Jump to content
Dogomania

Abrakadabra

Members
  • Posts

    4341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Abrakadabra

  1. [quote name='paros']Skoro Dino vel Big Dog MA DOM :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: to allegro ma Freja :lol: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=952734535"][B][COLOR="#800080"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=952734535[/COLOR][/B][/URL] :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE] Paros - no co Ty?! Naprawdę?
  2. Bajk21 - czy możemy już opijać DS Haszczaka?
  3. Dziekujemy za wszyskie dotychczasowe wpłaty! Jesteście kochane:loveu::loveu::loveu: Może ktoś jeszcze jest w stanie wspomóc Bajk21?
  4. No to chyba wszystko już wiadomo :) Może przenieść wątek na "Już w nowym Domu"?
  5. [quote name='zoja.']1000zł.. niby niewiele, ale skąd to wziąć kiedy ciągle prześladują nas codzienne wydatki i "niespodzianki" w postaci dodatkowych leków, dodatkowych mordek do karmienia, zepsutej pralki, oderwanej rynny.. ? :( Zawsze coś co trzeba "już natychmiast w tej sekundzie"...[/QUOTE] No właśnie - dodatkowe leki, nieprzewidziane wydatki, znalezione porzucone szczeniaki, psy po wypadkach... I BRAK MOŻLIWOŚCI TRANSPORTU GDZIEKOLWIEK.... Pomocy!
  6. Jaki zastój... Potrzebujemy jeszcze co najmniej 1000zł... Pomocy!
  7. Bosheeeeeeeeeeee! Nie było mnie kilka dni i znowu coś się dzieje ! Biedna Bajeczka... Czy te opatrunki pomogą? Cantadorra - masz z nimi jakieś doświadczenia?
  8. [quote name='kluska z lublina']:new-bday: serdeczne pozdrowienia i moc gorących uścisków dla wszystkich dogomaniaków , którzy przyczynili się do uratowania Gromka dzięki Waszej bezinteresownej pomocy może się cieszyć już całym rokiem "nowego " życia w którym nie jest już pozostawiony sam sobie, ale otoczony miłością i opieką :loveu:[/QUOTE] Boże, Kluska - to już cały rok?! Pogoda taka sama była.... śnieg leżał na drogach... Nieważne... Happy Birthday Gromek!:Rose:
  9. [quote name='Vasco']Jak Karmelek zostanie w DS w sobotę, przeleję jeszcze 50 pln, ale nic nie obiecuję, bo decyzja nie ode mnie uzależniona.[/QUOTE] Vasco - tak, czy inaczej - trzymamy kciuki za Karmelka..
  10. [quote name='DIF'][B]Słuchajcie!!! Dzisiaj skoro świt odezwała się do mnie kobitka z ogłoszenia i bardzo chce wziąć Bartusia![/B]:multi: [B][COLOR=Red]WSZYSTKO[/COLOR][/B] jej opowiedziałam i jest chętna podjąć ryzyko pomimo, że ma 2-letnie dziecko. Rozmawiała już z sąsiadką zmarłej opiekunki. Rozumie, że pies był w stresie związanym z transportem i ze zmianą otoczenia, ma możliwość odizolowania psa od dziecka przez jakiś czas - taki jaki będzie potrzebny jamniorowi na oswojenie się z nową sytuacją . Zadeklarowała kastrację Bartusia na własny koszt, mieszka w Wyszkowie i ma domek z ogródkiem. Brzmi naprawdę sensownie i ja jestem gotowa wydać jej Bartusia! Oczywiście to są wstępne ustalenia, ale pani brzmi naprawdę odpowiedzialnie! Dwa miesiące temu umarł jej pies na nowotwór wątroby. Miała go 6 lat i był znajdą ze schroniska, jeśli dobrze zrozumiałam.. O jedno nie zapytałam: czy podpisze umowę adopcyjną, normalnie na śmierć zapomniałam! Sama zawiozę Bartka i sprawdzę ten dom. Jeśli [B]coś[/B] mi się nie spodoba natychmiast wracamy "do domu". [COLOR=DarkRed][B]Co Wy na to??!![/B][/COLOR]:cool3:[/QUOTE] Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale yak się nieszczęśliwie złożyło, że prawie ca ly ydzień nie miałam dostępu do internetu.. Jesli piszę - to znaczy, że żyję :) i podobno zyć będę :) DIF - jeśli Pani jest chętna - sama pomogę Ci zawieźć Bartusia do nowego Domciu! Ten maluszek naprawdę zasługuje na domek. Każda istota ma prawo się bać i bronić w obliczu nowych, nieznanych warunków oraz okoliczności. Podkreślam: bronić. Ponieważ na własne oczy widziałam jaki jest jego stosunek do dzieci i tymczasowej opiekunki.. - uważam, że naprawdę da sobie radę. Jeśli Pani jest poinformowana i otwara na współpracę - to kochana - JEDZIEMY :)
  11. Jak zauważycie - wątek psiowozu został przeniesiony na forum ogólnopolskie (dziękuję Zoja :)) Dzięki temu - mamy nadzieję, że trafi do większej ilości dogomaniaków . Ja za chwilę wyjeżdżam, i wracam dopiero w piątek... Podnoście wątek, plaseee................
  12. "Psiowóz" został przeniesiony na wątek ogólny - może zajrzy am więcej osób... Ps. Zoja - dziękuję :) Za chwilę wyjeżdżam - wracam w piątek. Podnoście wątek...
  13. Do moderatorów; [SIZE=4][COLOR=DarkRed]BARDZO PROSZĘ O PRZENIESIENIE TEGO TEMATU DO DZIAŁU OGÓLNOPOLSKIEGO[/COLOR][/SIZE] :)
  14. [quote name='mimiś']a biedne psiaki dalej bez transportu- i nikt nowy nie wchodzi na wątek , skad tu wziąć reszte kasy?[/QUOTE] Trzeba porozsyłać wątek psiowozowy, gdzie się da, a poza tym uważam, że należy go przenieść do działu ogolnopolskiego . Kto wie, jak to odbywa się technicznie?
  15. [quote name='ANETTTA']Abrakadabra .....zrób czary machnium machnium i zdrowiej kochana[/QUOTE] .............................................
  16. [quote name='ANETTTA']Abrakadabra .....zrób czary machnium machnium i zdrowiej kochana[/QUOTE] Anettta - podobno będę żyła ! Oczywiście nie wiadomo jak długo, ale moja vetka daje mi spore szanse.... A Evie2604 dziękuję za ... ona juz wie za co :)
  17. [quote name='Aleksandra95']Mogę tu wstawic Bajkę??? [URL="http://www.dogomania.pl/../180821-Suka-owczarka-do-3-lat-do-mieszkania-na-dworze-Ok-Wawy"]http://www.dogomania.pl/threads/180821-Suka-owczarka-do-3-lat-do-mieszkania-na-dworze-Ok-Wawy[/URL][/QUOTE] Kto odpowie tej młodej damie?
  18. [quote name='Aleksandra95']Mogę tu wstawic Bajkę??? [URL="http://www.dogomania.pl/../180821-Suka-owczarka-do-3-lat-do-mieszkania-na-dworze-Ok-Wawy"]http://www.dogomania.pl/threads/180821-Suka-owczarka-do-3-lat-do-mieszkania-na-dworze-Ok-Wawy[/URL][/QUOTE] Kto odpowie tej młodej damie?
  19. Na jednym z bazarków są ksiązki - polecamy! Czekamy na Mimiś - żeby zmieniła tytuł wątku!
  20. Zoja, Paros - "zapodałam" Sako na wątek, założony przez Sleep - na przygarnę psa. Czy któraś z Was może wstawić jego zdjęcia? PS. Acha - mtf_zalesie ma rację - Pani Ala nie jest zbieraczką i rozmnażaczką... Ludzie wykorzystują jej dobroć i miękkie serce.
  21. [quote name='gagata']Hi, Abra.....machniom??????[/QUOTE] Qrcze... chyba machniom... Wielkie mnie ostatnio polubiły, a małe... no cóż...:placz: O naiwności moja... Tułam się od czasu do czasu po świecie z różnymi futrami. Jeżdżę sobie tu i ówdzie - wciągam na siłę na tylną kanapę moskiewskie stróżujące :cool3:, pseudobernardyny, haszczaki... ON-ki i DOn-ki też "zaliczyłam". Ostatnio "wysliznął " mi się prawie prawdziwy kaukaz. Przeżyłam te wszystkie olbrzymy bez uszczerbku na ciele... A dzisiaj? A dzisiaj "załatwił" mnie 4kg jamniczek :roll: Ręka jak ręka - może obejdzie się bez amputacji.. Gorzej z moim policzkiem... Gagata - reasumując: *Suzi Erazmowa (o,5kg) prawie odgryzła mi nos, *cztery kilo psa jamnisiowatego odgryzło mi dzisiaj łapkę i *ten sam egzemplarz uczynił śliczną "dziarę" na policzku... Oczywiście, że MACHNIOM! Ps. Z tygodnia na tydzień zaczynam wyglądać jak Frankenstein :roll:
  22. Jutro się okaże :) To znaczy dzisiaj - bo już po 24.00 .
×
×
  • Create New...