Jump to content
Dogomania

Abrakadabra

Members
  • Posts

    4341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Abrakadabra

  1. [quote name='EVA2406']Witaj Cioteczko, dobrze, że tutaj zajrzałaś, bo przy okazji Ci powiem, że byłam na wizycie po adopcyjnej u małej rudej suńki w Markach. Nadal bardzo wystraszona, ale buziakuje na okrągło, śpi z pańcią pod kołdrą i wszystko jest ok. Widać, że bardzo się kochają. Nie mam wątku suni ( gdzieś się zapodział :oops:). A Kolesia podnosim !!!! ;)[/QUOTE] Eva - chyba o Pchełce piszesz :) Dobrze, że trafiła na fajny domek - była bardzo przerażona. Kolesia oczywiście podnosimy. I mam nadzieję, że to tylko alergia, a nie jakaś poważniejsza choroba skóry...
  2. Kana - nie wiem... Trzeba będzie coś wymyślić... Mamy jeszcze 2 dni.
  3. Malagos... Dobra z Ciebie Duszyczka, wiesz? Podoba mi się Koleś :) Myślę, że szybko znajdzie domek. Jest młodziutki. Będę tu zaglądać ...
  4. Qrcze i pewnie za jakieś kilka miesięcy będzie wysyp szczeniaczków
  5. Idusiek, Czerda i Jotka mają rację - ta baba rozwiązuje problem bezdomności Waszymi rękami. Nie pierwszy raz zresztą. Za odłowienie Borysa (chociaż obiecała) też nie chciała zapłacić. Czy ktoś wie, jak z formalnego i prawnego punktu widzenia można rozwiązać fakt łamania prawa przez Gminę? Gdzie i kto może zgłosić nieprzestrzeganie ustawy? I czy sa jakieś przepisy mówiące o tym, co grozi takiej Gminie za (jak zauważyła Czerda) ewidentne łamanie prawa? Czy w tym przypadku kara za owo łamanie jest tylko fikcją? Istnieją jakieś przepisy wykonawcze w tej kwestii? Ps. Wpłacę dychę.
  6. W Kakadu - najmniejszy, a zatem również najtańszy kosztuje 90zł. Jutro pojadę w jeszcze jedno miejsce, bo coś mi się kołacze po głowie, że swój kupiłam za 70zŁ. Aż mi się wierzyć nie chce, że Tripti wyczaiła takie tanie na Allegro. Tyle, że na Allegro to już za mało czasu....
  7. Zaraz podjadę do sklepu i sprawdzę ceny. O której w poniedziałek Twój kolega będzie wyjeżdżał z Warszawy? Oczywiście odstawię mu sunię, gdzie tylko zechce.
  8. [quote name='tripti']transporterek poszukiwany....[/QUOTE] Ja mam mały transporerek, w którym podróżuje mój osobisty psiak. Nie bardzo mogę go oddać... Kana - czy Twój kolega nie może przyjechać na szkolenie z pustym kennelem do kórego moglibyśmy przełożyć sunię? A tak między nami... Czas chyba ją jakoś ochrzcić? Fibi? Dałaś jej jakieś imię? Jak się do niej zwracasz?
  9. Fibi, przecież już kilka razy mówiłam Ci, że mogę przyjechać do Ciebie po sunię. Najlepiej w niedzielę wieczorem. W poniedziałek mogłabym dostarczyć ją do kolegi Kany, ew. on mógłby zboczyć z trasy i odebrać ją ode mnie. Mieszkam w pobliżu Wisłostrady, więc będzie miał po drodze na Gdańsk.
  10. Kana - chylę czoła :) Kochana jesteś! Fibi - odezwij się się. Chciałabym umówić się na transport.
  11. Tripti , Kana - tak czy i naczej musimy poczekać na Fibi.
  12. Kana - dzięki stokrotne za możliwość udostępnienia DT :) Ja oferowałam dla suni strylkę z możliwością pobytu w szpitaliku lecznicy. Niestety sprawy trochę się skomplikowały. Boks, o którym myślałam został zajęty niespodziewanie przez sunię, która umiera - przyczyny są nieznane. Sterylizacja "naszej" bidulki będzie możliwa, ale dopiero za jakiś tydzień... Kana - jeśli możesz wysterylizować ją u siebie - ja mogłabym odebrać suczkę od Fibi w niedzielę wieczorem i przetrzymać ją u siebie do poniedziałku.
  13. [quote name='paros']Co się dzieje? :cool3: Nikogo tu nie ma, taka cisza :shake: [/QUOTE] 1.Cezar opadł dzisiaj totalnie z sil. Nie mógł ustać na swoich 3 łapkach. Mocz miał podejrzany kolor. 2.Mała sunia z uszkodzonym kręgosłupem tez wykazuje objawy jakiejś choroby. 3.Wszyscy - w drodze do lecznicy "rozkraczyli" się samochodem w połowie drogi.
  14. Fibi - czy ona daje Ci się dotykać? Czy jesteś w stanie założyć jej obrożę i przypiąć smycz? Czy ona jest łasa na jedzenie? Dzwoniłam do Ciebie, ale chyba nie masz zasięgu...
  15. [quote name='Aleksandra95']Dobrze a mam pytanie co z tymi małymi haszczakami z niebieskim oczkami przecież wyglądaj jak oryginał skąd tyle tych haszczaków?:angryy:[/QUOTE] One wszystkie są z jednego miotu. Psiak i suczka ze zdjęć - to rodzeństwo tych z niebieskimi oczami. Tyle, że reszta na razie choruje.
  16. [quote name='tripti']Abrakadabra wysłałam na pw numer, mam nadzieję, że fibi nie będzie zła... nie będziesz prawda? [/QUOTE] Tripti - myślę, że na pewno nie będzie.
  17. [quote name='Abrakadabra']Ok, czekamy zatem na ostateczny wybór. Z Esperanzą jakoś się "zgramy".[/QUOTE] Aleksandra, wyslałam Ci zdjęcia "haszczaków". Suczkę i pieska. Reszta licznego rodzeństwa na razie jest w trakcie leczenia i na razie nie będzie się ich ogłaszać. Za chwilę przesyłam fotki Czarnuszków, Kłapouszka i Puchatych Kuleczek. Ps. Sorry, za te infantylne imiona, ale nie mam pojęcia jak wabią się psiaki.
  18. Mona - wstaw zdjęcia. Przy rondzie na Załuskiego mieszkają chyba 2 benie, czasami latają po ulicy.
  19. Fibi - podaj mi proszę na PW swój nr telefonu.
  20. Anouk, a kiedy poznamy wyniki badania histopatologicznego? Czy vet wyraził jakieś swoje własne przypuszczenia na temat "złośliwości" tych guzków?
  21. [quote name='AGA35']TAK jesteśmy zainteresowane jak najbardziej dziś jadę do klembowa ustalić jakie szczeniory mogę zabrać i zadzwonie do esperanzy żeby dowiedzieć się o szczegóły :-) Transport także mile widziany :-)[/QUOTE] Ok, czekamy zatem na ostateczny wybór. Z Esperanzą jakoś się "zgramy".
  22. [quote name='esperanza']Dziewczyny, czekam na info, czy przywieziecie psiaki na imprezę. Jeśli nie dostanę potwierdzenia do piątku, zaproszę inne osoby mające szczeniaki do adopcji. Szkoda, by okazja nie została wykorzystana...[/QUOTE] Jestem chętna, jeśli chodzi o transport maluchów z Klembowa do W-wy (i z powrotem). Ciotki - jesteście zdecydowane?
  23. [quote name='Ewanka']Wstaw tutaj maluszki ... psiaczek na fotce wyżej - cudny! :)[/QUOTE] Dobra, wysyłam raz jeszcze... Ręce mi opadają... Aleksandra - z moją pocztą jest wszystko OK. Uwierz mi :) Ps.Wysłałam na obydwa adresy, które mi podałaś. Trzeba im porobić ogłoszenia. Są malutkie i słodkie. W miarę upływu czasu problemy z adopcją mogą zacząć się piętrzyć.
  24. Wczoraj powiesiłam trochę plakatów, (które dostałam od Koosiek na Dniu Ziemi) w Radomiu i na trasie wyjazdowej z Radomia do Warszawy.
×
×
  • Create New...