-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
Sleep - wiedziałaś, że DIF żyła do niedawna w przekonaniu, że Zosia to jakieś pacholę płci żeńskiej?! Oczywiście ludzkie pacholę :jumpie:
-
Może macie rację... Może tu jest "pies pogrzebany"? Zasugeruję to opiekunowi Majlo. Z drugiej strony: pytałam jak pies może zareagować w stresującej, nieznanej sytuacji. Pan Paweł twierdzi, że maluch jest w stanie kłapnąć ze strachu zębami. I pewnie dlatego woli dmuchać na zimne, uprzedzając ew. "reklamacje" potencjalnych adoptujących?
-
Super! Mam nadzieję, że malutka już wyluzowała i ogonek dziarsko sterczy jej do góry. Mogę nieśmiało poprosić o jakieś zdjątka z labkiem? Mshume - jeśli chodzi o Łomianki - dzwoń śmiało.
-
Majlo nadal szuka domu. Nic się nie zmieniło, niestety.... Pan Paweł razem ze swoją znajoma porozwieszał sporo ogłoszeń w różnych lecznicach. Psiak spaceruje z chustce, z napisem "Szukam Domu" Efekty są jednak mizerne. Ps. Idusiek - widocznie nie wyłapali :). Ja uważam, że te pierwsze zdjęcia (przed strzyzeniem) są super!
-
Beza Psotka- Tasza i Śpiący Miś- Haruś- w domkach
Abrakadabra replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Jesooooo!!!! Bajk21 - zobacz to! -
Super!! Dziewczyny, napiszcie jak Pchełka zżyła się labciem? I czy ktoś pilotuje Domek na Białołęce, który miał zamiar przygarnąć Pchełkę?
-
A ja chyba nie dam rady... :( Dostałam wysypki... Wygladam jak Frankenstein. Ale z drugiej strony - z psami i tak muszę wyjść. To może podjadę do Skaryszaka? I nie mam prezentu dla Zosi...
-
BEZ ŁAPKI - młodziutka malenka sunia Blacky
Abrakadabra replied to kordonia's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, kto ją adopował? Domek jest z Elbląga? Jesoooo, jak się cieszę :) -
Moja suczka szczęśliwie wyszła z babeszii. Przez miesiąc będzie przyjmowała leki, mające postawić jej wątrobę na nogi. Za miesiąc powtórne badania krwi. Z advanixa zrezygnowałam (chociaż w tamtym roku się sprawdził). Teraz moje futrzaki noszą obroże Kiltixa, a dodakowo Frontline. Na razie kleszczy nie ma... Mam tylko problem z moim psiakiem - zarówno w tamtym, jak i w tym roku - mimo zabezpieczenia wyciągałam z niego po 8-10 kleszczy. Z suni ZERO. Wprawdzie jedynie po nim łaziły, ale w miejscach, z kórych je wyciągałam miał malutkie ranki, które z biegiem czasu przekszałcały się w takie charakterystyczne grudki, a potem w strupki.. Mimo tego uniknął babeszii, a zachorowała sunia, z kórej wyciągnęłam 3 rachityczne, zasuszone sztuki... Najgorsze jest to, że oczyma wyobraźni widzę tysiące (?) psiaków, których nikt nie zabezpiecza i nie leczy w razie tej choroby.. Bezdomnych, mieszkających na wsiach...
-
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Abrakadabra replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Mizianka ode mnie. -
[quote name='Andzike']Nooooo !!!! Śmignęłam jak helikopterem ;)[/QUOTE] To my się dłużej szukałysmy pod Marymontem, niz Ty dojechałaś do mshume!
-
[quote name='*anusia&ajlu*']jak bedzie ladna pogoda to podjedziemy na spacerek:D jakie prezenty Zosia preferuje:cool3:?[/QUOTE] Dołączam się do zapytania przedmówczyni - o czym marzy Zofia? Ja jej mogę zafundować arię, wyśpiewaną w psim języku przez Amorka :) Co ja piszę - arię od Amorka macie jak w banku! Czekam na dalsze propozycje :)
-
Tak jak juz pisała Madallena - uważam, że Domek nadaje się na przystań dla jakiegoś psiaka, ale... pod warunkiem, że Państwo dadzą szansę swojej suni na zapoznanie się z potencjalnym towarzyszem. I nie przerazi ich jej ciagłe szczekanie, najprawdopodobniej związane z lekkim stresem (obcy człowiek i obcy pies w domu, w kórym sie to nigdy nie zdarzyło) Sunia jest wybitnie szczekliwa i rozpieszczona do granic możliwości. Dlatego sądzę, że kolejny zwierzak miałby u nich fajnie. Tyle, że (tak jak zaznaczyła Madallena) zrównoważony przytulak (bardziej pies niz suczka) lub szczeniaczek. I chyba zapoznanie należałoby przenieść na bardziej neutralny teren, tak, aby ich Tosia nie czuła się do końca Panią sytuacji. Na spacerach (bo pytałam) jest raczej strachliwa i boi sie innych psiaków. A w domu wystartowała z tym upiornym szczekaniem:) Dobrze, że Pchełka znowu poczuła się bezpiecznie! Mshume - zapytaj proszę czy ich suczka jest po sterylce? Ps. Przeczytałam Twojego posta - Madallena - pamiętajcie o tym temacie, pleassssseeeee
-
Aria ma dom, Poker bardzo prosi o ogłoszenia!
Abrakadabra replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Jak to co? Naprowadziłaś wątek na etyczne tory :) -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
Abrakadabra replied to mru's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam. -
Aria ma dom, Poker bardzo prosi o ogłoszenia!
Abrakadabra replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Soema - dzięki! Neris, Gagata :mad: My tu o poważnych sprawach - a wy świntuszycie :evil_lol: Jakieś tet'a'tet' a la noga wywlekacie na światło dzienne. Może to dzieci czytają?! Ps. Super, że goldence się polepszyło! Moja Migotka już pcha się do łóżka - znaczy się będzie dobrze!