-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
No proszę... Spostrzezenia Decu bardzo dobrze rokują, więc Zoja - nie płacz dziecinko :) Tak przez zwykłą,głupią ciekawość zastanawiam się tylko, czym Cygan ujął tego Pana? W sporej części przypadków ludziska poszukują psa, podobnego (rasowo, kolorystycznie i gabarytowo) do tego, kórego stracili? Cygan nijak yorka nie przypomina ... A moze mi się tylko wydaje? PS. Moja Migotka wyszła z babeszii :loveu: Jeszcze tylko musi zregenerować wątrobę i czerwone krwinki. Dzięki Bogu zaczyna odżywać, dziamgać i wpychać się do łóżka. A to znaczy, że wraca powoli do formy! [B]Uważajcie na swoje psy - moja mimo zabezpieczenia Adwantixem o mało nie przegrała z tą choroba...[/B]
-
Znalazłam Zosię! Znalazłam Zosię! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
-
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
Abrakadabra replied to enia's topic in Już w nowym domu
Żałujcie, że nie widzieliście, jak Bajka zareagowała na widok Bajk21 :) Ludzie robili zdjęcia! Mało nie zalizała Joli na śmierć! Słowo daję! Zawisła jej na szyi i mlaskała jęzorem na prawo i lewo! Przednimi łapami objęła Bajk21 za szyję, a tylnymi w talii :crazyeye: A poza tym - trafiła do SUPER DOMKU. I ma jak w bajce... -
Ja 3 tygodnie temu zaaplikowałam swoim psom Adwanix. Codziennie ściągałam z nich po kilka kleszczy. Od trzech dni wyciagam swoją sunię z babeszii :( Mam nadzieję, że się uda ...
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
Abrakadabra replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Wiesz o kim ... ona też sie domysli .[/QUOTE] Na pewno wpadnie tu rano:lying::lying: I da nam POPALIĆ, OJ DA! -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
Abrakadabra replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Albo jakaś wulgarna wolontariuszka im powiedziała:) moze zajrzy na wątek to mi sie znowu dostanie po garbie :evil_lol:[/QUOTE] Marlenka..? O kim Ty myślisz :cool3:? W razie czego - ja się do niczego nie przyznaję... -
Ciotki, dzieki! Zadzwonię do p.Celiny. Chciałabym ustalić gdzie są... Boję się, że mogły trafić do Chrcynne. A właściciel? to właśnie "właściciel" podobno wezwał SM. Psy przybłąkały się na teren jego posesji jakiś czas temu. Dokarmiał je. Sunia urodziła (nie wiem ile szczeniaków), w każdym razie z Bajk21 zgarnęłyśmy jednego (był tylko ten) w momencie, kiedy beztrosko maszerował sobie za mamusią i tatusiem poboczem drogi :( Maluch znalazł juz dom, tatę łapałysmy przez 2 mroźne wieczory na sedalin, myśląc, że ma przetrąconą szczękę. W lecznicy okazało się, że w dziąsła wbił mu się spory kawałek kości, więc pyszczek się nie domykał. Po usunięciu tego gnata odstawiłyśmy go do faceta. Uświadomiłysmy co do sterylki suki... Bajk21 podjechała do niego jakiś tydzień temu z zapytaniem o mozliwość zabrania suki do sterylki i co? I dowiedziała się, że SM zabrała jakiś czas temu odydwa... Aga-33-76 - może to faktycznie one? Były bardzo zżyte, więc mogą nawzajem się bronić. Obawiam się tylko, że sunia może być ciężarna. Tak czy inaczej - zadzwonię do Klembowa.
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
Abrakadabra replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Z takich rzeczy jaj mam sobie robic ?? NIGDY W ŻYCIU !!!! Ja sama się boje z domu już wychodzić , własciwie nawet przestałam na pieszo wszedzie autem to sie już same pod brame złażą :)[/QUOTE] Wiedzą, gdzie dobrzy ludzie mieszkają. Ot, co :) -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
Abrakadabra replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Marlenka :) a ja naiwna - od rana do tej pory - myslałam, że jaja se robisz... Ciebie to strach z domu wypuszczać! Nawet przed własną furtkę! -
Atomówka- dzięki za ogłoszenia !!! Co do geograficznego umiejscowienia DS - to nie jest tak, że za wszelką cenę musi być to Warszawa. Byłoby łatwiej. Po prostu. Pan Paweł pisał o potencjalnych, zainteresowanych domach, które po bardzo krótkim czasie rezygnowały... Wiadomo, że pies jest po przejściach. A ktoś, kto będzie się kierował jedynie wyglądem, a nie psychiką psa, może zwyczajnie nie podołać. Ja mogę zawieźć go na przysłowiowy koniec świata (ograniczając się do Polski: o Szczecina, Wrocka, Suwałk, i diabli wiedzą gdzie jeszcze..) Pytanie - co będzie jeśli DS będzie mało cierpliwy? I każe odebrać Majlo po 2 dniach? Takie przypadki się przecież zdarzają. Ps. Selenga, jesli zrobiłaś najśliczniejsze Allegro dla Majlo (takie które tylko Ty potrafisz robić :) ) - to prześlij mi swój nr konta i kwotę do zapłaty.
-
Dziewczyny, może któraś z Was się orientuje.. Czy w przeciągu ostatniego miesiąca nie trafiły do Klembowa 2 psiaki z Radzymina/Wiktorowa? Suczka (kremowo-ruda) i pies (rudy) - obydwa średniej wielkości (do kolan), odebrane przez SM z terenu prywatnego, na którym znajdował się również warsztat samochodowy.
-
[quote name='Princess_York']Poprostu jakiś dzieciak się bawi w internecie .. Naprawdę nie mają co robić . wrr ..[/QUOTE] Detektywem to Ty nie bedziesz.... Facet handluje psami roznych ras.. Mam pytanie. [B]Jaki jest sens istnienia tego watku? [/B] Czy on niesie za soba jakies szczegolne przeslanie? Czy sluzy jedynie do tego, aby jakies egzaltowane panienki wzdychaly nad niedola biednych yoreczkow z allegro?
-
[quote name='Marta67']tak tak :D w ogłoszeniach daje te z włosami i te bez :) żeby było porównanie[/QUOTE] A umiesz wkleić te zdjęcia na dogo? Ja mam je na e-mailu, ale .. jestem a-techniczna. Szkoda, że Mailo został pozbawiony takiej slicznej okrywy :( Ale to tylko moje zdanie. Przy pazurkach wśród ciemnej sierści wyrastały mu białe frędzelki :( Takie pojedyńcze, dłuższe włoski...
-
Pan Paweł skrócił ogłoszenie n/t Mailo, i w tej chwili można korzystać w tekstu, zamieszczonego poniżej: [CENTER][B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Mały piesek tricolor ok. 3 letni po przejściach, okaleczony psychicznie szuka domu, gdzie znajdzie czułość i zrozumienie.[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Odpowiedni dla niego właściciele to starsze osoby albo rodzina z dziećmi w wieku szkolnym, które nie będą mu dokuczały. [/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Może być w domku z ogródkiem lub w bloku. [/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Jest posłuszny, ładnie chodzi na smyczy, umie chodzić przy nodze luzem. Jest wesoły i chętny do zabawy. [/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Uwielbia długie spacery.Nauczony czystości.[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Ma łagodny charakter.Piesek szuka nowego domu z powodu wyjazdu właściciela za granicę.[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Majluś wymaga kilku spotkań, aby zaprzyjaźnić się z nowym opiekunem, lubi inne zwierzęta (o ile nie są nadmiernie dokuczliwe), w tym także koty[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4].[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Kontakt: Paweł 501 858 666 lub 0 22 409 62 81[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]mail: [/SIZE][/FONT][/B][EMAIL="[email protected]"][B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][email protected][/SIZE][/FONT][/B][/EMAIL][/CENTER] ======================================================================================== "[I]Myślę, że treść jest dobra. Mam prośbę o umieszczenie tego ogłoszenia w miarę możliwości i wolnego czasu na jakiś bezpłatnych portalach adopcyjnych. Ja postaram sie nawiązać kontakt z dogomaniakami z W-wy, niech się skrzykną i nagłośnią gdzies tą sprawę. Może zamieścić ogłoszenie w jakiejś lokalnej gazetce ze zdjęciem Majlo? Bardzo szczeniakowato wygląda ostrzyrzony. Może to plus przy adopcji?" *[/I] *To treść e-maila od Pana Pawła ================================================================ Selenga - mogę zapłacić za Allegro - niestety nie umiem wstawić zdjęć... [B]Prześlij mi swój nr konta - zrobię przelew[/B].
-
To wszystko to jakas masakra. Mialam zapytac o kilka rzeczy, ale to chyba malo istotne w tej chwili... [B]Kiedy beda wyniki badan tomograficznych?[/B] Ps.Awit - ja zrozumialam, ze ataki padaczki spowodowane sa nieustalona jeszcze przyczyna. Sa skutkiem jakichs "oddzialowywan", do tej pory nieustalonych. Hipotezy zakladaly zmiany na tle neurologicznym, toksykologicznym, badz farmakologicznym. Innymi slowy, te ataki to wynik: pobicia, otrucia, ew. zaaplikowania jakiegos specyfiku (o ktorym pisze Anouk92).
-
Charly, Basia, Aga i inne ciotki z Elblaga- uklony w wasza strone. Przemiana Duszki jest naprawde spektakularana :) Zarowno fizyczna jak i psychiczna. Wierzyc mi sie nie chce, ze to ten sam pies, ktory jeszcze w Swieta Wielkanocne ledwo podnosil glowke z poduszki... Kocham Was!