) znajdą swoje domki - potencjalny DS może wyłożyć kasę (wykup + sterylka) dla jakieś biedulki. A ja mogę pomóc w transporcie spod Torunia.
  12. [quote name='Dogo07']Podnoszę psiaczka.[/quote] Ja też... Maluszku...
  13. [quote name='Neris']Sabruni stanęło prawe ucho. Stało z 5minut, potem się przechyliło na lewo, dołączyło do lewego ucha i mam zająca Kiedy Sabra biega, uszy jej powiewają jakby były z gumy albo żelków Haribo...[/quote] Neris, uwielbiam czytać Twoje ... przemyślenia ! Jesteś mistrzynią metafor :loveu:!!!!
  14. Dorcia, wysłałam Ci PW. Myślisz, że dostaniesz dzisiaj zdjęcia?
  15. Większość - to nie znaczy wszyscy. Ale zauważyłam jakąś dziwną prawidłowość (oczywiście, żeby się upewnić, musiałabym przeprowadzić dość proste obliczenia statystyczne- i kiedyś znajdę na to czas), że jest spora grupa osób, udzielająca się na tym wątku na "okrągło". Nie ma dnia, kiedy nie muszą walczyć Z CHAMSTWEM INNYCH PSIARZY... Dobranoc.
  16. [quote name='dorcia44'] i trafiło mnie ogłoszenie na allegro ,sunia mini ,z rozszczepieniem podniebienia ,ale nic jej nie jest ,troszkę się zachłystuje....:mad:operacja nie potrzebna..pewnie ,kiedyś zachłyśnie się na amen ,zadzwoniłam ,tłumaczyłam ,ale pieniądz to pieniądz ,a głupota ludzka nie zna granic.:shake:[/quote] Dorcia, a możesz podać link do tej suni? Co do chłopaczków - mam rodzinę, która straciła sunieczkę w typie yorka (nowotwór-psinka 14 lat) i chcą adpotować podobnego psiaka.
  17. A ja cały czas twierdzę, i zdania nie zmienię, że większość osób, piszących na tym wątku ma problemy [B]ZE SOBĄ[/B], a nie z chamstwem innych psiarzy*/ właścicieli psów*/ psów biegających luzem*/ suk w cieczce*/ dzieci*/ rowerzystów*/przechodniów*/ *[I]niepotrzebne skreślić[/I]
  18. [quote name='agnieszka32']WSPANIALE :multi::multi::multi:[/quote] Ja też się cieszę, zwłaszcza, że miałam okazję poznać psiaka...:cool3: Mam nadzieję, że trafił wreszcie na ludzi, którzy poradzą sobie z jego żywiołowością i ostanie się w tym Domku dożywotnio :) To dla niego najwyższy czas . Trzymaj się urwisie!
  19. Myślisz, że pozostałym maluszkom nikt nie zrobi krzywdy? Masz możliwość sprawdzania co jakiś czas, czy nie opuściły swojego schronienia? Ich rodzeństwo sprawia wrażenie 7-8 tygodniowych szczeniaków - może nie chłepczą z miseczki - bo niby skąd mają wiedzieć co to micha? Prędzej czy później zaczną wyłazić. Wiem, że chrzanię bez sensu... Wydaję mi się, że trzeba poczekać aż maluchy opuszczą swoją kryjówkę, a mamę złapać w klatkę-łapkę. Czy suczka podchodzi do tego "karmiciela'? Może jego wykorzystać? Małe za chwilę na pewno wyjdą z tej rury.
  20. [quote name='Erazm']Jeszcze filmik, uwaga tylko dla doroslych o mocnych nerwach YouTube - Suzy get brushed after shower Ta, a do czasu rozprawy oddadza Zuzke pod opieke mojej najblizszej rodzinie Chciałam sobie w ciszy pokontemplować Zuzię w różowym ręczniczku..., a rozpętałam piekło na pół osiedla! Ochrona dzwoni, sąsiedzi walą do drzwi! Ledwo mała się odezwała - moje dziamgacze podniosły taki wrzask, że szyby zadrżały w oknach :evil_lol: Ciekawe, co Suzy krzyczała, że aż moje Migotki postanowiły mnie zaalarmować! Swoją drogą - muszę chyba przeprosić Gagatę - jej opowieści o "głośnych i agresywnych" :evil_lol: zachowaniach Zuzi traktowałam jak bajeczkę... Tak... przeproszę Gagatę.
  21. [quote name='malagos']A ile to-to waży? Ma takie ząbki, że wydaje sie, ze się uśmiecha :cool3:[/quote] Malagos - mniej niż Lejdi, sporo mniej... Wydaje mi się, że jakieś 3kg? Góra 3,5kg. Malusia jest, naprawdę.
  22. [*] [*] [*] Dla suni, którą jakiś zwyrodnialec przywiązał do drzewa w lesie.... Suczka, stojąc na sznurze, pozbawiona możliwości picia i jedzenia urodziła 10 szczeniaków:-(... Karmiła je i ogrzewała dopóki mogła..., potem odeszła za TM. Dla mamy pomoc przyszła za późno. Maluszki trafiły w bezpieczne miejsce - nie wiadomo czy przeżyją... [*] [*] [*]
  23. [quote name='M@d']Nasz poprzedni pies Sznaucer miniatura nigdy się nie nauczył i nigdy za nim nie chodziliśmy aby mu łapkę potrzymać. Niech sika jak chce, co to komu przeszkadza? :roll: Za to nasza suczka, też Sznaucerka mini (mix) wychowuje się z dorosłym samcem, który łapę podnosi, więc i ona podnosi :evil_lol: No i niech sobie podnosi, co nam do tego? Nie przejmujcie się tym za bardzo ;)[/quote] Słuszna uwaga. Co człowiekowi do tego, jak siusia pies? Moja suczka bardzo często (najczęściej przy murkach, plotkach, drzewkach, etc) staje na dwóch przednich łapkach, a tylne, wraz z całą doopinką zadziera do góry:crazyeye: i tak sobie siusia ....:lol: Uwielbiam tę jej pozycję - i nie zamierzam z nią walczyć, o nie!
  24. Co z psiakiem?
×
×
  • Create New...