-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Abrakadabra replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Normalnie... umarlam .... Kolosalna roznica! Brawo ciotki i brawo Duszyczko! -
[quote name='malagos']To znowu ja, tym razem też prosba o pomoc dla Pusi, transport w obrębie Warszawy [INDENT] Bardzo, bardzo proszę o pomoc...Moja tymczasowa Puska utknęłą w Warszawie, a ma dojechać do Krakowa. Jest osoba chętna do zabrania jej do Krakowa pociągiem z Centralnego albo Wschodniego w piatek o godz. 18 -szukamy osoby, która odbierze Pusię z ul Okrężnej i zawiezie na dworzec.... Proszę........ [/INDENT][/QUOTE] Malagos - myślę, że dam radę. Co ona jeszcze Tu robi?! Przecież miała być w Krakowie..
-
Aria ma dom, Poker bardzo prosi o ogłoszenia!
Abrakadabra replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Neris - mam kogos, kto moze pozyczyc ci to usztywnienie na kolano. Nie bedziesz musiala kupowac. Bo to chyba nie jest rzecz robiona na zamowienie? -
Zdjecia juz zostaly zrobione. Margo przesle je, jak tylko zrzuci na komputer. Niestety - z racji tego, ze stan zdrowia psiny jest taki a nie inny ( znajduje sie w stanie permanentnych atakow padaczkowych - lekarze zbijaja drgawki, serce caly czas na takich "obrotach jak w czasie ataku) - nie ma mozliwosci wydostania go z klatki, zeby porobic zdjecia. Do szpitalika, ze zrozumialych wzgledow tez nas nie wpuszczono. Skorzystalysmy z uprzejmosci pani Vet, ktora wlasnorecznie wykonala 2 fotki.
-
Aria ma dom, Poker bardzo prosi o ogłoszenia!
Abrakadabra replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Tobie to humor zawsze dopisuje - niezaleznie od sytuacji - I ZA TO CIE KOCHAM! Tyle, ze tak dalej byc nie moze... Trzeba cos wymyslic...:???: -
Aria ma dom, Poker bardzo prosi o ogłoszenia!
Abrakadabra replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Żyję, ale co to za życie :evil_lol: Se tam coś pourywałam w kolanie i coś tam popękało:razz:. Kazali mi zrobić usg kolana bo się nie chce wyprostować, ale zapisałam się na 28 czerwca, bo wcześniej nie ma terminów.[/QUOTE] Ty se naprawde robisz jaja! 28 czerwiec jest za 3 miesiace! -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Abrakadabra replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Cudowne wiesci! Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, ze dziewczyna nie odpusci do samego konca :) A domek musi byc naj, naj, naj najlepszy na swiecie! -
Dlaczego? Dlatego, ze tepa baba wypuscila go do ogrodka... Podobno spuscila go z oczu na doslownie kilka sekund. I w ciagu tych kilku sekund Florek przepadl jak kamien w wode. Glupia tepa krowa!!!! Miala mowione, ze pies nie moze wychodzic na zewnatrz (byl po I szczepieniu), a po drugie nie zna nowego miejsca i opiekunow!!! To go puscila luzem na teren ogrodu, gdzie stoja 3 wille (1wynajeta przez 10 rodzin, w drugiej ma siedzibe jakas firma, pelno samochodow dostawczych, w w t-ciej mieszka babcia) Glupia tepa krowa!!!!
-
Aria ma dom, Poker bardzo prosi o ogłoszenia!
Abrakadabra replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Neris? Zyjesz? -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Abrakadabra replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Do wieczora nie puszczam kciukow! -
Zoja - mam nadzieje, ze porobilas mu juz setki zdjec po kapieli? Bo z tego co zauwazylam, do tej pory jego portfolio skladalo sie glownie z fotek przyplotowych... Ps. Tak go pieknie scharakteryzowalas - ze chlopak w mig powinien znalexc domek. Ale, ale ...(nie zebym sie czepiala) - zabraklo mi opisu jego wzroku...
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Abrakadabra replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Wyslalam raz jeszcze :) -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Abrakadabra replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']O rany! Pomyliłaś się w numerze konta? Ja naprawdę nic nie dostałam. Głupio mi teraz, że chcesz jeszcze raz wpłacać :shake:[/QUOTE] Mala_czarna - ty mnie nie denerwuj! To nie Tobie ma byc glupio. Tylko mi. Czekam na dane do przelewu. :mad: Koniec i kropka. -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Abrakadabra replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Piszecie tak pięknie , że siedzę zasmarkana od płaczu.[/QUOTE] Basia - nie rycz. Ty sie moja droga ciesz :) Moze i piszemy pieknie, ale na pewno nie BEZPODSTAWNIE. Zasluzylyscie na to, zeby pisac o Was pieknie - w podziekowaniu za olbrzymie serce, ktore wlozylyscie, wkladacie i pewnie wkladac bedziecie w to miejsce... A Duszyczka - zasluzyla na to, zeby doswiadczyc wreszcie czegos dobrego ze strony czlowieka, ktory byl dla niej katem. Tak bardzo chcialabym, zeby wyszla calo z tego koszmaru, i juz do konca zycia doswiadczala jedynie ciepelka, pelnej miski i mizianka... Uwazam, ze sa na to spore szanse - obejrzalam jeszcze raz filmiki, ktore wkleilyscie i porownalam z jej stanem poniedzialkowym. Jestem zdania, ze jest o niebo lepiej ... Piekne to wasze schronisko. Zamieszkale przez zadowolone psy. I szczesliwe koty... Jeszcze raz: CZAPKI Z GLOW. Duszyczko. Trzymaj sie! -
Na razie zaznacze...