Jump to content
Dogomania

Abrakadabra

Members
  • Posts

    4341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Abrakadabra

  1. Jestem na wyjeździe, poza Warszawą i mam tylko chwilkę. Dostałam e-maila od Pana Pawła z aktualnymi fotkami Majlo. Niestety nie potrafię ich wkleić - czy mogę kórejś z Was przesłać na skrzynkę?
  2. Sleep - wiedziałaś, że DIF żyła do niedawna w przekonaniu, że Zosia to jakieś pacholę płci żeńskiej?! Oczywiście ludzkie pacholę :jumpie:
  3. Może macie rację... Może tu jest "pies pogrzebany"? Zasugeruję to opiekunowi Majlo. Z drugiej strony: pytałam jak pies może zareagować w stresującej, nieznanej sytuacji. Pan Paweł twierdzi, że maluch jest w stanie kłapnąć ze strachu zębami. I pewnie dlatego woli dmuchać na zimne, uprzedzając ew. "reklamacje" potencjalnych adoptujących?
  4. No proszę! Wreszcie mozna odetchnąć z ulgą :) Z tego, co pani pisze jasno wynika, że psiak lepiej trafić nie mógł. Ps. Artuś poznał się na dobrych ludziach! A ja to chyba zła kobieta jestem....
  5. Podnoszę! Z kasą raczej krucho, ale [SIZE=4]może ktoś ma na zbyciu materiały[/SIZE], o których pisze Paros? Ps. Chrcynne o wyrok śmierci. Nie tylko dla Cezara... Dla każdego psa.
  6. Super! Mam nadzieję, że malutka już wyluzowała i ogonek dziarsko sterczy jej do góry. Mogę nieśmiało poprosić o jakieś zdjątka z labkiem? Mshume - jeśli chodzi o Łomianki - dzwoń śmiało.
  7. Był ogolony, bo własciciel mieszkania narzekał (delikatnie mówiąc) na fruwającą wszędzie sierść.
  8. Majlo nadal szuka domu. Nic się nie zmieniło, niestety.... Pan Paweł razem ze swoją znajoma porozwieszał sporo ogłoszeń w różnych lecznicach. Psiak spaceruje z chustce, z napisem "Szukam Domu" Efekty są jednak mizerne. Ps. Idusiek - widocznie nie wyłapali :). Ja uważam, że te pierwsze zdjęcia (przed strzyzeniem) są super!
  9. Wszystko bedzie dobrze. Figu - właśnie do Ciebie dzwonię - a Ty nie odbierasz...
  10. Jesooooo!!!! Bajk21 - zobacz to!
  11. Super!! Dziewczyny, napiszcie jak Pchełka zżyła się labciem? I czy ktoś pilotuje Domek na Białołęce, który miał zamiar przygarnąć Pchełkę?
  12. A ja chyba nie dam rady... :( Dostałam wysypki... Wygladam jak Frankenstein. Ale z drugiej strony - z psami i tak muszę wyjść. To może podjadę do Skaryszaka? I nie mam prezentu dla Zosi...
  13. Całuję Arusia/Barusia i trzymam kciuki. DIF - jeśli potrzebna Ci jakaś pomoc - dzwoń.
  14. Dziewczyny, kto ją adopował? Domek jest z Elbląga? Jesoooo, jak się cieszę :)
  15. A gdzie ona teraz przebywa? Rozumiem, że zabrałyście ją z tego rowu? I jakiej pomocy potrzebujecie?
  16. Moja suczka szczęśliwie wyszła z babeszii. Przez miesiąc będzie przyjmowała leki, mające postawić jej wątrobę na nogi. Za miesiąc powtórne badania krwi. Z advanixa zrezygnowałam (chociaż w tamtym roku się sprawdził). Teraz moje futrzaki noszą obroże Kiltixa, a dodakowo Frontline. Na razie kleszczy nie ma... Mam tylko problem z moim psiakiem - zarówno w tamtym, jak i w tym roku - mimo zabezpieczenia wyciągałam z niego po 8-10 kleszczy. Z suni ZERO. Wprawdzie jedynie po nim łaziły, ale w miejscach, z kórych je wyciągałam miał malutkie ranki, które z biegiem czasu przekszałcały się w takie charakterystyczne grudki, a potem w strupki.. Mimo tego uniknął babeszii, a zachorowała sunia, z kórej wyciągnęłam 3 rachityczne, zasuszone sztuki... Najgorsze jest to, że oczyma wyobraźni widzę tysiące (?) psiaków, których nikt nie zabezpiecza i nie leczy w razie tej choroby.. Bezdomnych, mieszkających na wsiach...
  17. [quote name='Andzike']Nooooo !!!! Śmignęłam jak helikopterem ;)[/QUOTE] To my się dłużej szukałysmy pod Marymontem, niz Ty dojechałaś do mshume!
  18. [quote name='*anusia&ajlu*']jak bedzie ladna pogoda to podjedziemy na spacerek:D jakie prezenty Zosia preferuje:cool3:?[/QUOTE] Dołączam się do zapytania przedmówczyni - o czym marzy Zofia? Ja jej mogę zafundować arię, wyśpiewaną w psim języku przez Amorka :) Co ja piszę - arię od Amorka macie jak w banku! Czekam na dalsze propozycje :)
  19. Tak jak juz pisała Madallena - uważam, że Domek nadaje się na przystań dla jakiegoś psiaka, ale... pod warunkiem, że Państwo dadzą szansę swojej suni na zapoznanie się z potencjalnym towarzyszem. I nie przerazi ich jej ciagłe szczekanie, najprawdopodobniej związane z lekkim stresem (obcy człowiek i obcy pies w domu, w kórym sie to nigdy nie zdarzyło) Sunia jest wybitnie szczekliwa i rozpieszczona do granic możliwości. Dlatego sądzę, że kolejny zwierzak miałby u nich fajnie. Tyle, że (tak jak zaznaczyła Madallena) zrównoważony przytulak (bardziej pies niz suczka) lub szczeniaczek. I chyba zapoznanie należałoby przenieść na bardziej neutralny teren, tak, aby ich Tosia nie czuła się do końca Panią sytuacji. Na spacerach (bo pytałam) jest raczej strachliwa i boi sie innych psiaków. A w domu wystartowała z tym upiornym szczekaniem:) Dobrze, że Pchełka znowu poczuła się bezpiecznie! Mshume - zapytaj proszę czy ich suczka jest po sterylce? Ps. Przeczytałam Twojego posta - Madallena - pamiętajcie o tym temacie, pleassssseeeee
  20. Jak to co? Naprowadziłaś wątek na etyczne tory :)
  21. Soema - dzięki! Neris, Gagata :mad: My tu o poważnych sprawach - a wy świntuszycie :evil_lol: Jakieś tet'a'tet' a la noga wywlekacie na światło dzienne. Może to dzieci czytają?! Ps. Super, że goldence się polepszyło! Moja Migotka już pcha się do łóżka - znaczy się będzie dobrze!
  22. Oprócz Radomia powieszę jeszcze w Grójcu i Tarczynie.
×
×
  • Create New...